23.2 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 30, 2024

İtalyan tekstil makineleri siparişleri 2024’ün ilk çeyreğinde sabit kaldı

İtalyan tekstil makineleri sektörü için 2024 yılı...

Tabelalar Sergisi geçmişi keşfetmeye davet ediyor

Açıkhava ve endüstriyel reklam alanında Türkiye'nin önemli...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

LYCRA ONE ile dijital dönüşüm başladı

GüncelLYCRA ONE ile dijital dönüşüm başladı

- Haber Sponsoru -

Giyim ve kişisel bakım endüstrileri için yenilikçi çözümler geliştiren The LYCRA Company, LYCRA ONE Online Network Exchange’in lansmanını yaptı. Pandemi dönemi öncesinde de, pazarda, markaların ve perakendecilerin fabrikalar ve üreticilerle yüz yüze bağlantının doğal avantajlarını kaybetmeden sanal bir kapasitede bağlantı kurmasına olanak tanıyan dijital bir deneyime olan ihtiyaç mevcuttu. Yeni çevrimiçi müşteri portalı LYCRA ONE™ markaların, perakendecilerin ve hazır giyim üreticilerinin, küresel bir fabrika ağına, tümü konfor, uyum ve performans bilimine odaklanan tek bir kullanışlı platformda bağlanmalarını sağlıyor.

Fabrikaların ve perakendecilerin dijital olarak iş birliği yapmasına olanak tanıyan LYCRA ONE portalının en son yenilikleri, yapı (kumaş) kitaplığını, bilgi merkezini, sertifikasyon hizmetlerini ve mağazacılık varlıklarını içeriyor. Bu portal aracılığıyla kullanıcılar, dijital kumaş kitaplığını kullanarak yenilikçi iplik çözümleri edinebilirken, ayrıca kullanıcılar iş ilişkilerini başlatmak veya genişletmek, yetenekler hakkında bilgi edinmek ve ürün kataloglarını görüntülemek için fabrikalarla doğrudan bağlantı kurabiliyor; Fabrikalar, koleksiyonlarını sergileyip, yeni iş fırsatlarını yakalama şansı bulup ticari ve teknik destek alabiliyor.

LYCRA ONE ile dijital dönüşüm başladı

LYCRA ONE portalı tek noktadan çözüm sunuyor

LYCRA ONE portalı, kullanıcıların web seminerleri, teknik incelemeler ve yeni iplik teknolojileri, endüstri trendleri, pazarlama, sürdürülebilirlik ve daha fazlasını kapsayan videolar gibi özel içeriğe erişebilecekleri bir bilgi merkezine sahip bulunuyor. Bu kaynaklar, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve yeni fikirler için ilham verebilecek ürünler sunmak üzere LYCRA Company’nin değerini ve yenilikçi çözümlerini en üst düzeye çıkarma konusunda kullanıcıları bilgilendirmeye yardımcı oluyor.

LYCRA ONE portalı ile müşteriler, marka varlıkları ve giysi askı etiketleri dahil olmak üzere yenilikçi pazarlama ve mağazacılık çözümlerini keşfetme imkanı bulacak. Bunun yanı sıra LYCRA® markasının gücüyle desteklenen ürünlerin kalitesini güçlendirmeye yardımcı olan ticari marka lisans anlaşmaları ve iplik sertifikaları için talepler de yine bu portal aracılığıyla sunulabiliyor.

Bir işletme hesabı oluşturmadan veya katılmadan önce, LYCRA ONE’a erişmek için kendinize ait bir kullanıcı hesabınızın olması gerekiyor. Kullanıcı hesabı oluşturulduktan sonra, daha fazla kaynak ve hizmete erişmek için bir işletme hesabı oluşturulabiliyor veya mevcut bir hesaba katılım sağlanabiliyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler