Ana Sayfa » Baskı » Kiian Digital ve J-Teck Yeniliklerini FESPA 2018’de Sergiledi

Kiian Digital ve J-Teck Yeniliklerini FESPA 2018’de Sergiledi

Epson Article Top
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Kiian Digital ve J-Teck Yeniliklerini FESPA 2018’de Sergiledi
Kiian Digital ve J-Teck Yeniliklerini FESPA 2018’de Sergiledi

JK Group, FESPA Berlin’de ( Salon 2.2 Stant C13) Premium markaları Kiian Digital ve J-TECK’ten birçok haberle birlikte hazır oldu. Group, SportsFactory standında ziyaretçilere tasarımdan nihai ürün aşamasına kadar, spor formalarının canlı üretim sürecini göstererek fuarın önemli bir oyuncusu oldu.

J-Teck markası J-Nexter’i gösterecek

Daha önce ön gösterimi FESPA Asia’da yapılan yeni J-Teck serisi Nexter, JK Group’un AR-GE Laboratuvarlarında geliştirildi ve yeni nesil Epson baskı kafaları ile seçkin bir baskı makinesi yelpazesi ile mükemmel performans sunacak şekilde geliştirildi.

JK Group Pazarlama Uzmanı Marco Girola şunları söyledi; “J-Nexter şunlarla öne çıkıyor; her türlü çalışma koşulunda baskı kafalarına tam uyumludur; her türlü kağıtta mükemmel ve hızlı kurur ve renk yoğunluğu ile kendi segmentinde piyasadaki en iyi mürekkepler arasındadır. AR-GE departmanımızda yürütülen kesintisiz araştırma ve testler, donattığımız baskı sistemleri için ısmarlama mürekkepler geliştirmemizi sağlıyor.”

Kiian Digital stantta Digistar T-Sonic’i sergileyecek

Süblimasyon mürekkebi Digistar T-Sonic, Panasonic baskı kafalarında transfer baskı için tasarlandı. Digistar T-Sonic, Digistar T-Sonic, mümkün olan en yüksek üretkenliğe ulaşmak için güvenilirlik seviyesini ve basılabilirliğini arttırmak için uzun bir zaman boyunca test edildi. Marco Girola; “İnanılmaz geniş bir gamda son derece kalitesi sonuçlar sağlayan ve baskı sistemlerinin kabiliyetlerini tam olarak kullanarak vurgulayan T-Sonic’in performansı hakkında heyecan duyuyoruz” dedi. Girola sözlerini şöyle bitirdi; “Müşteriler tarafından gerçekleştirilen testlerin, mürekkebin baskı sistemi ile olağanüstü entegrasyonu nedeniyle bizi az daha şaşırtıyordu.”

Sürdürülebilir bir üretim zincirinin gerekliliklerine uymak için baskıda tek bir yol vardır; Her ikisi de OEKO-TEX® tarafından ECO PASSPORT sertifikası almaş olan Digistar Hi-Pro veya Digistar K-One gibi test edilmiş ve kontrol edilmiş mürekkepleri seçerek.

Dijital Baskı Haberleri

HP ile ambalaj sektöründe son trendler

HP’nin ev sahipliği yaptığı “HP Baskılı Ambalaj - Ambalaj Endüstrisindeki Öngörüler ve Eğilimler” başlıklı webinar, firmanın Barcelona Grafik Deneyim...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied