Roland DG Ücretsiz VersaWorks Dual RIP Yazılım Yükseltmesi Sundu

Kozmetotekstil pazarı değişen tüketici davranışlarıyla krizi fırsata çeviriyor

Covid-19 pandemisinin yayılmasına karşı alınan hükümet önlemleri, günlük yaşamda bir dizi değişime sebep oldu. Yüz maskelerinin takılması, sosyal mesafe...

ITMF, 7. Coronavirüs anket sonuçlarını açıkladı

Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu (ITMF), pandeminin global tekstil endüstrisi üzerindeki etkilerini değerlendirdiği araştırmanın 7.sini yayımladı. 25 Ocak-10 Mart tarihleri...

Pazar dengeleri bozulurken konfeksiyon ve tekstil sektörü yolunu arıyor

Covid-19 pandemisinin getirdiği kapanma ve evden çalışma gibi yeni koşullar, hazırgiyim ürünlerine olan talebi önceki döneme göre azalttı. Buna...
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Roland DG Ücretsiz VersaWorks Dual RIP Yazılım Yükseltmesi Sundu
Roland DG Ücretsiz VersaWorks Dual RIP Yazılım Yükseltmesi Sundu

Geniş format inkjet yazıcıların ve bas/kes cihazlarının dünya lideri üreticisi Roland DG Corporation, müşterilerin mevcut uygun cihazlarını güçlü Roland VersaWorks Dual RIP yazılımına ücretsiz olarak yükseltmelerini sağlayan bir program lanse etti.

Ücretsiz yükseltme programı, Roland‘ın son geliştirilen performansı artıran RIP teknolojisine erişim sağlayarak müşterilerini iş büyümelerinde destekleme konusundaki kararlılığını göstermektedir. Roland VersaWorks Dual etkililiği ve kolay üretimi daha da ileri taşımak için geliştirilmiş işleme ve düzenleme fonksiyonlarını eklerken yüksek kalitede baskı sağlamak için Versa Works’ün sezgisel, kolay kullanımlı kabiliyetlerinin üzerine özellikler inşa eder. Roland VersaWorks Dual kullanıcılara PostScript® dosyaları ile çalışmalarının yanı sıra saydamlık efektlerinin doğru işlenmesini için ticari baskıda popüler hale gelen PDF dosyalarının yerel olarak işlenmesine de olanak verir. Bu da yassılaşma gibi ek düzenleme işlemleri ihtiyacını ortadan kaldırarak zaman kazandırır.

Beyaz ya da şeffaf mürekkep verileri RIP’de otomatik olarak üretilebilir ve şeffaf cam grafikleri, çıkartmalar ve özel efektler ile kişiselleştirilmiş aksesuarlar üretmek için idealdir. Özel renk verilerinin konumu ve boyutu, mükemmel kayıt için RIP’de de ayarlanabilir. Verilerin döndürülmesi ve yansıtılması gibi özellikler, grafik tasarım yazılımına geri dönmek zorunda kalmadan RIP’de yapılandırılabilir. LEF kullanıcıları için, Maintain Clipped Position (Korunmuş Kesilmiş Pozisyon) fonksiyonu, sadece belirlenen görüntülerin yazdırılmasını sağlar. Bu özellik belirli ögeleri basmak için şeffaflık efektleri gibi ek işlemler gerektiğinde özellikle kullanışlıdır.

Roland DG’nin dijital baskı birimi ürün müdürü Akinaga Nozawa, “Roland müşterileri için esas yararlarından biri, yazılımımızın sadece Roland DG yazıcıları ve bas/kes cihazları için özel olarak tasarlanmış olması ve bu sayede müşterilerimizin performanslarını ve kullanım kolaylığını en üst seviyeye çıkarmak için optimize edilmiş olmasıdır. Özel renk yönetimi araçlarımız ve diğer üretim artırıcı fonksiyonlarımız dünya genelinde Roland ürünlerinin popülerliğinde önemli unsurlar haline geldi.” dedi.

Nozawa sözlerine; “Roland VersaWorks Dual, yerel PDF işlemesini desteklediğinden yazıcılarımızın sadece tabela ve grafik basımı için değil; aynı zamanda çok çeşitli orijinal nesnelerin dekorasyonu ve ambalaj baskısı ve baskı provaları gibi prototip uygulamaları için daha da büyük bir değer sağladığına inanıyoruz. Müşterilerimizin sadakatine değer veriyoruz ve ücretsiz yükseltme programı; kullanıcılarımızın kalite, verimlilik ve yatırımın geri dönüşü açısından mümkün olan en iyi sonuçları elde etmelerinde yardımcı olan; sürekli destek ile onlara verdiğimiz önemi yansıtmaktadır. Biz, müşterilerimizin yaratıcı potansiyellerini artırırken; onların daha kolay çalışmasını sağlayan güçlü, birinci sınıf RIP yazılımı geliştirmeye kararlıyız.” şeklinde devam etti.

VersaWorks Dual uyumlu modeller;

Roland VersaWorks Dual aşağıda yer alan modeller için mevcuttur:

  • SOLJET PRO 4 XR-640
  • VersaCAMM VS-640i/540i/300i, SP-540i/300i
  • VersaSTUDIO BN-20
  • VersaEXPRESS RF-640
  • VersaUV LEJ-640/640F, LEC-540/330, LEF-20/12
  • Texart RT-640

Hali hazırda VersaWorks Dual’i kullanan müşteriler için son sürüme ücretsiz yükseltme de bulunuyor.

Roland cihazınızı VersaWorks Dual RIP yazılımına nasıl yükselteceğinizi öğrenmek için web adresini ziyaret ediniz.

Yardımcı Materyaller

Pandemi Lupamat Kompresör’ü durduramadı

Basınçlı hava çözümleriyle kompresör sektörünün önde gelen üreticilerinden Lupamat Kompresör, kurumsal yapısının verdiği güçle Covid-19 pandemisi karşısında hızlı ve...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied