EFI Connect Konferansı Yine Görkemliydi

EFI Connect Konferansı büyük ilgi gördü.
EFI Connect Konferansı büyük ilgi gördü.

EFI müşterileri, 19. Yıllık EFI Connect Konferansı’nda dijital baskının yeni çağını keşfetti.

Maliyetlerini düşürmek, üretkenliklerini arttırmak ve yeni pazar fırsatları yakalamak için en iyi yolları arayan baskı şirketlerinin birçoğu, Electronics For Imaging, Inc. (Nasdaq:EFII) tarafından 19. yıllık EFI Connect Konferansı’na sunulan gelişmiş, entegre özelliklerle ilgili eğitim gördü. 23-26 Ocak tarihleri arasında baskı sektörünün en büyük, en uzun süreli ve en etkili kullanıcıların grup konferansı olan etkinlik, katılımcılara analogdan dijitale geçişten kar elde etmelerine yardımcı olmak için en son eğitim ve teknoloji ayrıntılarını sağlıyor. Connect konferansında ilk kez pazara sunulan EFI ürünleri şunlardan oluşuyor;

  • EFI VUTEk® HS125 Pro ve HS100 Pro Fast-4™ hibrit flatbed/roll inkjet baskı modelleri; saatte 225 panele kadar hızla süper hızlarda 4 renkli gri tonlama modları sunuyor. Bu, uzaktan kumandalı tabela ve grafik işleri için daha düşük maliyetli gri tonlamalı üretim imkanı sağlıyor.
  • The EFI VUTEk FabriVU® 340i; motor devrinden veya kaliteden ödün vermeksizin tamamen entegre, eşzamanlı süblimasyon sunarak, yüksek hızla büyüyen tekstil tabela uygulamalarına daha düşük giriş maliyeti sağlayan tekstil tabela baskı makinesidir.
  • Gelişmiş, uçtan uca iş ve üretim MIS/ERP iş akışı için Versiyon EFI Kurumsal Ticari, Midmarket Baskı, Yayın, Hızlı Baskı, Paketleme ve Oluklu Ambalaj Üretkenlik takımları.
  • EFI MarketDirect, baskı şirketlerine bağlılık programları, teklifler, bültenler, anketler ve diğer müşteri iletişim programları hakkında kapsamlı yönetim sunma gücü veren, yeni nesil çapraz medya müşteri katılım platformudur.
  • Escada yazılımı, EFI’nin yeni satın aldığı sağlam oluklu proses kontrol ürünüdür.
  • Sürümlü ve değişken veri dijital baskı işinin daha iyi tahmin edilmesi için EFI iQuote teknolojisi.
  • EFI Opitex 3D Design Illustrator, tasarımcılara Adobe® Illustrator®’da3D; giysileri doğrulamak ve kişiselleştirme özgürlüğü veren moda tekstil alanı için bir eklenti aracıdır.

EFI Connect ‘te Dijital Fırsatlar Anlatıldı

Connect’te konuşulan müşteriler için yeni fırsatların birçoğu, aralıksız dijital endüstriyel dönüşümün ardından baskı endüstrisi için pazarın yeniden tanımlanmasını yansıtıyor. EFI CEO’su Guy Gecht, Connect’in açılış konuşmasında şunları söyledi; “Yeni Baskı, esasen her malzemeye muhteşem imajlar yerleştirmekle ilgilidir. Yeni dijital inkjet teknolojisi ve otomasyonu ile, yeni Baskı, dördüncü sanayi devrimi döneminde muazzam bir fırsat getiriyor.”