Ana Sayfa » Dokuma » Groz-Beckert Ürün Yelpazesini Febratex 2018’da Sunacak

Groz-Beckert Ürün Yelpazesini Febratex 2018’da Sunacak

Groz-Beckert Ürün Yelpazesini Febratex 2018’da Sunacak
Groz-Beckert Ürün Yelpazesini Febratex 2018’da Sunacak

21-24 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Brezilya, Blumenau’da düzenlenecek olan 16. Febratex ziyaretçileri ve şirketler, tekstil endüstrisinin her alanına hitap eden ekipman, aksesuar, sarf malzemeleri ve hammaddelere dair her şeyi bulabilecekler. Groz-Beckert de, Örgü, Dokuma ve Dikiş alanlarındaki ürün ve hizmetleri ile Salon 2, Stant 58–61’de temsil edilecek.

Febratex’te, Örgü bölümü, yuvarlak örgü, düz örgü, çorap ve çözgülü örgü teknolojileri için ürün portföyünü sunacak. Talep edilen tekstillere yönelik artan ihtiyaçların karşılanması için sistem çözümlerinin yanı sıra, müşteriye özel gereksinimlere yönelik çözümlere odaklanılacaktır. Tekil bileşenlerin pürüzsüz etkileşimi, iğneler ve sistem parçaları arasındaki etkileşime eşsiz bir bakış açısı sağlayan ‘cam’ örgü makineleri üzerinde gözlemlenebilir.

Febratex’te ilk kez, Groz-Beckert bu yıl yeni çorap sunumuna yer verecek. Akrilik sunum, farklı ölçülerde çorap ve iç çamaşırı alanlarından çeşitli örgü teknolojilerini kapsıyor. Geniş bir Groz-Beckert ürün yelpazesi 10 farklı modele kadar iğne ve sistem bileşenleri ile birlikte sunulacak.

Yuvarlak örgü ve düz örgü ürün alanları, Groz-Beckert’in geniş ürün yelpazesinin canlı ve benzersiz bir şekilde sunulmasını sağlayan şeffaf örgü makinelerine de ev sahipliği yapmaktadır. Üç akrilik cam makinesinin her biri, detaylı görüntüleme için ayrı ayrı çıkarılabilen unsurlara sahiptir. Ürün gamından özellikle öne çıkan bir husus, litespeed® iğnesinin – litespeed® plus – daha da geliştirilmesidir. Optimize edilmiş iğne geometrisi, makine sıcaklığını düşürür ve örme işleminde önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar.

KnotMaster AS/3 Febratex 2018’de

Groz-Beckert, Febratex’te Dokuma ürün alanında ise, hızlı ve evrensel çözgü düğüm makinesi KnotMaster AS/3’ü sunacak. Yüksek performanslı çözgü bağlama makinesi, servis ve bakım dostu tasarımı ile oldukça etkileyicidir. Modern dokunmatik ekranlar, kullanımı şeffaf ve net hale getirir. Dört düğüm tipi, tek düğümlü, otomatik tekrarlı, çift dişli ve iplik kopması izlemesi ile AS/3, geniş bir yelpazede özelliklere sahip ve çok sayıda uygulamayı kapsıyor. Çözgü bağlama makinesi ayrıca geniş bir iplik yelpazesine sahiptir; pamuk ve yünlere ek olarak, sentetik, karma ve elastik iplikler de işlenebilir.

Dikiş alanında Groz-Beckert, Akıllı INH üzerine odaklanacak. Şirket, 2016 yılından beri, kırık ve hasarlı dikiş makinesi iğnelerinin sorunsuz ve zaman tasarrufu sağlayan kullanımı için patentli bir süreç olan INH (İdeal İğne Kullanımı) kalite yönetim sistemini sunuyor. Kalite yönetim sisteminin en yeni bileşeni olan Smart INH ile Groz-Beckert artık tüm iğne kırılmalarının ve diğer tüm iğne değişikliklerinin dijital olarak belgelendirilmesini sağlıyor. Kullanıcılar özel olarak geliştirilen “INH @ site” uygulaması ve “INH @ office” yönetim programı tarafından destekleniyor. [email protected], kırık iğneleri fotoğraflamak ve dijital görüntü veri seti olarak belgelemek için kullanılabilirken, [email protected] bu veri setlerini tamamlama, bunları yönetme ve çeşitli değerlendirmeler yapma seçeneği sunuyor. Bu, kırık iğnelerin fiziksel olarak belgelenmesi ve saklanması ihtiyacını ortadan kaldırırken, hızlı ve çevre dostu imha için yol açar.

Tekstil Dokuma Haberleri

Prelle 200 yıllık ipek kumaş geleneğini inovasyonla birleşiyor

Fransa’nın Lyon şehrinin en eski ipek üreticilerinden biri olan, alanında tek aile şirketi Prelle, kralların kumaşı olarak da bilinen...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied