30 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024

HanesBrands, ünlü spor giyim markası Champion’ı Authentic’e satıyor

İkonik giyim markalarının küresel liderlerinden biri olan...

Türkiye tekstil ihracatında Asya, Amerika ve Orta Doğu yükselişte

Türkiye tekstil ihracatına ilişkin nisan ayı verileri...

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

1 Hour Shirt; hızlı modadan adil modaya

Fashion Revolution Germany ve döngüsel moda markası...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Agfa ve EFI’dan geniş format baskıda dönüm noktası niteliğinde iş birliği

GüncelAgfa ve EFI’dan geniş format baskıda dönüm noktası niteliğinde iş birliği

- Haber Sponsoru -

Agfa ve EFI, birbirlerinin en son teknolojilerinden yararlanmayı amaçlayan küresel bir stratejik iş birliğine imza attıklarını duyurdu. Bu iş birliği çerçevesinde Agfa, EFI’ın rulodan ruloya sistemini çözümlerine entegre ederken, EFI de Agfa’nın üst düzey hibrit inkjet baskı makinelerini çözüm paketine dahil edecek. Her iki baskı platformu da alanlarında öncü olarak kendilerini kanıtlamış bulunuyor. Mevcut ve potansiyel müşteriler, geniş format inkjet baskı alanında önemli bir kilometre taşını işaret eden bu stratejik iş birliğinden benzersiz avantajlar elde edecekler.

Agfa ve EFI portföylerinin karşılıklı olarak güçlendirilmesi sayesinde, her iki şirket de bugün piyasada mevcut olan en geniş ve en yenilikçi ürün teklifinin yanı sıra güvenilir bir hizmet altyapısı sunabilecek. Bu iş birliği, Agfa ve EFI’nin kendi stantlarında, 19-22 Mart tarihlerinde Hollanda Amsterdam’da düzenlenecek olan FESPA GPE 2024’te küresel sahneye çıkacak.

Agfa ve EFI iş birliğiyle baskı profesyonellerinin dijital yolculuğu hızlanacak

Agfa-Gevaert Group CEO’su Pascal Juéry, şirketin en önemli büyüme motorlarından birinin dijital baskı olduğunu belirterek şunları söyledi: “Endüstri lideri EFI ile yaptığımız bu stratejik iş birliği, müşterilerimize sunabileceğimiz seçenek yelpazesini genişletirken, son teknoloji çözümlerimizin pazardaki erişim alanını da artıracak. Bu iş birliği, şirketimiz ve geniş format baskı endüstrisi için gerçekten bir dönüm noktası.”

Agfa Dijital Baskı Çözümleri Başkan Yardımcısı Arnaud Calleja şu değerlendirmede bulundu: “EFI ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Rulodan ruloya platformlarını tabela ve teşhir ürünleri çözümlerimize entegre ederek, müşteri tabanımıza benzeri görülmemiş bir değere sahip olağanüstü çeşitlilikte bir ürün yelpazesi sunmaya hazırız. Aynı zamanda, her iki şirket de kendi uzmanlık alanlarında ürün inovasyonuna odaklanmaya devam ederek teknolojilerinin dijital baskı dönüşümünün ön saflarında yer almasını sağlayabilir.”

EFI CEO’su Frank Pennisi, EFI’ın otuz yılı aşkın bir süredir yüksek değerli baskı uygulamalarının analogdan dijitale dönüştürülmesine odaklandığını belirterek şunları ifade etti: “EFI ve Agfa sektördeki en güvenilir markalar. Şimdi müşterilerimizin dijital yolculuğunu hızlandırma ve onları daha da üretken hale getirme yeteneğine sahibiz. Bu yeni dönem ve sektörü ileriye taşımak için her iki kuruluşun güçlü yönlerinden yararlanma olanağı bizi heyecanlandırıyor.”

EFI GM Display Graphics & OEM Ink Kıdemli Başkan Yardımcısı Todd Zimmerman bu iş birliğinin, özgün güçleriyle sektör liderlerinin bir araya gelmesini temsil ettiğini belirterek Agfa hibrit platformunun, EFI çözümlerine entegre edilmesinin müşterilerine en gelişmiş ve kapsamlı seçenekleri sunma konusundaki kararlılıklarını bir kez daha teyit ettiğini ifade etti.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler