23.2 C
İstanbul
Salı, Eylül 27, 2022

Giriş Yap / Kayıt ol

Tekstil sektöründe beklentiler ilk kez düşüşte

Mayıs 2021’den bu yana firmalarla iş durumları,...

Ulucak Höyüğü ve tekstilde geleneğin keşfi

M.Ö. 6800 yıllarına uzanan geçmişiyle en eski...

Archroma ve Huntsman Textile Effects birleşiyor

Sürdürülebilir özel kimyasallar ve çözümlerde önde gelen...

Avrupa tekstil sektörü enerji krizi karşısında alarmda

Rusya ve Ukrayna savaşı ile birlikte doğal...

ATA Freight tekstile özel lojistik çözümler sunuyor

Yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri...

Kordsa yılın ilk yarısında 61 milyon dolar net kar elde etti

Lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme çözümlerinin güçlü...

Eşsiz Mimaki Deneyimi için Promosyon Show İstanbul 2022’ye davetlisiniz

BaskıEşsiz Mimaki Deneyimi için Promosyon Show İstanbul 2022’ye davetlisiniz

- Haber Sponsoru -

Geniş format inkjet baskı teknolojileri ve kesim plotterlarının lider markası Mimaki, 28 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) düzenlenecek olan Promosyon Show İstanbul 2022 fuarında en yeni ve gelişmiş baskı çözümlerini sergileyecek. Mimaki Eurasia 1. salondaki 1D05 numaralı standında, doğrudan objeye baskı, süblimasyon transfer baskı, 3D baskı makinelerini ve kesim plotterlarını sergilemenin yanı sıra, sert ve esnek birçok farklı promosyon malzemesine baskıda Mimaki’nin sağladığı avantajları gözler önüne serecek. Adeta bir görsel şölene dönüşecek olan Mimaki standında farklı türde birçok promosyon ürünü ziyaretçilerin ilgisine sunulacak. Fuar ziyaretçileri ayrıca 143 m2 büyüklüğündeki stantta özel bir yere konumlandırılan süblimasyon transfer baskı atölyesinde de kupa, bardak altlığı ve mousepad gibi birçok farklı malzemeye baskı sürecini deneyimleyebilecek.

Promotürk Derneği himayesinde gerçekleştirilen Promosyon Show İstanbul 2022 fuarının önemine dikkat çeken Mimaki Eurasia Bölge Satış Müdürü Hüseyin Şarerler, kurumsal hediye, pazarlama ve reklam ürünleri segmentlerinden profesyonellerle bir araya gelmek için heyecanla hazırlandıklarını söyledi. Farklı birçok tanıtım çalışması için yüzlerce promosyon ürünü olduğunu belirten Şarerler; “Kurumsal tanıtım ve pazarlamanın bir parçası olarak promosyon ürünleri, her geçen gün daha fazla önem kazanıyor. Kupalardan defterlere, kalem setlerinden mousepadlere, USB belleklerden anahtarlıklara kadar birçok yaygın veya özel üretim promosyon malzemesi markaların öncü gücü olarak müşterilerin ve kullanıcıların iş ve yaşam alanına dahil oluyor ve markayı görünür kılıyor. Dolayısıyla bu ürünlerden beklenen kalite de günden güne artıyor. Mimaki Eurasia’nın Türkiye pazarına sunduğu gelişmiş baskı çözümleri promosyon ürünlerinde istenilen renk ve çözünürlük kalite standartlarını sağlıyor. Üstelik fiyat/performans bağlamında oldukça avantajlı konumdaki çözümlerimiz yatırım sırasında olduğu gibi üretim boyunca da kazandırmaya devam ediyor” dedi.

Fuar boyunca Türkiye’nin yanı sıra çevre bölgelerden gelen promosyon profesyonelleriyle de buluşmayı beklediklerini ifade eden Şarerler, ziyaretçilere uygulamalarla sürprizler yapacakları bilgisini verdi.

Mimaki Eurasia Bölge Satış Müdürü Hüseyin Şarerler

Promosyon ürünlerinde yüksek baskı performansı; UJF-MkII e Serisi

Mimaki’nin küçük format UV-LED baskı serisi UJF, başta defter, telefon ve elektronik cihaz kılıfları, USB bellekler, kalemler ve anahtarlıklar olmak üzere küçük format promosyon, tabela ve POS ürünleri, kutu, ambalaj, şişe ve panel baskıları ve kişiselleştirme uygulamaları için pazarda son derece güçlü bir konumda bulunuyor. Serinin yenileri; yüksek performanslı küçük format UV-LED baskı makineleri UJF-6042MkII e ve UJF-3042MkII e fuar boyunca ziyaretçilere kapasitelerini gösterecek.

TS100-1600: Promosyon ürünlerinde süblimasyon transfer baskıyla yeni bir deneyim

Mimaki’nin geçen yıl pazarla buluşturduğu giriş segmenti süblimasyon transfer baskı makinesi TS100-1600 kısa sürede büyük ilgi çekmeyi başardı. Tekstil sektöründe hızla kabul gören model, yeni uygulama alanlarıyla kullanıcılarına yeni pazarlar da açıyor. Bu uygulamaların başında da süblimasyon transfer baskı ile dekore edilen promosyon ürünleri geliyor. Mimaki standında oluşturulan mini atölyede TS100-1600’de gerçekleştirilen baskıların, kupa, bardak, kutu ve benzeri promosyon ürünlerine nasıl uygulandığı birebir gösterilecek. Uygulama masasındaki bu deneyime ziyaretçilerini davet eden Mimaki Eurasia, ilham verici uygulama örnekleriyle görsel bir şölene hazırlanıyor.

3DUJ-2207 ile tam renkli 3D baskılı promosyon ürünleri

3DUJ-2207 ile tam renkli 3D baskılı promosyon ürünleri

Mimaki’nin yenilikçi 3D baskı teknolojileri model ve maketlerde sadece kalıp ihtiyacını ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda tam renkli modeller üreterek fark yaratıyor. Mimaki’nin 10 milyon renkli giriş seviyesi çözümü olan 3DUJ-2207, kompakt tasarımı ile ofislerde minimum yer kaplıyor. Uygun maliyeti ile bu modelde hassas prototiplerin yanı sıra, küçük modeller ve biblolar gerçek renklerde ve yüksek çözünürlükte üretilebiliyor.

Yenilikçi promosyon ürünleri için yepyeni Mimaki CG-AR Serisi

Mimaki’nin en yeni kesim plotterı serisi CG-AR, promosyon endüstrisinin yenilikçi ürünler üretmeye dönük vizyonunu geliştirecek özellikleriyle dikkat çekiyor. Opsiyonel aksesuarlarla seriye eklenebilen yeni özellikler sayesinde sert malzemelerle çalışmak mümkün hale geliyor. A3 boyutuna kadar farklı tiplerdeki kartonlar kesilerek birbirinden çeşitli sanatsal ve ticari uygulamalar gerçekleştirilebiliyor. Paper craft (karton keserek model oluşturma), paper illustration (karton yüzeyde farklı derinliklerde ve boyutlarda kesim yaparak kompozisyon oluşturma), özgün tasarımlarda figürler ve kutular vb. uygulamalarla ürün portföyünün genişletilmesine olanak veren CG-AR Serisi, ambalaj ve promosyon endüstrisine esnek ve sert malzemelerle çalışmada ihtiyaç duyduğu çok yönlülüğü sağlıyor. 

Yenilikçi promosyon ürünleri için yepyeni Mimaki CG-AR Serisi

Mimaki, SIGN İstanbul 2022’de marka gücünü gösterecek

Mimaki Eurasia, Türk baskı ve reklamcılık endüstrisi ile bağlarını önemli etkinliklere ve fuarlara katılarak göstermeyi sürdürüyor. 8-11 Eylül tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan SIGN İstanbul 2022 fuarına katılacak olan Mimaki bayileri SDS ve İnka Teknik stantları, gelişmiş Mimaki baskı çözümleri ile ziyaretçilerin uğrak noktasına dönüşecek. Endüstriyel reklam ve tabela endüstrisi ile buluşmaya hazırlanan Mimaki bayileri fuarda; yeni 100 Serisi (JV100-160, UJV100-160, TS100-1600), UJF-MkII e Serisi, geniş format UV-LED baskı makinesi UJV55-320, 3D baskı makinesi 3DUJ-2207, CG-AR kesim plotterı serisi, eko-solvent bas/kes makinesi CJV330-160 ve UV-LED flatbed baskı makinesi JFX200-2513 EX ile yer alacak.

SIGN İstanbul 2022 ziyaretçileri SDS ve İnka Teknik stantlarında Mimaki baskı ve kesim makinelerini doğrudan deneyimleyerek, Mimaki çözümleri ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilecek.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler