FESPA Global Print Expo 2020’de Renkler Canlanacak

Önümüzdeki yıl İspanya Madrid’de düzenlenecek olan FESPA Global Print Expo 2020’nın tanıtım kampanyasının sloganı ‘Renklerin Canlandığı Yer’ olarak belirlendi.

Anasayfa Fuarlar FESPA Global Print Expo 2020’de Renkler Canlanacak

FESPA Global Print Expo 2020’de Renkler Canlanacak
FESPA Global Print Expo 2020’de Renkler Canlanacak

Küresel baskı endüstrisinin önemli buluşma noktalarından FESPA Global Print Expo 2020, İspanya’nın Feria de Madrid’de 24-27 Mart 2020 tarihleri arasında ‘Renklerin Canlandığı Yer’ sloganıyla gerçekleştirilecek. Fuar,  European Sign Expo 2020 ve Sportswear Pro 2020 ile ortaklaşa gerçekleştirilecek.

FESPA’nın başlattığı ‘Renklerin Canlandığı Yer’ tanıtım kampanyası, fuarda bulunabilecek canlı, yaratıcı baskı ve endüstriyel reklam uygulamalarını, proseslerini ve malzemelerini altını çizerken, FESPA Global Print Expo’nun geniş format grafik, endüstriyel ve tekstil baskı sektörleri için yıllık olarak yenilik ve fikir merkezi olma rolüne de gönderme yapıyor.

‘Renklerin Canlandığı Yer’ sloganının endüstrideki sınırsız fırsatları ifade eden güçlü bir tema olduğunu söyleyen FESPA CEO’su Neil Felton, sözlerini şöyle sürdürdü; “Renk birden fazla çağrışıma sahip; medya, mürekkepler, terbiye, renk yönetimi ve ayrıca baskı kullanılarak oluşturulan canlı son ürünler anlamına geliyor. Bu sloganın tüm ziyaretçi ve katılımcı yelpazemize odaklarının grafik, tabela, dekor ya da tekstil üzerine olup olmadığına bakılmaksızın uyacağından eminim.”

Felton, yıllık olarak düzenlenen FESPA Global Print Expo’nun, verimliliğini arttırmak ve işlerini büyütmek, yeniliklerden ilham almak isteyen baskı uzmanları ve reklam profesyonelleri için kilit varış noktası olmaya devam ettiğini dile getirdi. Felton; “Önümüzdeki aylarda, katılımcılarımızın fuarda neleri lanse etmeyi planladıklarını görmeyi dört gözle bekliyoruz. Küresel baskı topluluğumuzun benimseyeceği zengin potansiyel ve renkli olanakları görmek her zaman canlandırıcıdır” dedi.

FESPA Global Print Expo 2020’de 3 fuar ve birçok aktivite tek çatıda

18 yıl sonra ilk kez Madrid’de düzenlenecek olan FESPA Global Print Expo, Feria de Madrid’in 5 salonunda gerçekleştirilecek. Fuarın dijital geniş format baskı, endüstriyel reklam, serigrafi ve tekstil baskı pazarlarından 600 katılımcıya ev sahipliği yapması bekleniyor.

FESPA Global Print Expo 2020 Fuarı diğer iki fuarla birlikte gerçekleştirilecek; Baskısız, elektronik, dijital tabelalar ve görsel iletişim segmetine odaklanan European Sign Expo 2020 ve ilk kez gerçekleştirilecek olan sporgiyim odaklı Sportswear Pro 2020.

Bunların yanı sıra FESPA fuarının kendi aktiviteleri de oldukça yoğun bir programa sahip; İlk defa geçen yılki fuarda düzenlenen renk yönetim gösterisi Colour L*A*B*’in yanı sıra; iç ve dış dekor için Printeriors, giysi baskısı için Print Make Wear; araç kaplama için World Wrap Masters ve Trend Theatre. FESPA ziyaretçileri bu etkinliklerde hem eğitim hem de yarışma heyecanını birlikte yaşayabilecek.

Fatih Cengiarslan
Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied