23.2 C
İstanbul
Salı, Eylül 27, 2022

Giriş Yap / Kayıt ol

Tekstil sektöründe beklentiler ilk kez düşüşte

Mayıs 2021’den bu yana firmalarla iş durumları,...

Ulucak Höyüğü ve tekstilde geleneğin keşfi

M.Ö. 6800 yıllarına uzanan geçmişiyle en eski...

Archroma ve Huntsman Textile Effects birleşiyor

Sürdürülebilir özel kimyasallar ve çözümlerde önde gelen...

Avrupa tekstil sektörü enerji krizi karşısında alarmda

Rusya ve Ukrayna savaşı ile birlikte doğal...

ATA Freight tekstile özel lojistik çözümler sunuyor

Yenilikçi ve tam entegre tedarik zinciri çözümleri...

Kordsa yılın ilk yarısında 61 milyon dolar net kar elde etti

Lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme çözümlerinin güçlü...

Konfeksiyona dair tüm yenilikler IGM 2022 fuarında

FuarlarKonfeksiyona dair tüm yenilikler IGM 2022 fuarında

- Haber Sponsoru -

IGM 2022 – İstanbul 27. Uluslararası Konfeksiyon Makine, Yedek Parça ve Yan Sanayi Fuarı, pandemi nedeniyle verilen 4 yıllık aranın ardından 8-11 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde lider makine üreticilerini yatırımcılarla buluşturuyor. Tüyap & Teknik Fuarcılık ortaklığı, KOMİD- Konfeksiyon Otomasyon Makine İmalatçıları Derneği ve İNSAD – İstanbul Nakış Sanayicileri Derneği iş birliği ile düzenlenen fuarda, küresel ölçekte ihracat gerçekleştiren önde gelen konfeksiyon makineleri üreticileri en yeni teknolojilerini ilk kez sergileyecek. Dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ziyaretçiler, alım heyetleri ve yatırımcılar konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan en yeni çözümleri bu fuarda bire bir görme imkanı bulacak.

IGM 2022 “Geleceği Tasarlayalım” sloganıyla yola çıkıyor

“Geleceği Tasarlayalım” sloganıyla gerçekleştirilecek IGM 2022 fuarında, dikişten kesime, ütüleme sistemlerinden paketlemeye, nakıştan baskıya kadar konfeksiyon ve hazır giyim üretiminde kullanılan tüm teknolojiler yer alacak. Ayrıca; lojistik hizmetleri, askı ve depolama sistemleri, kalite kontrol makinelerinin yanı sıra dikiş ipliğinden düğme ve fermuara, kumaştan etikete, üretimde kullanılan tüm aksesuarlar da sergilenecek. Pek çok yeniliğin yer alacağı fuarda; hayatı renklendiren ve yaşamı güzelleştiren tasarımlar, dünya moda endüstrisini şekillendiren makine ve teknolojilerin en yeni modelleriyle buluşacak.

Konfeksiyona dair tüm yenilikler IGM 2022 fuarında

Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Balkanlar’a dünyanın birçok yerinden binlerce ziyaretçiye ve alım heyetine ev sahipliği yapan IGM fuarına bu yıl; Almanya, İtalya, Rusya, Litvanya, Arnavutluk, Tayland, Polonya, Japonya, İsrail, Ukrayna, Katar, İsveç, Yunanistan, İran, Azerbaycan, Norveç, Malezya, Avusturalya, Mısır, BAE, Fransa, Gürcistan, Bulgaristan, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İspanya, Portekiz, Sırbistan, Vietnam, Belçika, Romanya, Kolombiya, Endonezya, Nijerya, Kazakistan, Etiyopya, Özbekistan, Danimarka, Finlandiya, Libya, Avusturya, Makedonya, Hırvatistan, Tunus, Güney Kore, Singapur, Bosna Hersek, Pakistan, Hindistan, Sri Lanka, Sudan’ın da aralarında bulunduğu onlarca ülkeden alım heyetleri ve uluslararası ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Ayrıca, İstanbul’da düzenlenen IGM fuarına Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Asya’dan uçakla ulaşım süresinin kısa olması ve vize kolaylığının ziyaretçi sayısının artmasında etkili olduğu belirtiliyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler