Hesabım

Ana Sayfa » Fuarlar » CNR KONFEK ekonomiye 1 milyar dolarlık katkı sunacak

CNR KONFEK ekonomiye 1 milyar dolarlık katkı sunacak

CNR KONFEK fuarının ticaret hacmi hedefi 1 milyar dolar olarak açıklandı.

Fatih Cengiarslan
Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

3-6 Ağustos 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan CNR KONFEK – Konfeksiyon Makineleri Fuarı için, konfeksiyon makineleri sektörünün önde gelen markaları CNR Holding yöneticileri ile bir araya geldi. Sektörün geleceği ve global ticaretinin ele alındığı buluşmada, fuarın hedefi 1 milyar dolarlık ticaret hacmi olarak belirlendi. Markaların global ticaretlerine ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacı ile bir araya geldiği buluşmada, ayrıca ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamanın yolları da konuşuldu.

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in ev sahipliğinde Hyatt Regency Ataköy Otel’de gerçekleşen buluşmada CNR Holding tarafından sunumlar gerçekleştirildi. CNR KONFEK 2022 fuarının çok daha başarılı geçmesi için yurt içinde ve yurt dışında yürütülen pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinin ele alındığı görüşmede, sektörün iç ve dış piyasadaki ticaret oranları artırılarak ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamanın çözümleri sunuldu.

CNR Holding Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan Erem ve Serhan Erem’in de bulunduğu toplantıda; Yavuz Çatma, Süleyman Keçoğlu, Kaya Aşcı, Cengiz Albayrak, Alpaslan Er, Metin Kılıç, Murat Eren, Cenk Levin Gürcan, Mehmet Germi’nin de aralarında olduğu sektör temsilcileri yer aldı.

Sektörün lider firmalarından CNR KONFEK 2022 fuarına tam destek

Sektörün lider firmalarından CNR KONFEK 2022 fuarına tam destek

Sektörün lider firmalarının katıldığı tanıtım toplantısında firmalar CNR KONFEK 2022 fuarına tam destek verdiklerini ve bu fuarla birlikte global ticaretlerinin katlanacağını dile getirdi. Konfeksiyon makine sanayinin önemli temsilcilerinden Çatma Makine Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Çatma, uzun bir sürenin ardından yapılacak CNR KONFEK fuarının sektörün tüm beklentilerini karşılayacağını aktardı. Fuarın bu yıl birçok yeniliğe ev sahipliği yapacağını ifade eden Tetaş temsilcisi Murat Eren ise CNR Holding tarafından organize edilen fuarın gerek yurt içi gerekse yurt dışı ziyaretçi çalışmalarının başarılı bir şekilde devam ettiğinin altını çizdi.

CNR KONFEK 2022; Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Uzak Doğu ülkelerinin yanı sıra Türk Cumhuriyetlerinden de on binlerce alıcıyı katılımcı firmalar ile buluşturacak. Yeni konfeksiyon makine teknolojilerinin ve çözümlerin sergileneceği fuarı ziyaret etmek için ücretsiz davetiyelere buradan ulaşılabiliyor.

Bülten Aboneliği

Dijital Dergi Aboneliği (Yıllık 200TL)

Fuar Haberleri

Intex South Asia Bangladesh iddialı bir dönüş yapacak

Bangladeş 16-18 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında, Güney Asya’nın en büyük uluslararası tekstil tedarik fuarlarından olan Intex South Asia’ya ev...

Özel Haberler