Tekstil Mühendisi İş İlanı – Teksel Tekstil

  • Tam Zamanlı
  • İstanbul

  Website Teksel Tekstil A.Ş

  Teksel Tekstil A.Ş. firması tekstil sektöründe 34 yılı aşkın bir süredir Avrupa’nın önde gelen Yuvarlak Örgü, İplik, Terbiye, Boyahane, Çorap ve Triko makine markalarının ve Sarf Malzemelerinin Türkiye Satış ve Pazarlama Temsilciliğini yapmaktadır.

  Teksel Tekstil A.Ş. bünyesinde bulunan Ar-Ge ve Teknik Departmanlarıyla Gümüş elyaf, Gümüş iplik ve Gümüş kaplamalı kumaşlar üzerinde ham maddeden son kullanıcı mamulüne kadar tüm çalışmaları sürdürmektedir. Söz konu departmanlarımız içinde görev alacak İleri Düzeyde İngilizce bilen Tekstil Mühendisi çalışma arkadaşları arayışındayız.

  Nitelikler :

  · Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun,
  · İleri düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma yeterliliği olan,
  · Yuvarlak Örgü ve/veya İplik sektörü üzerinde araştırmaları olup, yeni mezun veya tercihen tecrübe sahibi olan,
  · Koordinasyon ve iletişim becerisine sahip,
  · Problem süreçlerini takip ederek, teknik raporlama yapabilen,
  · Pozitif bakış açısına sahip ve çözüm odaklı çalışan,
  · Microsoft (Word, Excel, PowerPoint) uygulamalarını kullanabilen,
  · Yurt içi ve dışı seyahat problemi olmayan, ehliyet sahibi bir çalışma arkadaşı arayışındayız.

  Başvuru için kişisel bilgilerinizi gönderin editor@textilegence.com

  Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.