Human Solutions Şanghay’daki CISMA Fuarına Katıldı

Human Solutions, hazırgiyim sektörü için geliştirdiği çözümleri CISMA'da öne çıkardı.
Human Solutions, hazırgiyim sektörü için geliştirdiği çözümleri CISMA’da öne çıkardı.

Human Solutions, 26-29 Eylül tarihleri arasında Şanghay’daki CISMA fuarında, tüm konfeksiyon sektörünün üretim zincirine yönelik çözümlerini sergiledi. Şirket, kendisini dijitalleşme partneri olarak sunuyor.

Dijital Şimdi – dijitalleşme, modayı değiştirmek için modayı yönlendiriyor ve Human Solutions Group, ilk fikirden mağazaya kadar tüm üretim zinciri için ideal yazılım çözümlerine sahip. Human Solutions’un CEO’su Dr. Andreas Seidi; “Çözümlerimizle 3D olarak düşünebiliyoruz ve en başından itibaren sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz” dedi. Seidi sözlerini şöyle sürdürdü; “Vidya ile 3D simülasyonlar, tasarımcıların doğru prototipi daha hızlı bir şekilde elde etmelerini sağlıyor, çünkü daha sonra mağazadaki ilk siparişten kullanılabilecek gerçekçi bir tasarım oluşturuyor.”

Vücut taraması CISMA ‘da – kurumsal moda için bir başlık

Human Solutions, tasarım çözümlerinin yanında, insan vücudunun ürün geliştirme sürecine optimal şekilde nasıl entegre olabileceğini de gösterdi. Standda, fuar ziyaretçileri VITUSbodyscan renkli tarayıcı tarafından sadece birkaç saniye içinde kendilerini 3D olarak taradılar.  Human Solutions’ın 3D Beden Tarayıcı Satışları’ndan Dr. Helga Gabel; “Human Solutions, hazırgiyim sektöründe kişiye özel kıyafetler üretmek için vücut taramasını kullanan ilk şirkettir. Bu alandaki uzmanlığımızı sürekli genişlettik ve şimdi kurumsal moda ve iş giysileri için vücut taramaya başlıyoruz” dedi.

Human Solutions ayrıca Virtual Mirror’u sundu. Vücuttaki kişisel kıyafetleri görselleştiriyor ve simule ediyor, böylece üretim başlamadan önce müşterinin ihtiyaçlarına göre ayarlanmasını sağlıyor.