Epson Yatırım İçin ‘Doğru Zaman’ Diyor

Epson yatırım için 'doğru zaman' diyor
Epson yatırım için ‘doğru zaman’ diyor

Ana distribütörlerinden Tecpro ile FESPA Eurasia 2017 fuarına katılan Epson, sunduğu dijital tekstil baskısına dönük çözümleriyle yoğun ilgi gördü.

Epson, 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenen dijital baskı, tekstil baskı, geniş format baskı ve reklamcılık fuarı FESPA Eurasia’ya ana distribütörlerinden Tecpro standı ile katıldı. Fuarda Epson’un geniş format yazıcı modelleri hem ziyaretçilerin hem de yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Firma FESPA Eurasia’da SC-F6200, SC-F7100, SC-F9200, SC-F2000, SC-P9000, SC-P5000 ve SC-P800 modellerini sergiledi.

Epson Türkiye Pro-Grafik Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu, özellikle yeni iş kurmak isteyen girişimcilerin, sundukları çözümlere yönelik yüksek beğenisinden çok memnun kaldıklarını söyledi. “2017 yılını verimli bir şekilde kapattık” diyen Şamiloğlu, şunları söyledi; “Tekstil ve reklamcılık alanlarındaki baskı çözümlerine yönelik düzenlenen en büyük organizasyonlardan FESPA Eurasia’da girişimcilerin modellerimize ilgisi oldukça yüksekti. Biz çok büyük bir avantaj sunuyoruz ki bu da tek bir modelle dahi iş kurabilme fırsatı.”

Şamiloğlu, Epson Sure Color SC-F6200, F7200 ve F9200 modelleriyle; ahşaptan seramiğe, mermerden cama dilenen tüm malzemelere baskı yapılabildiğinin altını çizdi. Şamiloğlu; “Yani tek bir modelle özel tasarım hediyelik eşya veya iç dekorasyon konusunda iş kurmanız mümkün” dedi.

Epson ’da baskı ölçüleri değişir kalite değişmez

44 inçlik SureColor SC-F6200 ve 64 inçlik SC-F7200; rulo halindeki yüksek kaliteli baskılı tekstil ve promosyon ürünlerinin üretilmesi için özel olark geliştirilmiş, profesyonel dijital dye süblimasyon baskı makineleridir. Baskı makinelerinde yer alan Epson PrecisionCore TFP baskı kafası, yüksek verim ve uzun kullanım ömrü sağlarken çeşitli boylarda üretilen mürekkep damlacıkları yüksek kaliteli sonuçlar sunuyor. Baskı kafalarıyla uyum içinde çalışan Epson UltraChrome DS mürekkep seti ise, olası en iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı olur. SC-F6200 ve SC-F7200 daha derin, nötr siyah ve yoğun gölge üretmeye yardımcı olan; ve öncelikle kumaş üzerinde kullanılmak amacıyla üretilmiş HDK mürekkep ile geliyor.

64 inç dye süblimasyon baskı makinesi SureColor SC-F9200; yüksek hacimde, hızlı ve istikrarlı bir şekilde üstün kaliteli tekstil ürünleri üretirken maliyetleri düşük tutuyor. Bu üstün makine ile flama ve bayrak da dahil olmak üzere yüksek kaliteli kumaş, spor giyim, ev tekstil ürünleri üretilebiliyor. SC-F9200, kullanıcıların en kısa sürede mümkün olan en iyi sonuçlarla geniş bir tekstil yelpazesi sunmasına olanak tanıyan Wasatch yazılımını içeren komple çözüm paketinin bir parçasıdır. Firmanın PrecisionCore teknolojisi ve iki TFP baskı kafası sayesinde yüksek kaliteli tekstil ürünleri hızlı bir şekilde oluşturulabiliyor. Makine, üstün renk ve netlik sağlamak için Epson UltraChrome DS mürekkebi ile birlikte çalışıyor.