Ana Sayfa » Teknik Tekstiller » Enka Hijyen Bebek Bezi’nde Kalite ve Güven Sunuyor

Enka Hijyen Bebek Bezi’nde Kalite ve Güven Sunuyor

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Enka Hijyen Bebek Bezi’nde Kalite ve Güven Sunuyor
Enka Hijyen Bebek Bezi’nde Kalite ve Güven Sunuyor

İmam Kayalı Holding’in çatısı altındaki işletmelerden biri olan Enka Hijyen bebek bezi üretimi gerçekleştiriyor.  Bir aile işletmesi olan İmam Kayalı Holding, ticaret ve sanayi alanlarında faaliyet gösteriyor.  Aile, 1928 yılından bu yana iş hayatında yer alıyor. İşletmede bugün ailenin 4. nesil üyeleri yönetici konumunda bulunuyor.

Otomotiv, sigorta, uzun vadeli kiralama hizmetleri işletmenin bazı ticari faaliyet alanlarıdır. Üretim söz konusu olduğunda, holding ev ve büro mobilyaları, motor vanaları, polipropilen devamlı çok filamentli ipliklerin aynı sıra nonwoven kumaşlar (Spunbond, SMS, ADL, ATB) kendi fabrikalarında üretiliyor. Bu çeşitlendirilmiş iş gamı,  bağımsız olarak işletiliyor. İmam Kayalı Holding, 700’den fazla çalışanı ile aktif olduğu her alanda müşteri için sağlam ve güvenilir bir partner olarak biliniyor.

İmam Kayalı Holding üyesi olan Enka Hijyen, tek kullanımlık hijyenik ürünler üretmeye odaklı olarak kuruldu. Enka Hijyen’in son 27 milyon Euro’luk yatırımı, Türkiye’nin en sanayileşmiş şehirlerinden biri olan Gaziantep’te bulunuyor. 2016 yılı başından itibaren bebek bezler üretimi gerçekleştiriyor. Üretim süreci GMP (Good Manufacturing Practice- İyi Üretim Uygulamaları) düzenlemesini takip ediyor ve AB standartlarını karşılıyor. En ileri teknoloji sayesinde, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek yüksek miktarda bebek bezlere üretebiliyor. Ürünlerin tutarlı ve istikrarlı performansı, gerekli tüm testleri ve ölçümleri yapabilen kalite kontrol laboratuvarları tarafından desteklenen sofistike proses kontrol sistemler ile garanti altına alınıyor.

Enka Hijyen ve markaları

Enka Hijyen, farklı özelliklere sahip olmak üzere tasarlanmış 3 markayı pazara sunuyor. Bu ürünler her ülkede hızlı büyüyen bir distribütör ağı aracılığıyla satışa çıkıyor. Paddlers marka çocuk bezleri birinci sınıf konfor ve kuruluk sağlıyor. Bu çocuk bezi, maksimum koruma ve elastik kulaklar, yüksek emme ve tutma kapasitesi, krem losyonu ve ıslaklık göstergesi ile bebeklere özel olarak tasarlandı.

Cush Baby markası, kaliteden ödün vermek istemeyen, ancak daha düşük bir fiyat seviyesine ihtiyaç duyan tüketicilere yönelik geliştirildi. Cush Baby ürünleri, paranızın karşılığını almak için rahat ve kuru çözüm olarak lanse ediliyor.

Lulla Baby marka bebek bezleri ekonomik bir çözüm olarak tasarlandı. Elastik kulaklar ile isteğe bağlı olarak sunuluyor. Lulla Baby ürünleri, bütçelerine uygun, iyi bir performans isteyenler için en iyi seçimdir.

Enka Hijyen, üretim kapasitesinin sınırlı bir bölümünü, markalarına güveni sağlamak için güçlü bir partner arayanlar için Private Label (Özel marka) üretim için sunuyor.

Teknik Tekstiller Haberleri

Monforts’tan yeni Montex Coat manyetik rulo kaplama çözümü

Günümüzde tek kaynaktan eksiksiz bir kaplama yelpazesi sunabilen tek şirket konumundaki tekstil teknolojileri üreticisi Monforts, International Newsletters tarafından ilki...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied