Aleph Dijital Baskı İçin Yüksek Performanslı Teknolojiler Sunuyor

  Başlangıçtan beri, Aleph LaForte projesine zaman ve kaynak yatırımı yaptı ve bu yenilik açısından belirgin bir uzun yolculuktu.

  Fespa Eurasia 2016’da (Salon 4 Stant H30), Aleph kağıt ve kumaş üzerine dijital baskı konusunda entegre sistem olarak, en modern teknolojiyi sunuyor. Bu yılki fuarın başrol oyuncusu, transfer kağıdı üzerine endüstriyel dijital baskı için tasarlanan ve geliştirilen LaForte®Paper baskı makinesi.

  Bu geniş format inkjet baskı makinesi’nin birçok eşsiz özelliğinden en önemlisi, yüksek kaliteli bitmiş ürün üretimi yaparken ulaşabildiği yüksek sürattir: 800m²/saat. Daha az zamanda daha çok üretim, bu Aleph’in müşterilerine garanti ettiği istisnai kazanımdır.

  Diğer önemli avantajları: otomatik, ileri seviyede geliştirilmiş kafa hizalama, damla düzenlemesi için yeni yazılım matriks’i ve rakip makinelere kıyasla olağanüstü performans sağlayan vakumlu blanket filtresi, patentli yenilikçi taşıma sistemi. LaForte®Paper 8/16 baskı kafası ile donatılmıştır ve 1200dpi çözünürlükte üretim yapabilir.

  Aleph standını ziyaret etmek sanal bir fabrikaya girmek gibi. Ziyaretçiler kolaylıkla LaForte® projesinin ne olduğunu anlayabilirler: LaForte®Paper ile komple bir üretim bandı oluşturulmuştur. Top Sarıcı, Top Açıcı ve kızılötesi plazma lambaları içeren yenilikçi, hızlı kağıt kurutma teknolojisi ile donatılmış Dry Forte kurutma fırını. Dry Forte piyasadaki tüm inkjet baskı makineleri ile arayüz bağlantılı olarak çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

  Fespa Eurasia 2016’daki Aleph standı aynı zamanda boya ve tabii ki de imtiyazlı Türkiye distribütörünün sağladığı satış sonrası teknik servis hizmetlerine odaklanmaktadır.

  Mükemmeliyetçi İtalyan Tekstil Üretim Sanayinin kalbinde 1999 yılında kurulan Aleph, günümüzde baskı makineleri üretiminde ve destekleyici yazılımların geliştirilmesi konusunda sağlam bir know-how’a sahiptir.

  Geniş formatlı kumaş baskı makinelerinden kurutuculara, tescilli yazılımlardan sarf malzemelerine kadar Aleph, her baskı işlemi için, ileri teknolojik ürünler geliştirir ve üretir, ve bununla beraber olarak güvenilir satış sonrası teknik destek hizmetleri sunar.

  Aleph İngiltere, Hindistan ve Türkiye’de güvenilir ortakları sayesinde ürünlerini satışa sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.alephteam.com adresini ziyaret edin.