Ana Sayfa » Baskı » Kornit Digital North America Yeni Vulcan Sistemi’ni Gösterecek

Kornit Digital North America Yeni Vulcan Sistemi’ni Gösterecek

Epson Article Top

Kornit Digital North America, yeni dijital tekstil baskı sistemi Vulcan'ı ilk kez Amerika pazarında tanıtacak.
Kornit Digital North America, yeni dijital tekstil baskı sistemi Vulcan’ı ilk kez Amerika pazarında tanıtacak.

Kornit Digital North America, serigrafinin yeni rakibi Vulcan sistemi Open House etkinliğinde gösterecek. İlk kez ABD’de sergilenecek olan Vulcan, baskı başına maliyeti %40’a kadar azaltıyor.

Wisconsin- Mequen merkezli Kornit Digital North America firması, endüstriyel tipte direkt konfeksiyona baskı ve kitlesel tekstil özelleştirmesine odaklanmış open house etkinliği düzenleyecek. 11-29 Temmuz tarihleri arasında, Kornit kendi gösteri tesisini üretici markalara, giyim dekoratörlerine, serigrafi baskıcılarına, e-ticaret işinde olanlara ve promosyon malları üreticilerine açacak. Bütün direkt konfeksiyona baskı sistemlerinin yanı sıra, Kornit ayrıca Kuzey Amerika’da ilk kez yeni yüksek verimli, baskı başına maliyeti düşüren Vulcan sistemini gösterecek.

İlk kez ITMA 2015’te tanıtılan Vulcan, o zamandan bu yana beta aşamasında oldu.  2016’nın üçüncü çeyreğinden beklenen ticari durum ile, Kornit North America, yeni sistemin canlı gösterimini Open House sırasında gerçekleştirecek.

Kornit’in Vulcan’ı orta ve üst segment baskıcılar için olağanüstü hızı ve mürekkep verimliliği nedeniyle ilk kez serigrafi baskıya rakip dijital bir platform olarak kabul ediliyor. Şirketin mevcut sistemlerine kıyasla, Vulcan kullanıcıları baskı başına maliyetlerini %40’a kadar düşürebiliyor. Kornit’in yeni direkt konfeksiyona baskı amiral gemisi, aynı hızda basılan koyu ve açık renk giysiler ile saatte 250 adet yüksek kaliteli giysi kapasitesi ile piyasadaki en hızlı direkt konfeksiyona baskı sistemi olacak. Altı renk artı beyaz konfigürasyonda gelişmiş mürekkep sisteminde 60 yeni nesil baskı kafasına sahip olan Vulcan, fotogerçekçi kalite üretecek.

Ayrıca baskı işlemi sırasında giysinin taşınması için yeni ve benzersiz bir metoda sahip. Birden fazla baskı boyutuna hitap eden sistem 70x100cm / 27.5×39.5 inc maksimum baskı boyutu ile yapılandırılıyor. Diğer bütün Kornit sistemleri gibi, Vulcan da şirketin patentli benzersiz NeoPigment baskı prosesi etrafında geliştirildi. Kornit’in kendi su bazlı mürekkepleri çeşitli elyaflarda (doğal, yapay ve karışımlı) çalışabiliyor ve sıralı ön işleme izin veriyor. Yeni sistem için mürekkepler 4 litrelik şişelerde sevk edilecek. Baskı sonrası giysiler standart bir sıcak hava kurutma makinası ile kürleniyor. Mürekkepler Oeko-Tex 100 sertifikasına sahip ve GOTS ön onayını almış bulunuyor.

Kornit Digital North Amerika Pazarlama Müdürü Rich Thompson; “Kornit Digital analog ve dijital üretim yöntemleri arasındaki başa baş noktayı sürekli ileri iterek çalışıyor. Mürekkep tüketimini ve birim maliyetini dramatik ölçüde düşüren Vulcan, serigrafi ile sadece küçük değil aynı zamanda orta ve büyük çalışmalar için yarışıyor. Ayrıca, yüksek kalite, fotogerçekçi baskılar ve çeşitli veri baskısı gibi tamamen yeni ürün ve hizmetler sunma olanağı sağlıyor. Özünde. Vulcan her büyük giysi dekoratörü ve serigrafi baskıcısının ilgileneceği çığır açan bir teknolojidir.”

Kornit Digital Kuzey Amerika’daki Distribütör SPSI’i bütün Dijital Baskı Mal Varlığını Satın Aldı

Kornit Digital, Kuzey Amerika’nın grafik sanatlar, baskı ve giysi dekorasyonları çözümleri için önde gelen distribütör ve servis sağlayıcılarından SPSI Inc’in bütün dijital konfeksiyona direkt baskı mal varlığını satın aldığını açıkladı. Kornit, çok sayıda geleneksel serigrafi baskı müşterisine doğrudan erişim sağlamanın yanı sıra, dijital tekstil pazarındaki lider konumunu genişleterek müşteriler ile bağlantılarını geliştirmesine yardımcı olması bağlamında bu satın almanın son derece stratejik olduğuna inanıyor.

Kornit ve SPSI 2004 yılından bu yana partnerdi ve SPSI, Kornit’in dijital baskı çözümlerinin ABD’nin batısında güvenilir bir distribütör olarak çalışmalar yaptı. SPSI’nin lojistik ağı ve Minesota, Teksas, Kentucky ve Kansas’taki pazarlama lokasyonları,  Kornit çözümlerini kullanarak müşteri tabanını geliştirmesine katkıda bulundu.

Dijital Baskı Haberleri

Yeni swissQprint Karibu S ile Daha Yüksek Hız, Daha Büyük Potansiyel

UV baskı teknolojilerinin en yenilikçi markası swissQprint, küresel baskı endüstrisini Karibu modelindeki yeniliklerle buluşturdu. Türkiye pazarında Pigment Reklam tarafından...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied