COTTON USA Texworld Paris’te Pamuğun Hikayesini Anlattı

COTTON USA, katıldığı Texworld Paris fuarında Amerikan pamuğunun hikayesini anlattı
COTTON USA, katıldığı Texworld Paris fuarında Amerikan pamuğunun hikayesini anlattı

Love My Cotton’ global pazarlama kampanyasını Texworld Paris fuarında sunan COTTON USA, fuar boyunca büyük ilgi gördü.

Amerikan pamuğunun ihracat pazarlarındaki temsilcisi COTTON USA, 14-17 Eylül tarihleri arasında Texworld Paris fuarında katıldı. Salon 2 E119 standında Amerikan pamuğunun tekstilcilere getirdiği avantajlar ve oluşturulan yeni sezon trendleri hakkında bilgilerin ve sunumların gerçekleştiği etkinlikte COTTON USA Türkiye’den yetkililer fuara katılan Türk tekstilcileri yalnız bırakmadı. Yoğun ilgi gören COTTON USA standında yeni ‘Love My Cotton’ global pazarlama kampanyası tanıtıldı.

Katılımla ilgili bilgi veren COTTON USA Türkiye Müdürü Marsha Powell şunları söyledi; “Pamuğumuz konuşabilseydi, yetiştirilmesinin ve gelişiminin arkasındaki olağanüstü insanlardan bahsederdi. Çiftçilerimiz tutku dolu: yaptıkları iş, mahsulleri ve çevreleri konusunda. Topraktan bir maddeyi hayatımızın elyafına dönüştürmeye kendilerini adamış durumdalar. Onlar, mahsullerinin önemli olan şeylerle her an bağlantısını ve hepsini birden kucaklamasını tek bir bakış açısından görürler.”

Başlatılan yeni kampanya ile pamuğun anahtar niteliklerinin vurgulandığını belirten Powell, kampanyanın medya, sosyal medya, etkinlikler ve promosyon çalışmalarıyla yıl boyunca devam edeceğini açıkladı. Powell; “Kampanyanın sade ve modern görünümü, Amerikan pamuğunun kalitelerini ortaya koyuyor. O, saf ve temiz, en üst kalitede ve sorumlu bir şekilde yetiştirilmiş: Amerikada tohum, güneş ve topraktan doğmuş yaşayan bir bileşen.”Kampayanın yeni enerji ve tutkusunu Texworld Paris’e taşıdıklarını dile getiren Marsha Powell, ziyaretçilere COTTON USA pazarlama ve lisanslama programları hakkında bilgi verdiklerini belirtti.