20 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 30, 2024

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Tabelalar Sergisi geçmişi keşfetmeye davet ediyor

Açıkhava ve endüstriyel reklam alanında Türkiye'nin önemli...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

Mimaki Europe, FESPA GPE 2024’ü şölen alanına dönüştürecek

BaskıMimaki Europe, FESPA GPE 2024’ü şölen alanına dönüştürecek

- Haber Sponsoru -

Dijital baskı ve kesim teknolojilerinin önde gelen üreticilerinden Mimaki Europe, 19-22 Mart tarihlerinde FESPA Global Print Expo (GPE) 2024’e yepyeni ürünler de dahil olmak üzere UV baskı teknolojisindeki en son yenilikleri getirmeye hazırlanıyor. FESPA’nın resmi UV Excellence Partneri olan Mimaki, en gelişmiş, enerji tasarruflu UV çözümlerinden bazılarını Salon 12’deki F10 standında ve fuar alanından sadece 10 dakika uzaklıktaki kendi Deneyim Merkezi’nde sunacak.

Mimaki’nin gelecek vizyonu, şirketin ‘Sürdürülebilirlik Köşesi’nde lanse edilecek yenilikçi bir endüstriyel tekstil baskı sistemi ile fuar boyunca kendini gösterecek. Mimaki’nin enerji tasarruflu, UV teknolojili FESPA serisi, yakın zamanda piyasaya sürülen UJV100-160Plus ve UCJV330-160’tan oluşacak. UJV100-160Plus, ekstra düşük güç tüketiminin yanı sıra kullanıcı karlılığını artırmak için ek işlevlere de sahip. Mimaki’nin 330 Serisi ürün portföyüne yeni eklenen UCJV330-160 entegre bas/kes makinesi çeşitli uygulamalar için yüksek hızlı ve üstün kaliteli baskı sunuyor.

Mimaki’nin yakın zamanda DTF pazarına girmesinin ardından, şirketin en yeni modeli olan TxF300-75, ilk kez EMEA çapında bir fuarda sergilenecek. Her iki DTF baskı makinesi de istikrarlı ve verimli bir DTF platformu için pazar beklentisine yanıt verirken, Ağustos 2023’te piyasaya sürülen bu yeni sistem, yüksek verimlilikle birlikte üstün kaliteli baskı sunarak çok çeşitli talepleri karşılamaya yardımcı oluyor.

Mimaki Europe ‘dünya ilklerini’ anacak Görsel Kaynak: Mimaki

Mimaki Europe ‘dünya ilklerini’ anacak

Mimaki sürdürülebilir bir geleceği desteklemenin yollarını ararken, aynı zamanda yenilikçi bir şirket olarak köklü geçmişini de yansıtacak. Pazardaki yirmi yıllık başarısını kutlayan Mimaki Europe, 20 yıllık teknoloji ‘dünya ilklerini’, basılan yaratıcı uygulamaların kapsamlı bir listesini ve tüm bunları mümkün kılmaya yardımcı olan birçok partnerini, müşterisini ve endüstri iş birlikçisini anacak.

Mimaki EMEA Pazarlama Genel Müdürü Danna Drion konuyla ilgili şu yorumda bulundu: “Mimaki Europe için bir dönüm noktası niteliğindeki bu yıl dönümü, başarımızı kutlamak ama daha da önemlisi bir ekip ve bir işletme olarak önümüzdeki 20 yıl boyunca daha sürdürülebilir bir dünyaya nasıl katkıda bulunabileceğimizi belirlemek için ideal bir fırsat sunuyor. İnovasyona olan yatkınlığımızı, bu uzun vadeli hedefe katkıda bulunacak teknolojilere ve girişimlere uygulamaya çalışacağız.”

Drion, FESPA’nın ziyaretçilere Mimaki’nin kapsamlı ürün portföyünü hem fuarda hem de Avrupa merkezlerinde tam anlamıyla tanıma fırsatı sunduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti: “En yeni ürün portföyümüzü çok sayıda kullanıcı ve potansiyel kullanıcımıza sunmaktan ve elbette 20. yıl dönümümüzü kutlarken herkesin bize katılacak olmasından heyecan duyuyoruz.”

Mimaki Deneyim Merkezi turlarında ziyaretçileri özel gösterimler bekliyor

Günlük Mimaki Deneyim Merkezi turlarıyla ziyaretçiler, endüstriyel reklam, tekstil ve 3D baskı teknolojilerini kapsayan geniş Mimaki portföyünü daha fazla keşfetmek için eşsiz bir fırsata sahip olacaklar. Turda ayrıca, endüstriyel reklam baskı profesyonellerinin müşterilerine sunduğu hizmetleri daha da genişletmelerine yardımcı olacak, henüz piyasaya sürülmemiş iki yeni ürünün özel gösterimleri de yer alacak. Online kayıtlar şirketin web sitesi üzerinde yer alan ilgili bağlantıdan gerçekleştirilebiliyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler