Bekir Öz: Dalgalı Denizde de Büyümeye Devam Ederiz

Bekir Öz pazardaki hedeflerini dile getirdi
Bekir Öz pazardaki hedeflerini dile getirdi

Antalya’da gerçekleşen Lidya Grup 2018 Zirvesi’nde firmanın çalışanlarının yanı sıra, temsil ettiği Xerox, Epson ve EFI markalarının üst düzey yetkilileri bir araya geldi. Grup Başkanı Bekir Öz zorluklara rağmen başarılı olacaklarını vurguladı.

Dijital baskı sektörünün güçlü tedarikçilerinden Lidya Grup, ülke genelindeki 100’ün üzerindeki çalışanı ve Türkiye distribütörü olarak temsil ettiği Xerox, Epson ve EFI markalarının üst düzey yetkilileri ile Lidya Grup 2018 Zirvesi’nde bir araya geldi. Antalya’da 19- 21 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşen zirvede, grup toplantısı ve ardından Gala Yemeği düzenlendi. Gala yemeğinde, 5 yıl, 10 yıl ve 15 yıl çalışanlar ile 2017 yılında farklı kategorilerde başarı gösterenlere teşekkür plaketleri verildi.  Toplantıda, 17 yıldır devam eden başarı yolculuğunda, bu yıl da hedef büyütülerek çalışmaların devam edeceği açıklandı.

Zirvenin 20 Ocak Cumartesi günü yapılan grup toplantısında; Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Rıza Başoğlu, Lidya Grup Kurumsal Satış Direktörü Betül Kayacık, Lidya Grup İstanbul Kurumsal Satış Müdürü Özge Öktem ile Xerox Türkiye Satış Müdürü Özgür Şenol, EFI Türkiye Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri Satış Müdürü Nathalie Hızveren ve Epson Türkiye Pro-Grafik Ürünler Satış Öncesi Uzmanı Hayri Şenol birer konuşma yaptılar.

Bekir Öz; “Lidya Grup’un DNA’sı büyüme odaklıdır”

Lidya Grup’un DNA’sının büyüme odaklı olduğunu ifade eden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi; “Bizim için şartlar ne olursa olsun; enerjimiz ve moralimiz daima zirvededir, hedeflerimiz büyüktür ve en önemlisi de sermayemiz güçlüdür. Her türlü dalgalı denizde de büyümeye devam ederiz. 2018, Lidya Grup’un tarihine geçecek bir dönüm noktası yılı olacaktır. Hep birlikte, başarılarımıza yenilerini eklemeyi sürdüreceğiz” dedi.

Bekir Öz, Lidya Grup’un kurulduğu günden itibaren daima büyümeye ve yeni fırsatlara odaklandığını dile getirdi. “Basamakları adım adım çıkarak, Lidya Grup’u sektörün lider markalarından birisi olarak, zirveye taşıdık. Lidya Grup’un DNA’sı büyüme odaklıdır. Temsil ettiğimiz 3 markada, başarımızı sürdüreceğiz. Ekip olarak buna tüm kalbimizle inanıyoruz. Bu yıl da, %20’nin üzerinde bir büyüme gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.

Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Rıza Başoğlu ise bugünün ve geleceğin iş yapma modelleri hakkında bilgi verdi.