TechnoCorder TC2 Lastik Kordu Avantajları Sunuyor

Lastik kordu için Allma TechnoCorder TC2
Lastik kordu için Allma TechnoCorder TC2

Tire Technology Expo 2018, 20-22 Şubat 2018 tarihleri arasında Hannover’ de gerçekleştirilecek. Fuar ziyaretçilere lastik üretim sürecinin tamamını kapsayan, ekipman ve malzemelerin sergilendiği dünyanın önde gelen teknolojisi gösterisini sunuyor. Saurer fuar ekibi ziyaretçilerini Salon 20’deki 4016 numaralı stantta ağırlayacak. Ekip, lastik kordu üretimi için yenilikçi makine Allma TechnoCorder TC2 ’nin yanı sıra,  lastik kordu bükümü ve kablolama proseslerindeki en son geliştirmeleri sunmak için büyük bir heyecanla bekliyor.

Saurer Twisting Solutions ilk defa, Allma TechnoCorder TC2’yi Tire Technology Expo’da sergileyecek. Yüksek performanslı bu çift büküm makinesi, lastik kordu üretimi için optimize edildi. Ziyaretçiler,  chafer malzemenin üretiminin yanı sıra, gövde (carcass) ve üst kuşak şeridi (cap ply) için çok aşamalı hibrid ipliklerin büküm proseslerini görebilecek.

TechnoCorder TC2- Pazar gibi çok yönlü;

  • Bağımsız i teknolojisi sayesinde maksimum üretim esnekliği
  • Yenilikçi teknoloji sayesinde benzersiz malzeme esnekliği
  • Yüksek çeşitlilikte, geniş iplik numarası esnekliği
  • 400m/dak.ya varan rakipsiz ve yüksek sevk hızları ile rakip tanımayan verimlilik
  • Allma PrimePac – Maksimum sarım sıklığında üstün bobin kalitesi
  • En son teknolojiyle donanmış olması sayesinde maksimum ekonomiklik ve kalite
  • Dünyaca eşi görülmemiş seksiyonel tasarım sayesinde yüksek kullanıcı dostluğu

Allma CableCorder’da daha da yenilikçi geliştirmeler bulunuyor. Dengeli 3 katlı lastik kordu üretiminin yanı sıra çift büküm hem de kablolama işleminde hibrid iplik üretme olanağı sağlıyor.

Patentli enerji tasarruf teknolojisine sahip olan Allma Cable Corder CC4, en yüksek verimlilik anlamına geliyor. Üçlü katma değer sağlayan Saurer E3 (Enerji, Ekonomi ve Ergonomi) etiketini alan kablolama makinesi piyasayı elde etmeyi başardı. Yenilikçi teknoloji, %50’ye kadar enerji tasarrufu sağlar ve iplik kopuş miktarını %50’ye kadar azaltır. Ayrıca, düşük gürültü emisyonu ve basit makine kullanımı sunuyor.

Saurer fuar ekibi, müşterilerini ve ilgilenen ziyaretçilerini 4016 numaralı standında ağırlamaktan ve geleceğin büküm ve kablolama teknoloji hakkında onları bilgilendirmek memnuniyet duyacağını açıkladı.

Saurer Twisting Solutions Hakkında

Saurer Technologies GmbH & Co. KG Twisting Solutions sahip olduğu Allma ve Volkmann markaları ile, lastik kordu, halı, elyaf, cam filamenti ve endüstriyel iplikler için dünya lideri ve enerji açısından verimli çözümler sunuyor. On yıllardır Allma ve Volkmann büküm ve kablolama makineleri yenilik, ekonomik verimlilik ve sürdürülebilirlik açısından dönük noktası oluşturmaya devam ediyor. Firma kendisini müşterilerinin partneri olarak görüyor.