OUTLOOK 2017 En Başarılı Edisyon Olarak Bitti

Önde gelen nonwoven kişisel bakım ürünleri ve hijyen konferansı OUTLOOK için anahtar paydaşlar toplandı.

Nonwoven ve ilgili endüstrilerden gelen 470’den fazla delege ile, nonwoven hijyen ve kişisel bakım endüstrisinin önde gelen konferansı OUTLOOK 2017, EDANA’nın endüstrinin sürdürülebilir kalkınmasını destekleme ve büyümeyi destekleme misyonunu göstererek, sektör için önemli bir endüstri etkinliği olduğunu bir kez daha teyit etti.

Konferans, ilk iki gün boyunca pazar görünümü, yeni ürün geliştirmelerini, performans ve güvenlik testlerini ve sürdürülebilirlik girişimlerini inceledi ve son gününde yenilik ve ürün geliştirme süreçlerine odaklandı. Etkinlik boyunca katılımcılardan gelen geri bildirimler, uzman içeriğinin karışımı ve kalitesi delege memnuniyetinin ve sektördeki aynı görevdeki kişilerle birçok kez buluşma fırsatının altını çizdi. Konferans, tüm tedarik zincirinden ve dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıları çeken OUTLOOK™, nonwoven profesyonelleri için benzersiz ‘mutlaka katılacak’ bir etkinlik olarak kabul ediliyor.

Suominen Corporation Bakım Bölüm Başkan Yardımcısı Linda Kelly; “Katılımcıların kalitesi gerçekten yüksekti, bu ise benim ve ekimimin müşteri ve tedarikçiler ile görüşme ve yeni fırsatlar aramak için zamanını verimli bir şekilde kullanmasını sağladı” dedi.

Saudi German Company for Nonwovens Products’ın Başkanı Haitham Alhudhaif şunları söyledi; “OUTLOOK gerçekten müşteriler, üreticileri ve ağlarla buluşmak için mükemmel bir fırsattır. Aslında, bu etkinlik nonwoven sektörüyle ilgili olan herkes için kritik öneme sahip.”

OUTLOOK™ konferansının 16. edisyonu, Economist Intelligence Unit’in Editör Direktörü Robert Ward’ın küresel ekonomik trendleri hakkındaki açılış konuşmasıyla başladı. Bu, ikinci gün Apis Rex’ten Jonathan Bourget’ın kurumsal risk sermayesinin nonwoven endüstrisinin geliştirilmesindeki rolü üzerine özel sunumuyla birleşti. Delegeler ayrıca endüstri uzmanlarından piyasa trendleri, teknik yenilikler ve nonwoven endüstrisinde daha sürdürülebilir ticari uygulamalar sunmak için çokça çaba harcadıklarını dinlediler.

Outlook Sektör İçin Önemli

EDANA Genel Müdürü Pierre Wiertz şunları söyledi; “Endüstri diyaloğunu kolaylaştırmak ve kilit nonwoven profesyonellerinin başarılı bir şekilde işbirliğiyle toplanmasına tanık olmak açısından bu etkinlik EDANA için çok faydalıdır. Bu etkinliğin devam eden büyümesi, sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesini sağlıyor. Etkinlik hakkındaki olumlu geribildirimler duyduğumuz ve, temalarımızın seçiminin tüm tedarik zinciri için en güncel olduğunun ve sunumların kendi alanlarındaki uzmanlar tarafından yapıldığının düşünülmesi bizleri memnun etti.