Ana Sayfa » Baskı » EAGLE UV yazıcılar ve Tecpro güvencesiyle daha fazla fırsat

EAGLE UV yazıcılar ve Tecpro güvencesiyle daha fazla fırsat

EAGLE UV yazıcılar, Tecpro güvencesi ve satış/satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’deki baskı üreticileriyle buluşuyor.

Epson Article Top
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Dijital baskı ve grafik baskı çözümlerinin yanı sıra, pos, barkod ve otomasyon sistemleri, bilgisayar ve çevre birimleri ile Türkiye pazarında güçlü konumda bulunan Tecpro A.Ş., temsil ettiği güçlü global markaları yetkin bir hizmetle pazarla buluşturuyor. Firmanın ürün portföyünde yer alan EAGLE UV yazıcılar baskı endüstrisindeki profesyonellere birçok avantaj sağlıyor. Tecpro, Eagle Marka UV LED makine çeşitleri ile UV baskı sektöründe, sürdürülebilir kalite, güvenilir satış ve satış sonrası hizmet beklentisi yüksek olan üreticilere yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Tecpro yetkilileri, İtalyan markası olan EAGLE UV yazıcılar, Tecpro güvencesi ve satış /satış sonrası destek hizmetleri ile baskı üreticilerinin uzun vadeli kazanç elde edeceklerini ve bu ürünle işlerinin daha kolaylaşacağını belirtiyor. Ayrıca makineleri yerinde görmek isteyenler, Tecpro’nun bünyesinde bulunan demo merkezi sayesinde ürünleri istediği zaman inceleyebiliyor ve istediği malzemelere baskı alabiliyor. Endüstriyel uygulamalar için özel olarak geliştirilen EAGLE yazıcılar dahili mekanik ve yerleşik yazılım, maksimum performans ve güvenilirlik için tasarlanırken, tanımlanmış ayrıntılara ve keskin renklere sahip yüksek kaliteli baskılar sunmak için en son teknoloji ile donatılıyor.

EAGLE UV yazıcılar ile tüm malzemelerde sorunsuz baskı

EAGLE UV yazıcılar ile her türlü malzemeye, özellikle de ısı duyarlılığı olan malzemelere hızlı, stok maliyeti oluşturmadan, kişiselleştirilmiş özel veya çok adetli seri üretim yapabiliyor. EAGLE UV LED yazıcılar ahşap, taş, telefon kabı, cam, metal, kağıt, folyo, branda, pleksiglas gibi çok çeşitli malzemelerle çalışmaya imkan veriyor. EAGLE UV HYBRID yazıcılar ile kullanıcının üretimine özel, metal, cam, seramik, ahşap, deri gibi malzemelere baskı alınabilirken; EAGLE UV FLEX yazıcılar ile yine kullanıcının üretimine özel deri, poliüretan, kauçuk gibi malzemelere mükemmel baskılar elde edilebiliyor. Kullanıcılar, 25 cm’e kadar yükselebilen baskı kafası sayesinde hacimli malzemelere (ahşap, taş, metal, pleksiglas, deri, kauçuk vb. her türlü materyalden oluşan kutu, blok, top gibi ürünlere) baskı yapabiliyor.

EAGLE UV yazıcılar ve Tecpro güvencesiyle daha fazla fırsat

Özel ölçülü üretim

EAGLE UV yazıcılar kullanılacak üretim bandına göre UV LED, FLEX ve HYBRID olarak bulunuyor. 50×70 cm, 70 x150 cm, 130×150 cm ölçülerinde sunulan yazıcılar; 70 veya 135 cm eninde konveyör bantlı sonsuz baskı ve uzunluğu isteğe göre uyarlanabilen 70 veya 130 cm eninde 2.5 m uzunluğunda flatbed özellikleriyle kullanıcılarla bir araya geliyor. EAGLE UV yazıcılar standart üretilen ölçüler dışında, istenilen ölçülerde, makine parkına entegre edilebilen, özel ölçülü üretim yapabilme imkanı sağlıyor. Özel tasarlanmış kanat açıklığı ise baskı tablasından büyük malzemelere baskı yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Sınırsız uygulama imkanı

Çeşitli mürekkepler ve konfigürasyonlar sayesinde EAGLE yazıcılar sınırsız uygulama imkanı sunuyor. Özel üretim EAGLE mürekkepler ile CMYK+W ve Gloss baskılarda, mükemmel kalitede sonuçlar elde edebiliyor. UV mürekkepler ile, baskıyı kürlemek için ısıya ihtiyaç duymayan UV Led teknolojisi sayesinde, ısıya duyarlı malzemelere bile baskı yapmak mümkün oluyor. Hibrit mürekkepler, seramik, metal, deri, cam ve diğer malzemeler üzerinde endüstriyel uygulamalar için optimum sızdırmazlık ve yüksek kaliteli baskılar sağlarken; Kullanıcılar su bazlı mürekkepler ile giysi kumaşlarına, küçük alet kumaşlarına, mobilya kumaşlarına, havlulara, kep şapkalara, kanvaslara ve daha fazlasına baskı yapabiliyor. Ayrıca tüm EAGLE yazıcılar, EvNetwork ile ortaklaşa geliştirilen ve üretimi artırmak ve mürekkep tüketimini azaltmak için özel işleve sahip özel bir profesyonel RIP yazılımı WhiteRIP ile birlikte geliyor.

Dijital Baskı Haberleri

FESPA Eurasia 2021 fuarı yine unutulmaz bir Mimaki şovuna sahne olacak

Geniş format inkjet baskı makinelerinin ve kesim plotterlarının lider markası Mimaki, Türkiye pazarıyla özlenen buluşmasını FESPA Eurasia 2021 fuarında...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied