Ana Sayfa » Teknik Tekstiller » Suominen Islak Bebek Mendilleri için FIBRELLA® Ultrasoft’u Tanıttı

Suominen Islak Bebek Mendilleri için FIBRELLA® Ultrasoft’u Tanıttı

Suominen Islak Bebek Mendilleri için FIBRELLA® Ultrasoft'u Tanıttı
Suominen Islak Bebek Mendilleri için FIBRELLA® Ultrasoft’u Tanıttı

Mendiller için nonwoven üretiminde küresel pazar liderlerinden Suominen, ıslak bebek mendilleri için üstün yumuşaklık ve değiştirilebilir özelliklere sahip yeni nonwoven malzemesi olan FIBRELLA® Ultrasoft’u tüketicilerine sundu. FIBRELLA® Ultrasoft, pamuktan viskoza ve polyester’e kadar en geniş elyaf çeşitliliğinden yararlanıyor ve Suominen’in benzersiz modifiye üretim süreci ile pazardaki en yumuşak nonwoven alt tabakayı oluşturdu.

Islak mendil dönüştürücüleri için, FIBRELLA® Ultrasoft kolay, standart spunlace benzeri dönüştürme sunuyor ve ancak, yumuşaklığı geleneksel spunlace nonwovenların ötesine geçiyor.

Yumuşak FIBRELLA® Ultrasoft ile yapılmış ıslak bebek mendilleri, ailelerin çocukları için elinden gelen her şeyi verdiklerinden olmasına yardımcı oluyor.

Şirket Ürün Müdürü Jon Arendt; “FIBRELLA® Ultrasoft müşteriye aynı anda gönül rahatlığı veriyor. Bebek mendilleri için yapılan yenilikleri hassaslaştırmaya çok dikkat ettik. Sonuç olarak, benzersiz bir üretim süreci yaratarak FIBRELLA® Ultrasoft’e ulaştık.” dedi. FIBRELLA® Ultrasoft dünya genelinde 30 ile 80gsm ve çeşitli desenlerde hazır bulunuyor.

Suominen, en heyecan verici nonwoven ürün portföyünü INDEX’17’de Sergileyecek

Dünya çapında nonwoven ürünler tedarikçisi Suominen, 4-7 Nisan 2017’de İsviçre Cenevre’de düzenlenecek olan dört günlük nonowven endüstrisi etkinliğine INDEX’17’ye katılacak.

Şirketin üretim teknolojisi, ürün geliştirme ve diğer stratejik kapasitesine yaptığı son yatırımlar sayesinde Suominen, ıslak mendil, hijyen ürünleri ve tıbbi uygulamalar için tasarlanmış en geniş yenilik serisini sergileyecek. Bebek segmentine yeni tazelik getirirken ev içi, işyeri ve yıkanabilir mendiller için yapılan en geniş yenilik serisini sunacak. Suominen stant ziyaretçileri, firmanın sürdürülebilirlik konusundaki yaklaşımını ve çevresel ve sosyal sorumluluk açısından öncü olmaya devam etme şeklini keşfetme şansına da sahip olacak.

Müşterileri ön plana çıkaran malzemeler yaratan; pazar odaklı şirket hakkında daha fazla bilgi edinmek için; #1522 numaralı standı ziyaretiniz memnuniyetle bekleniyor.

Suominen müşterilerine INDEX’17’ye ücretsiz giriş fırsatı veriyor. Lütfen kayıt sırasında SUO706 kodunu kullanın. Lütfen kayıt için buraya  tıklayın.

Teknik Tekstiller Haberleri

TUSAŞ havacılık endüstrisi için yeni kompozit tesisini açtı

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’nin (TUSAŞ) Ankara Kahramankazan’daki yerleşkesinde açtığı yeni kompozit tesis sahip olduğu son teknolojiyle, Türk...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied