Ana Sayfa » Dokuma » Atlas Halı Domotex Turkey 2016’ya Katıldı

Atlas Halı Domotex Turkey 2016’ya Katıldı

Atlas Halı Domotex Turkey’de yeni halı koleksiyonlarını tanıttı

Gaziantep’te,  23-26 Mayıs tarihi aralığında yapılan Domotex Turkey 2016 fuarına katılan Atlas Halı burada ünlü buluşu nano halılarından oluşan yeni koleksiyonlarını, trend yaratan tasarımı ziyaretçilere sundu. Fuarı değerlendiren Atlas Halı Genel Müdürü Meriç Bebitoğlu, başarılı geçen bir fuar süreci yaşadıklarını, nano halılara olan bu büyük ilginin iç ve dış pazarlarda artarak devam ettiğini ve şirketin hızla büyümesini sürdürdüğünü kaydetti.

Geliştirdikleri nano halılar için talep artışı yaşandığını belirten Bebitoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “4. Sanayi Devrimi’nin henüz konuşulmaya başladığı bugünlerden tam üç yıl önce pazara sunduğumuz nano halılarımız hala dünyada ilk ve tek olma özelliğini taşıyor. Işık etkisiyle kendi kendini temizleyen, sıvı itici özelliği ile leke barındırmayan nano teknolojisini kullanarak ürettiğimiz halılarımızla; tasarımdaki öncü kimliğimizi de yansıtan koleksiyonlarımızla bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz.”

Tekstil Dokuma Haberleri

Prelle 200 yıllık ipek kumaş geleneğini inovasyonla birleşiyor

Fransa’nın Lyon şehrinin en eski ipek üreticilerinden biri olan, alanında tek aile şirketi Prelle, kralların kumaşı olarak da bilinen...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied