Lidya Grup Zengin Portföyü ile SIGN İstanbul 2016’da

  Fuarlarda hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Lidya Grup, SIGN İstanbul fuarı için yeni sürprizler hazırladı. Grup furda Xerox ve EFI markalarının yanı sıra Epson Geniş Format Fotoğraf Baskı Çözümlerini de sergileyecek.

  Dijital baskı endüstrisinin talep ettiği yenilikçi çözümleri sunmasıyla tanınan Lidya Grup , katıldığı her fuarda ses getiren projelere imza atmayı sürdürüyor.  29 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’da düzenlenecek SIGN İstanbul fuarı için hazırlıklarını tamamlayan Grup, fuarda Xerox ve EFI’nin yeni ürünlerinin yanı sıra, Epson geniş format fotoğraf baskı çözümlerinin de lansmanını yapacak. Lidya Grup fuarda Salon 12 D30 numaralı standda ziyaretçileriyle buluşacak.

  Fuarları sadece mevcut ürünlerin sergilenmesi ve yeni ürünlerin lansman alanı olarak değerlendirmeyen Lidya Grup, kurumsal iş süreçlerinin önemli bir parçası olarak ele alıyor ve bu nedenle her fuar için ayrı bir strateji geliştiriyor. Ziyaretçi kitlesi, hedef pazarlar ve beklentiler ekseninde her fuarda ayrı bir temaya odaklanan Grup, SIGN İstanbul’da yeni ürünler ve iş potansiyelleriyle dijital baskının bütün segmentlerine sesleniyor. Lidya Grup standında Epson’un SC-S40610; SC-S60610; T5200MFP, T7200D, B6000, P20000, Xerox’un Versant80, C70, Nuvera 144, Color 1000 ve EFI’nin H1625 ile GS3250LX Pro endüstriyel ürünleri ve yeni nesil baskı çözümleri sergilenecek. Grup, ürün ve hizmet tedarikçisi olmanın ötesinde donanım ve yazılımla entegre edilmiş komple projelere odaklanan misyonunu bu fuarda da vurgulayacak.

  Epson SureColor SC-P20000: Fotoğraf kalitesinde baskı

  Fuarda öne çıkacak ürünler arasında Epson tarafından üretilen geniş format fotoğraf yazıcısı P20000 bulunuyor. Bu yazıcı yüksek verimlilik, üstün kalite ve kullanım kolaylığını tek ve eksiksiz bir pakette bir araya getiriyor. Fotoğraf laboratuvarları, fotoğraf stüdyoları ve kopyalama merkezleri için tasarlanmış ve bir ofis içi çözümü içeren SC-P20000, çok çeşitli yüksek kaliteli fotoğraf, poster ve afiş üretebiliyor.

  Epson SC-P20000 düşük kalite modlarında bile olağanüstü sonuçlar üretmek için bir PrecisionCore MicroTFP baskı kafasıyla birlikte sunuluyor. Yüksek hassasiyetli kağıt besleme teknolojisiyle güçlendirilen yazıcı, sorunsuz bir çalışma vadediyor.

  EFI GS3250LX Pro: Yüksek verimlilik daha fazla iş

  Üstün fotoğraf kalitesini yüksek verimlilikle birleştiren EFI GS3250LX Pro endüstriyel baskı sistemi, işini büyütmek ve rekabet ortamında fark yaratmak isteyenlere özel bir ürün olarak dikkat çekiyor. Sert ve esnek yüzeylere baskı yapabilme kabiliyeti sayesinde beklentilerin ötesine geçen EFI GS3250LX Pro, çok fonksiyonlu düşük verimlilikte çalışan mevcut ürünleri daha karlı ve verimli bir çözümle değiştirme fırsatı sunuyor.  UV Led teknolojisine sahip olan yazıcının 3,2m genişlikte hem rulo hem de flat bed özellikleri bulunuyor. Bu makine saatte 223m2 baskı hızına çıkabiliyor ve 24 saat aralıksız olarak çalışabiliyor.