FESPA Eurasia 2017 ’nin Açılışına Bir Gün Kaldı

FESPA Eurasia 2017 ’nin açılışına bir gün kaldı
FESPA Eurasia 2017 ’nin açılışına bir gün kaldı

7-10 Aralık tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da düzenlenecek olan FESPA Eurasia 2017 ’ye sadece bir gün kaldı. Katılımcılar, en son teknolojilerini, ekipmanlarını ve uygulamalarını bölgenin baskı servisi sağlayıcılarına (PSP) ve endüstriyel reklam üreticilerine sergilemeye hazırlanıyor.

FESPA Eurasia 2017 ziyaretçileri, işlerini daha da ileriye götürmelerine yardımcı olabilecek serigrafiden dijital baskıya, tekstil baskısından endüstriyel reklama kadar çözümleri sergileyen 150’den fazla katılımcıya ulaşabilecek.

Baskı servis sağlayıcıları ve endüstriyel reklam üreticileri, CNR Expo’da iki salonu doldurarak, uluslararası ve yerel tedarikçilerden ve üreticilerden, araç kaplamanın yanı sıra, hazır giyim ve konfeksiyon, iç mekan dekorasyonu, POS, OOH, pencere ve zemin grafikleri gibi birçok farklı uygulama için ağ kurabilecek ve bilgi alabilecek.

Katılımcılar tarafından öne çıkarılan bazı ürünler şöyle sıralanıyor:

  • Mimaki (stant D20 + D30i) bas ve kes için UCJV Serisi ve 3D baskı makinesi 3DUJ-553’ni öne çıkaracak.
  • HP’nin distribütörü Mat Kağıt (stant A65 – B65) yüksek kaliteli uygulamalarla ilgilenen ziyaretçiler için HP Latex 3200 baskı makinesini sunacak.
  • Roland (stant B30) UV baskı için çok yönlülük sunan VersaUV S-Serisi’ni sergileyecek.
  • Brother distribütörü Uğur Tekstil Makinaları (stant E10) direkt konfeksiyona baskı için GTX Serisi’ni sunacak.
  • Optimum Digital Planet (stant C10) Türkiye’n ilk ve tek eko solvent dijital baskı makinesi Maximo Inno S’i öne çıkaracak.
  • Turan Kimya (stant J10) tekstil serigrafi baskı ürün gamı Turaplast PVC Plastisol Boyaları’nı sunacak.
  • gen (stant H10) dijital tekstil baskı pazarı için yeni Papyrus 740k dijital süblimasyon baskı makinasını lanse edecek. 

FESPA Eurasia 2017 Wrap Masters

Becerilerini göstermeye hevesli ve rekabet etmek isteyen araç kaplama uzmanları, küresel yarışmanın Avrasya ayağına katılmak için hala zamana sahip. Daha fazla bilgi için linki ziyaret edin; https://eurasia.fespa.com/whats-on/wrap-masters-eurasia

World Wrap Masters yarışmasından ilham alan baskı servisi sağlayıcıları ve endüstriyel reklam üreticileri, bu uzman uygulama alanından nasıl fayda elde edebileceklerine bakmak için, araç kaplama uzmanı ve Wrap Masters hakemi Ole Solskin’in ev sahipliği yaptığı günlük atölyelere 10.00-12.00 arasında C80 nolu stantta katılabilirler.

FESPA Print Census

FESPA Eurasia ziyaretçileri, FESPA Print Census’un (FESPA Baskı Anketi) ikinci edisyonuna katılma fırsatı da yakalayacak. Anket, pazarın karşılaştığı zorlukları ve fırsatları anlamak için önemli endüstri trendleri hakkında bilgi toplamayı amaçlıyor.  Baskı servisi sağlayıcılarının bu ankete katılımı için FESPA Eurasia son şansları olacak. Anket daha sonra toplanıp, analiz edildikten sonra FESPA 2018 Global Print Expo’da ilan edilecek. Bu küresel araştırmaya katılmak için Salon 8’de F60 nolu FESPA standını ziyaret edin.

FESPA Grup Fuarlar Müdürü Michael Ryan şunları söyledi; “Avrasya uzman baskı topluluğunu önümüzdeki hafta İstanbul’daki CNR Expo’da tekrar ağırlayacak olmaktan dolayı çok mutluyuz. FESPA Eurasia, yerel geniş format baskı pazarının en önemli fuarı haline geldi. Katılımcıların en yeni ürünlerini sergilemesi ve baskı servisi sağlayıcılara ve endüstriyel reklam üreticilerine çeşitli ve yaratıcı olanaklar yoluyla işlerini büyütmek için rehberlik etmek için ideal bir platformdur. Ayrıca, fuara gelen ziyaretçileri FESPA Print Census’a katılmaya teşvik etmek istiyoruz. Bu araştırmadan elde edilecek değerli bilgiler, gelecekteki etkinliklerimizin baskı topluluğunun ihtiyaçlarına göre geliştirmemize yardımcı olacaktır. Tüm ziyaretçilerimize ve katılımcılarımıza başarılı bir fuar diliyorum.”

FESPA Eurasia ziyareti için, seyahat ve konaklama rezervasyonu araştıran ziyaretçiler, daha fazla bilgiye şu linkten ulaşabilir: https://eurasia.fespa.com/about-fespa-2017/international-visitors

FESPA Eurasia 2017 hakkında daha fazla bilgi ve fuara ücretsiz giriş için www.fespaeurasia.com adresini ön kayıt için ziyaret ederek, EURM711 kodunu kullanabilirsiniz.