Staubli Esnekliği ile DOMOTEX 2018’de

Stäubli esnekliği ile DOMOTEX 2018’de
Stäubli esnekliği ile DOMOTEX 2018’de

Zemin kaplama dünyası, bu yıl yeni salon düzeniyle Domotex 2018’de en güncel inovasyonlarını, tasarımlarını ve dokuma teknolojilerini sunuyor. Staubli , Schönherr halı sistemi markasıyla birlikte bu yıl yeni stantında yine müşterilerine yakın olacak. İlgilenen herkes Stäubli’yi Salon 6, Stant H28’de ziyaret edebilir.

ALPHA halı dokuma makineleriyle Staubli, emsalsiz esnekliği ile tüm dünyada biliniyor. Bukle veya düz dokunmuş, düşük veya yüksek havlı, geleneksel pazarlara yönelik yüksek sıklıklı halılar ve yüzey deseni efektli ultra modern tek renkli halılara yönelik ALPHA 500 serisi dokuma sistemlerinde her türlü dokuma projesine uygun model bulunur. Bu sistemler fabrikalara her türden uygulamanın üstesinden gelecek esnekliği sunuyor.

Düşük havlı uygulamalara yönelik trendleri belirleyen Staubli teknolojisi

Düşük havlı uygulamalar popüler eskitilmiş görünümlü halılardan düşük hav ve yüksek sıklığı bir arada gerektiren taşımacılık sektörüne yönelik duvardan duvara hafif halılardan, seccade gibi geleneksel ürünlere kadar birçok formda olabilir. Bunların her biri spesifik ihtiyaçlara yönelik know-how ve dokuma teknolojisi gerektirir. Geniş ALPHA halı dokuma sistemleri yelpazesinde bu uygulamaların her biri ve sayısız diğer uygulamalar için mükemmel şekilde uyarlanmış çözümler bulunur. Mükemmel bir halı yüzeyi sağlamaya yönelik kayış kılavuzlu kesme aparatı veya mükemmel hizalanmış 2 mm mini bukleler oluşturmaya yönelik özel aygıt veya ultra esnek ve hassas ağızlık oluşturma makineleri gibi kilit bileşenlerin tümünde; şirketin, çekici ve rekabetçi bir halı yelpazesi yaratmak ve pazarın gelecekteki taleplerine hızla yanıt vermek için ideal pozisyonlarını korumak isteyen dokumacılara sunduğu Staubli kow-how’ı kullanılır.

Fabrikanın ihtiyaçlarına yanıt veren son derece esnek ve duyarlı iş ortağı

Makine ne kadar iyi olursa olsun potansiyelini tam olarak kullanmak için bu makineyi kusursuz bir şekilde çalıştırmak gerekir. İşte bu yüzden müşteri desteği firmada asıl önceliktir. Danışman ortak olarak şirket, fabrikanın ihtiyaçlarını belirlenen hedefleri karşılayacak etkin maliyeti ve en uygun makineleri seçerek müşteri ile analiz eder. ALPHA serisi tıpkı diğerleri gibi her türden fabrika için akıllı çözümlere yönelik ideal zemini oluşturur. Markanın uzmanları, ilk planlamadan ekipmanın nihai teslimine kadar tüm süreçte yardımcı olmak için oradadır. Makinenin kurulum, testler ve ince ayarını denetledikten sonra Staubli, operatörleri ve üretim planlama personelini eğiterek (CSS yazılımı) fabrikanın bu yüksek performanslı ekipmandan maksimum faydayı almasını mümkün kılar. Eğitim programları fabrikanın istek ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilir ve fabrikada veya Bayreuth, Almanya’daki Stäubli eğitim merkezinde yürütülür. Yetkin servis teknisyenleri (Çin, İran, Türkiye ve ABD’de sürekli konumlanmış bulunan) Stäubli’nin tüm dünyaya sunulan kapsamlı servis teklifini tamamlar.