Hesabım

Ana Sayfa » Güncel » Arjen Evertse, Mimaki EMEA Satıştan Sorumlu Genel Müdürü olarak atandı

Arjen Evertse, Mimaki EMEA Satıştan Sorumlu Genel Müdürü olarak atandı

Evertse, mevcut görevinin yanı sıra Mimaki Europe Satıştan Sorumlu Genel Müdürü olarak çalışmaya başlayacak.

Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Geniş format inkjet baskı makineleri ve kesim plotterlarının lider markası Mimaki, bugün yaptığı bir açıklamayla, 1 Eylül 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Arjen Evertse ’nin Mimaki Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Satıştan Sorumlu Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu. Mimaki teknolojilerinin Avrasya bölgesinde benimsenmesini desteklemek için Mimaki Eurasia’nın kuruluş sürecini yöneten Evertse, artan bu sorumluluk ve heyecan verici yeni görevle 12 yıllık başarılı Mimaki kariyerinde önemli bir adım attı.

Evertse; “Farklı departmanlarda çalışmak ve Mimaki içinde farklı rollerde deneyim kazanmak, Mimaki çözümlerinin sunduğu kalite ve imkanlar hakkında bana gerçek bir fikir verdi” dedi. Evertse sözlerini şöyle sürdürdü; “Yıllar geçtikçe, Mimaki’nin teknolojisini geliştirmeye ve pazara en öncü çözümleri sunmaya devam etme kararlılığına şahit oldum. İşte bu sürekli inovasyon, Mimaki müşterilerini her zaman desteklemenin yanı sıra, bana ilham veriyor, hedeflerime ulaşmak için şirkete bağlılığımı ve motivasyonumu artırıyor. Bu yeni rol, Mimaki hikayemin bir sonraki, heyecan verici aşaması ve göreve başlamak için sabırsızlanıyorum.”

Evertse yeni görevini Ronald van den Broek’dan devralacak. van den Broek önümüzdeki dönemde, Mimaki müşterisi ve 3D baskı uzmanı Marketiger’ın şirket ortağı olarak çalışmalarını sürdürecek.

“Mimaki denilince akla Arjen’in ve benim yüzüm geliyor! İkimiz de şirketteki kapsamlı ve heyecan verici kariyerlerimizden keyif aldık” diyen van den Broek, şunları dile getirdi; “Bu nedenle, yeni bir başlangıç kararıma rağmen, Mimaki teknolojisine bizim kadar bağlı olan bir işletmede göreve başlıyor olmam şaşırtıcı olmayacak. Arjen’in EMEA Satıştan Sorumlu Genel Müdürü olarak görevimi devralacak en iyi kişi olduğuna gerçekten inanıyorum ve yeni rolümde onunla ve ekibin geri kalanıyla hala çalışabilecek olmaktan inanılmaz derecede memnunum. Onlar için her şeyin en iyisini temenni ediyorum!”

Arjen Evertse, EMEA’daki yeni görevinin yanı sıra, Mimaki Eurasia Genel Müdürü olarak Türkiye pazarındaki çalışmalarına aynı güç ve inançla devam edecek.

Bu haber Türkiye pazarı için ve sadece Türkçe olarak hazırlanmıştır. / This news article is only for the Turkish market and has been only written in Turkish.

Bülten Aboneliği

Dijital Dergi Aboneliği (Yıllık 200TL)

Güncel Haberler

Yünsa, ikinci çeyrekte cirosunu yüzde 425 artırdı

Üst segment yünlü kumaş üretiminde dünyada lider firmalar arasında yer alan Yünsa, 2022 yılı ilk yarı finansal sonuçlarını açıkladı....

Textilegence Temmuz Ağustos 2022 sayısı yayınlandı

Textilegence Temmuz Ağustos 2022 sayısı her zamanki gibi tekstil sektöründe en yeni ekonomik ve teknolojik gelişmelere dair haberleri okuyucularla...

Küresel tekstil makine sevkiyatı 2021’de pandemi öncesini aştı

Pandemiye rağmen küresel tekstil endüstrisinde yatırımlar hız kesmedi. Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu (ITMF) tarafından yayınlanan 44. Yıllık Uluslararası Tekstil...

Türk tekstil sektörünün ihracat sonuçları yüzleri güldürdü

Türk tekstil sektörü 2022 yılının ilk altı ayında, geçen yılın aynı dönemine göre ihracat oranını %9,9 artırarak 6,8 milyar...