Nathalie Hızveren : EFI için Türkiye hedef ülke

Nathalie Hızveren : efi için Türkiye hedef ülke
Nathalie Hızveren : EFI için Türkiye hedef ülke

EFI, en yeni ve gelişmiş teknolojiye sahip geniş formatlı inkjet yazıcılar, ambalaj, tekstil ve seramik sektörleri için dijital baskı sistemleri ve mürekkeplerini üretiyor. Firma bunların yanında, baskı yazılım sistemleri, kişiye özel ürünler, üretim ve rekabet gücünü arttıracak iş yönetim ve iş akışı çözümlerini geliştiriyor. EFI Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri Satış Müdürü Nathalie Hızveren ; Lidya Grup ile birlikte, son iki yıldır Türkiye’yi hedef ülke olarak mercek altına aldıklarını açıkladı.

Türkiye’nin dijital baskı makinelerinde yüksek bir potansiyele sahip olduğunu söyleyen Hızveren, sözlerini şöyle sürdürdü; “Açık hava reklamcılığı, bina giydirme, iç mekan giydirme vb süreçlerinde iş hacmi büyük. EFI’nin, Türkiye distribütörünün Lidya Grup olmasının ardından, ciddi bir ivme kazandık. Hızlı teknik servis ve hızlı geri dönüş sayesinde müşteri memnuniyetini Lidya Grup ile katladık. Dünya markası EFI ile Lidya Grup arasındaki başarı odaklı işbirliği, hedeflerimizin hızla gerçekleşmesine imkan sağlıyor.”

Nathalie Hızveren : 2018, yoğun bir yıl olacak

Gelecek yılın bu yıldan daha yoğun olacağını anlatan Nathalie Hızveren, Türkiye pazarına güvenlerinin tam olduğunu vurguladı. Pazarın sahip olduğu potansiyele dikkat çeken Hızveren sözlerini şöyle sürdürdü; “Lidya Grup ile yaptığımız işbirliği takiben, markaya ve satış sonrası teknik servis anlayışına kadar tüm sürece dair pazardaki güveni katladık. Lidya Grup ile hızlı çözüm üretmemiz, müşteri memnuniyetini arttırdı. Askıda bekleyen ve düşünme aşamasında olan bazı projeler, Lidya Grup distribütörlüğüyle birlikte bu dönemde neticelendirilmiş oldu. 2018 yılının, bu yıldan daha yoğun bir yıl olacağını öngörüyoruz. Önümüzdeki dönemde, tekstil ve ambalaj sektörlerinde ciddi bir dönüşüm de yaşanacaktır.” EFI, en yeni ve gelişmiş teknolojiye sahip geniş formatlı inkjet yazıcılar, ambalaj, tekstil ve seramik sektörleri için dijital baskı sistemleri ve mürekkeplerini üretiyor. Firma bunların yanında; baskı yazılım sistemleri, kişiye özel ürünler, üretim ve rekabet gücünü arttıracak iş yönetim ve iş akışı çözümlerini geliştiriyor. EFI Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri Satış aldıklarını açıkladı.