Ana Sayfa » Teknik Tekstiller » ANDRITZ Nonwoven ITMA ASIA ve CINTE Techtextil China’da

ANDRITZ Nonwoven ITMA ASIA ve CINTE Techtextil China’da

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Küresel nonwoven pazarının güçlü markalarından ANDRITZ Nonwoven, Çin’de hem CINTE Techtextil China hem de ITMA ASIA + CITME fuarlarına katılacak.

Dünya çapında 250’den fazla tesisiyle hidrogüç, metal, ve kağıt gibi farklı endüstrilere teknolojik çözümler sunan ANDRITZ Group’a bağlı ANDRITZ Nonwoven, Ekim ayında iki farklı fuara katılarak Asya pazarıyla buluşacak. 12-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan CINTE Techtextil China’da Salon E7’deki C02 standında katılacak olan ANDRITZ Nonwoven; 21-26 Ekim’de yapılacak ITMA Asia +  CITME’de ise Salon H2, stand C47’de en son yeniliklerini sergileyecek. Firma needlepunch, spunlace ve kalenderleme teknolojileriye nonwoven segmentinde çözümlere sahip bulunuyor.

ANDRITZ Wuxi- Mükemmel Servis, Tam Donanımlı Çözüm

Çin’deki ANDRITZ Wuxi Nonwoven Teknology, Asya pazarında üretim, servis ve AR-GE alanında ünlü bir yetkinlik merkezidir. Müşterilerine yakın bir konumda olan firma, pilot tesis ve müşterileri test denemeleri test standartları dahil olmak üzere geniş çaplı bir hizmet sunuyor.

ANDRITZ’in Wuxi’deki tesisi endüstriyel ölçekte ileri teknoloji needlepunch (iğneleme) hattına ev sahipliği yapıyor. Bu hatta, aşağı seyir (SD) ve yukarı seyir (SM) kurulumlar için uygun olan A.30 aXcess needleloom (iğneleme tezgahı) bulunuyor. Kendini kanıtlamış 1,200rpm endüstriyel hızlara ve 6 metreye kadar çalışma genişliğiyle bu teknoloji, otomotiv keçesi, filtrasyon ve jeotekstiller uygulamaları için işlemlerde yüksek kaliteli ön-iğneleme için uygundur. Alanında uzman proses mühendisleri burada ürün geliştirme ve denemeleri desteklemek için hazır halde bulunuyor.

Silindir/rulo servis merkezi ileri teknoloji ezme ekipmanlarını içeriyor ve burda 1m çapına ve 10m uzunluğuna kadar çeşitli rulolar için bir test tezgahı bulunuyor. Bu test tezgahında üretim koşulları altında hat gücü, hız ve sıcaklık gibi silindir parametreleri üzerinde bir performans denetimi sağlar. Tüm silindir türleri ANDRITZ Wuxi servis merkezinde tamir edilebilir, yenilenebilir ve geliştirilebilir.

ANDRITZ Nonwoven aXcess serisi- Nonwoven pazarına giriş anahtarı

Nonwoven endüstrisinin geniş kapsamlı partneri olarak ANDRITZ Nonwoven, özellikle gelişmekte olan pazarlarda orta kapasitede taleplere sahip üreticiler için nonwoven aXcess serisini geliştirdi. ANDRITZ Nonwoven hijyenden jeotekstillere, kaplama yüzeylere, filtrelemeden otomotiv uygulamalarına kadar tüm nonwoven segmentlerinde güvenilir çözümler sunuyor. ANDRITZ Nonwoven aXcess portföyü,  needlepunch, spunlace ve kalenderlere prosesleri için hatlara ve tek tek makinaları kapsıyor, bu da onu nonwoven pazarına girmek için ideal bir ürün haline getiriyor.

ANDRITZ aXcess serisindeki en son gelişme neXcal twin aXcess oldu. Bu kalender çok iyi bilinen ve kendini kanıtlamış olan neXcal twin teknolojisine dayanıyor. Dakikada 600 metreye varan hız kapasitesi ve 3,800 mm.’ye varan standart silindir genişliğiyle neXcal twin aXcess; yılda 12,000 ton üretim sağlayabiliyor. Üretimde bir silindir ve hazır pozisyonda (stand-by) bir silindir ile, üç silindirli kalender, orta kapasiteli nonwoven pazarında en yüksek esnekliği sunuyor.

Teknik Tekstiller Haberleri

Covestro geri dönüşümlü malzemeleri CMF tasarım ile güzelleşecek

Sürdürülebilirlik konusu, en fazla çevre kirliliğine sebep olan sektörlerden birisi olan tekstil endüstrisinin gündeminde ön sıralarda yer alıyor. Döngüsel...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied