Gerçek Zamanlı İplikhane Performansı Takibi

Her Zaman ve Her Yerde Gerçek Zamanlı iplikhane Performansı Takibi
Her Zaman ve Her Yerde Gerçek Zamanlı iplikhane Performansı Takibi

Alert and Cockpit Module, en önemli iplikhane verilerini akıllı telefonlarda görüntülemeyi sağlayarak hızlı karar alma ve önlemleri önceliklendirme imkanı sunar.

İplik işletmelerinde gelişmelere en kısa sürede tepki vermek ve gerçek verilere dayalı önlemler almak, makinaların verimliliğini artırmak açısından büyük önem taşıyor. Rieter üretim, kalite ve enerji konusunda gerçek zamanlı önemli veriler sağlayan Rieter Alert and Cockpit Module uygulamasını akıllı telefonlar için kullanıma sundu. Bu benzersiz araç, iplikhane performansını 7 gün 24 saat her yerden izlemeyi sağlayıp tepki süresini kısaltarak masraflı duruş sürelerinin önüne geçiyor.

Uygulamada ‘Uyarı’ ve ‘Cockpit’ olmak üzere iki özellik bulunuyor. Uyarı özelliği; kullanıcının üretim, kalite ve enerji değerleri için sınırlar belirlemesini sağlar. Belirlenen sınırlardan biri aşıldığında veya sınırın altında kalındığında, kullanıcı bildirim alır. Bu sayede kullanıcı gerekli adımları atabilir; örneğin, olayı doğrudan iplikhanedeki sorumlu kişiye yönlendirebilir. Cockpit özelliği ise elyaf hazırlığından nihai iplik eğirmeye kadar çalışmakta olan tüm Rieter makinalarının üretim verimliliğine dair genel bir bakış sağlar. Bu özellik, son beş vardiyanın geçmiş üretim verilerini görüntüler. Bu uygulama, kullanıcının hızla tepki vermesini sağlayarak iplikhane verimliliğini artırır.

Alert and Cockpit Module, Rieter SPIDERweb İplikhane Kontrol Sistemi’ne mobil erişim de sunar. Uygulama 7.4.x veya üzeri SPIDERweb sistem sürümleriyle uyumludur. SPIDERweb dört iplik eğirme sisteminden iplik hazırlığı verilerini toplar, bu verileri görüntüler ve analiz eder. Uygulama bu verileri sunarak işletme personelinin tüm önemli iplikhane verilerini gerçek zamanlı olarak izleyebilmesini sağlar.

İplikhane İçin Ürün Özellikleri

 • İki dakikada bir gerçek zamanlı veri iletimi.
 • Son beş vardiyanın üretim ve verimlilik verilerine erişim.
 • Tüm Rieter makinaları için her zaman ve her yerde kullanılabilir veriler.
 • İsteğe uyarlanmış alarm ayarları aracılığıyla uyarı bildirimi.
 • Bildirimlerin posta, kısa mesaj, WhatsApp, WeChat vb. ile anında paylaşımı.

En Önemli Avantajları

 • Her yerden 7/24 işletme verilerine erişim
 • Sıkıntılı durumlarda hızlı tepki vermek için gerçek zamanlı bilgi
 • Performansın düşmesi durumunda geri bildirim almaya olanak veren özelleştirilmiş ayarlar sayesinde huzurlu çalışma

Kullanılabilirlik ve Uyumluluk

 • Google Play, Apple App Store ve Baidu App Store adreslerinden indirin.
 • İplikhane Kontrol Sistemi SPIDERweb’in bir kısmı.
 • Sadece SPIDERweb 7.4.x ve daha üst sürümü ile uyumludur.