24 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 24, 2024

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Tekstil Sektörü Danışmanlık Hizmetleri

2013 yılından bu yana Textilegence Dergisi, global tekstil sektöründe yaşanan gelişmeleri son kullanıcıya aktarmada önemli bir rol oynamaktadır. Aradan geçen 7 yılın ardından, perakende, üretim, yatırım ve teknoloji gibi başlıklarda zengin bir altyapıya sahip olmamızın verdiği yetkinlik ile tekstil sektöründe ulaşmak istediğiniz noktaya sizi daha hızlı taşıyoruz. Tedarik zincirinin bütün halkalarını bir araya getirerek sizleri en doğru kaynağa ulaştırmayı hedefliyoruz.

Tekstil endüstrisi geleneksel olarak yenilikler ve çok geniş endüstriyel uygulamalara ihtiyaç duymaktadır. Bu rekabetçi sektörde başarılı bir oyuncu olabilmek için yeniliklerin getirdiği hızlı değişimlere ayak uydurabilmek ve doğru kişilere ulaşabilmek gerekmektedir. 38 ülkeden yaklaşık 19.000 tekstil teknoloji tedarikçisi, tekstil üreticisi, perakendeci ve satın alma ofislerinin yer aldığı zengin iletişim olanağımızı son kullanıcıların istifadesine açarak, doğru kişiye, doğru ürüne ve üreticiye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık Konusu

Uzmanlık alanımız tekstil ve baskı sektörlerdir. Bu sektörle güçlü bağlantıları olan platformumuz tedarik zincirinde duyacağınız herhangi bir ihtiyaç için sizlere danışmanlık hizmeti sunabilir. Pamuk, iplik, kumaş, boya, kimyasallar, tekstil makineleri, baskı makineleri, transfer kağıtları, mürekkepler ve aksesuarlar olmak üzere üretim sürecinde kullanacağınız bütün ara mal ve ihtiyaçlar için doğru çözümü sizin için araştırıp buluyoruz. Tekstil veya baskı sektörlerine yeni girecek olan ya da segment içinde olup farklı bir alana yönelmek isteyen firmalara sunduğumuz danışmanlık hizmeti onların yatırımlarının en hızlı şekilde geri dönmesine katkı sağlıyor. Bir yatırımdaki en kritik nokta, ilk adımın doğru atılmasıdır. Textilegence bu adımda sizlerin yanında yer alıyor.

danismanlik

Süreç

Çevrimiçi rehber kullanarak bulduğunuz binlerce firma arasında yaşayacağınız bilgi karmaşasından sizleri kurtararak, nokta atış tedarikçileri sizin için buluyoruz. Türkiye veya dünya pazarından arayış içerisinde olduğunuz, tekstil teknolojisi, tekstil ürünü, tekstil hammaddesi, kumaş, iplik veya boyar maddeler gibi segmentlerden ne aradığınızı bizimle detaylı bir şekilde paylaşıyorsunuz. Bizde size istediğiniz ürünü nereden tedarik edebileceğinizi için büyük datamızda araştırma yapıyor ve potansiyel tedarikçilerin sayısını azaltıyoruz. Talebinizde belirtilen kriterlere göre bu bilgiler listelendikten sonra ve öncelikler belirlenir ve ardından fiyat/performans veya arzu edilen başka kriterler çerçevesinde iletişim bilgileri raporlanır. Belirlediğiniz kriterlerde tedarik yapıp yapamayacaklarının garantisini alır, ‘Bilgi paylaşımı yapılabilir’ onayını aldıktan sonra raporu sizinle paylaşırız. Böylece sizleri uzun soluklu arayış curcunasından kurtararak, zaman ve para tasarrufu sağlıyoruz. Raporun sizlere sunulması ile danışmanlık hizmeti de tamamlanmış olmaktadır.

Hay aksi, bir şeyler ters gitti

Endişeye gerek yok. Adınıza yaptığımız pazar araştırması süresinde, doğru tedarik bilgisini verebilmek tamamıyla satış yapan firmanın verdiği detaylar doğrultusundadır. Sizi buluşturacağımız tedarikçi firma ile yapılan görüşmelerde daha fazla detay elde etmek gerekebilir. Dolayısıyla tedarikçi ile alıcı arasında bilgi alışverişini doğru sağlamak adına ‘Çift Kontrol’ sistemi takip ediyoruz. Böylece doğruluk oranını %99 ‘a çıkarmış oluyoruz. Ancak yine de bir şeyler ters gidebilir, firmanın verdiği yanıltıcı bilgiler tedarik zincirinizi sekteye uğratabilir. Sorun yok, bizlerden aldığınız servis hizmetinin ya tamamının iadesini yapıyor ya da bireysel hesabınıza belirli tutar kadar kredi açarak, bir sonraki hizmetinizden indirim sağlıyoruz. Verilen bu hizmet bir ücretsiz rehber sistemi değildir.

Danışmanlık Alanları

Hammaddeler

 • Doğal ve sentetik iplikler
 • Dokuma kumaş
 • Örme kumaş
 • Teknik tekstiller - dokunmamış kumaş
 • Pamuk
 • Baskılı kumaş
 • Boyar maddeler
 • Kimyasallar
 • Baskı mürekkepleri

Tekstil Makina Grubu

 • Tekstil eğirme makinaları
 • Tekstil dokuma makinaları
 • Tekstil örme makinaları
 • Tekstil terbiye makinaları
 • Dijital baskı makinaları
 • Tekstil laboratuvar ekipmanları
 • İplik kontrol ve kalite makinaları

Dış Giyim

 • Erkek giyim
 • Kadın giyim
 • Çocuk giyim
 • Tekstil aksesuarları

Randevu Alın

E-posta Gönderin

  Araştırma Desteği (zorunlu)
  HammaddelerTekstil Makina GrubuDış Giyim