DuPont Artistri Xite Mürekkebi FESPA 2018’de

DuPont Artistri Xite Mürekkebi FESPA 2018’de
DuPont Artistri Xite Mürekkebi FESPA 2018’de

DuPont Advanced Printing, FESPA 2018’de yeni DuPont Artistri Xite Süblimasyon Mürekkebi ve Brite Direkt Konfeksiyona (Parça) Baskı Hazırlayıcıları sunulacak.

DuPont Advanced Printing (DuPont), 15-18 Mayıs 2018, Almanya’daki FESPA 2018 Berlin fuarında yenilikçi dijital mürekkep çözümlerine yeni eklemeleri getirecek.

DuPont, FESPA 2018’de en yeni Artistri® Brite Direkt Konfeksiyona (Parça) Baskı Hazırlayıcılarını sunacak. DuPont™ Artistri® Brite P5003, parlak ve yıkanabilir renkli baskılar ile birlikte verimli ve tutarlı baskı sağlayan koyu renkli pamklu tişörtlere uygulanabilecek kumaş ön işleme ürünüdür. DuPont™ Artistri® P5010 ise beyaz pamuklu ve polyester gömleklerde kullanılmak üzere geliştirildi. P5003 ve P5010, gelişmiş yıkama haslığı, beyaz mürekkep kurulumu verimliliği ve tünel kurutma performansı sunuyor.

Dupont ayrıca, mevcut çözümlerle kıyaslandığında daha iyi bir jetleme, imaj netliği, siyah renk yoğunluğu ve renk doygunluğu sunan Artistri® Xite S2500 ve S3500 süblimasyon mürekkeplerini de sergileyecek. Xite S2500 orta viskoziteli bir süblimasyon mürekkebi ve Xite S3500, polyester tekstil alt tabakalarına baskı için tasarlanmış, yüksek viskoziteli bir süblimasyon mürekkebidir.

DuPont Artistri Xite

DuPont Advanced Printing Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Pazarlama Müdürü Balaji Srinivasan şunları söyledi; “En yeni ürünlerimizle DuPont,  Dijital Tekstil Baskısında yenilik yapmaya devam ediyor. DTG (parça baskı) için yeni Brite P5003 ve P5010 hazırlayıcılar sadece renkleri daha canlı yapmıyor; aynı zamanda yıkamada büyük bir iyileşme ile kumaş üzerinde daha uzun tutunma sağlıyor. Bu çözümle, polyester üzerine baskı yaparken karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmek için de ilk adımları attık. Artistri® Brite P5010 hazırlayıcı, beyaz polyester tişörtler üzerinde başarılı baskılar sağladı. Xite Roll To Roll (rulodan ruloya) alanında, S2500 ve S3500 lansmanlarıyla birlikte DuPont, geniş ürün portföyünü ürün kalitesi ve daha derin renkler için müşteri taleplerini karşılayacak şekilde genişletiyor.”

Artistri® Xite mürekkepleri, son zamanlarda geliştirilmiş iş akışı verimliliği ile; daha fazla renge ulaşan rulodan ruloya pigment baskı mürekkepleri de bulunuyor. Ayrıca alternatif baskı teknolojisine göre daha az çevresel ayak izi vardır. DuPont’un geniş tekstil mürekkepleri portföyü, geniş bir baskı kafası yelpazesinde; rulodan ruloya baskı ve direkt konfeksiyona (parça) baskı için olağanüstü sonuç sağlar.