30 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024

HanesBrands, ünlü spor giyim markası Champion’ı Authentic’e satıyor

İkonik giyim markalarının küresel liderlerinden biri olan...

Türkiye tekstil ihracatında Asya, Amerika ve Orta Doğu yükselişte

Türkiye tekstil ihracatına ilişkin nisan ayı verileri...

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı yayınlandı

Textilegence Mayıs Haziran 2024 sayısı, haziran ayında...

1 Hour Shirt; hızlı modadan adil modaya

Fashion Revolution Germany ve döngüsel moda markası...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

FESPA GPE 2023’te büyük bir katılımla geri dönüyor

FuarlarFESPA GPE 2023’te büyük bir katılımla geri dönüyor

- Haber Sponsoru -

FESPA Global Print Expo (FESPA GPE), European Sign Expo ve Personalisation Experience 2023, 23-26 Mayıs tarihlerinde, katılımlarını şimdiden teyit eden 490 katılımcı firmaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Son iki yılda seyahat kısıtlamaları nedeniyle etkinliklere katılamayan 95 texdarikçiyi de içeren bu şirketler arasında DP Solutions, eurolaser, INX, Lüscher Technologies, Marabu, SPS TechnoScreen, Vastex International ve Vivid Laminating Technologies yer alıyor. Fuarda ayrıca Aerolam Decoratives, CarbonQuota, Duveholm Stallbacken, Magon, Newtown Packaging, Ronchini Massimo, Scandinavian Print Group, Toscana Systems ve XEIKON’un da aralarında bulunduğu 78 yeni katılımcı bulunuyor.

FESPA GPE 2023 ziyaretçileri, etkinlik sponsorları Durst, Surfex, Brother, Mimaki, Hanglory ve HP’nin çözümlerini ve AGFA, Aeoon, Aleph, Canon, Epson, Fujifilm, HP, Kongsberg, Liyu, MHM, Sakurai, swissQprint, Ricoh, Roland, ROQ ve Zünd gibi önde gelen tedarikçilerin donanımlarını görme fırsatı bulacak.

Teyit edilen otomasyon ve iş akışı yazılımı tedarikçileri arasında Caldera, efi, Enfocus BV, OneVision ve PrintFactory yer alıyor. Ahlstrom Munksjö, APA, Hexis, ImagePerfect/Berger Textiles, InkTec, Neschen, ORAFOL, Poli-Tape ve Sun Chemical da medya ve tüketim malzemeleri sunan şirketler arasında bulunuyor.

FESPA GPE 2023 baskıcılara ve tabelacılara yeni perspektifler sunacak

FESPA Global Print Expo Başkanı Michael Ryan, son birkaç yıldır FESPA etkinliklerine katılamayan katılımcıların yeniliklerini ve uzmanlıklarını ziyaretçileriyle paylaşmak için sabırsızlandıklarını söyledi. Ryan ayrıca, baskıcıların birçok tedarikçinin ürünlerini tek bir yerde görebilmekten büyük fayda sağladığını bildiklerini ve bu sayede işleri için doğru yatırımları karşılaştırıp değerlendirebildiklerini sözlerine ekleyerek şöyle devam etti: “Bu yılki misyonumuz baskıcılara ve tabelacılara değerli yeni bakış açıları kazandırmaktır. 2019’dan bu yana en güçlü FESPA katılımcı kadrosuyla, mayıs ayında Münih’e gelecek ziyaretçilerin, üretim zorluklarının üstesinden gelmek, yeni fırsatlara erişmek ve iş geleceklerini hayal etmek için ihtiyaç duydukları içgörü ve tavsiyeleri almak için en iyi yerde olacaklarını garanti edebiliriz.”

FESPA GPE 2023’te büyük bir katılımla geri dönüyor

Durst CEO’su ve Ortak Sahibi Christoph Gamper, son yıllarda daha hızlı üretime güçlü bir şekilde odaklanılmasına rağmen, dijital baskının artık yepyeni bir ürün olmadığını açıkladı. Gamper, çeşitli dijital baskı uygulamalarında artık otomasyon, verimlilik ve genel olarak sürdürülebilir bir sürece vurgu yapıldığını belirterek şunları söyledi: “Bu yıl FESPA’yı ‘mahallemizde’ ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz ve uygulamaların ve benzersiz görüşlerin canlı bir şekilde paylaşılmasını, başarıların kutlanmasını ve yeni perspektiflerin tartışılmasını dört gözle bekliyoruz. En iyi fikirler diyalog içinde doğar ve FESPA bu ideal ortamı sunuyor.”

FESPA GPE’de bir ilk: Yeni Kişiselleştirme Deneyimi (New Personalisation Experience)

Tabela ve görsel iletişim alanında Avrupa’nın önde gelen fuarı olan European Sign Expo 2023, FESPA Global Print Expo ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Platin Sponsor EFKA’nın desteğiyle etkinlik, önemli reklam profesyonellerini kanal yazısı, dijital reklam, boyutsal reklam, gravür ve aşındırma, ışıklı ekranlar, ev dışı medya, LED, dış mekan sistemleri, lazer kesiciler ve reklam araçları konusunda uzmanlaşmış şirketlerle bir araya getirecek.

2023 yılı için yeni olan Kişiselleştirme Deneyimi, perakendeciler, markalar, ajanslar, baskıcılar ve ikmal merkezlerinden 3.500 paydaşı bir araya getirecek ve onları spor giyim, ambalaj, ürün, sadakat ve özel iç mekanlarda kişiselleştirme potansiyelini keşfetmek için yazılım sağlayıcıları ve OEM (Orijinal Malzeme Üreticileri) ile buluşturacak. Antigro, Brother, Dreamscape, Infigo, Optimus, Printbox, Print & Logistics, Taopix ve XMPie gibi uzman tedarikçilerin ürün ve çözümlerini sergileyeceği fuar, ziyaretçilere kişiselleştirme hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı verecek.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler