Ana Sayfa » Güncel » LYCRA ONE ile dijital dönüşüm başladı

LYCRA ONE ile dijital dönüşüm başladı

The LYCRA Company, hazır giyim sektörü için dijital dönüşüm sağlayan LYCRA ONE çevrimiçi müşteri portalını duyurdu.

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Giyim ve kişisel bakım endüstrileri için yenilikçi çözümler geliştiren The LYCRA Company, LYCRA ONE Online Network Exchange’in lansmanını yaptı. Pandemi dönemi öncesinde de, pazarda, markaların ve perakendecilerin fabrikalar ve üreticilerle yüz yüze bağlantının doğal avantajlarını kaybetmeden sanal bir kapasitede bağlantı kurmasına olanak tanıyan dijital bir deneyime olan ihtiyaç mevcuttu. Yeni çevrimiçi müşteri portalı LYCRA ONE™ markaların, perakendecilerin ve hazır giyim üreticilerinin, küresel bir fabrika ağına, tümü konfor, uyum ve performans bilimine odaklanan tek bir kullanışlı platformda bağlanmalarını sağlıyor.

Fabrikaların ve perakendecilerin dijital olarak iş birliği yapmasına olanak tanıyan LYCRA ONE portalının en son yenilikleri, yapı (kumaş) kitaplığını, bilgi merkezini, sertifikasyon hizmetlerini ve mağazacılık varlıklarını içeriyor. Bu portal aracılığıyla kullanıcılar, dijital kumaş kitaplığını kullanarak yenilikçi iplik çözümleri edinebilirken, ayrıca kullanıcılar iş ilişkilerini başlatmak veya genişletmek, yetenekler hakkında bilgi edinmek ve ürün kataloglarını görüntülemek için fabrikalarla doğrudan bağlantı kurabiliyor; Fabrikalar, koleksiyonlarını sergileyip, yeni iş fırsatlarını yakalama şansı bulup ticari ve teknik destek alabiliyor.

LYCRA ONE ile dijital dönüşüm başladı

LYCRA ONE portalı tek noktadan çözüm sunuyor

LYCRA ONE portalı, kullanıcıların web seminerleri, teknik incelemeler ve yeni iplik teknolojileri, endüstri trendleri, pazarlama, sürdürülebilirlik ve daha fazlasını kapsayan videolar gibi özel içeriğe erişebilecekleri bir bilgi merkezine sahip bulunuyor. Bu kaynaklar, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve yeni fikirler için ilham verebilecek ürünler sunmak üzere LYCRA Company’nin değerini ve yenilikçi çözümlerini en üst düzeye çıkarma konusunda kullanıcıları bilgilendirmeye yardımcı oluyor.

LYCRA ONE portalı ile müşteriler, marka varlıkları ve giysi askı etiketleri dahil olmak üzere yenilikçi pazarlama ve mağazacılık çözümlerini keşfetme imkanı bulacak. Bunun yanı sıra LYCRA® markasının gücüyle desteklenen ürünlerin kalitesini güçlendirmeye yardımcı olan ticari marka lisans anlaşmaları ve iplik sertifikaları için talepler de yine bu portal aracılığıyla sunulabiliyor.

Bir işletme hesabı oluşturmadan veya katılmadan önce, LYCRA ONE’a erişmek için kendinize ait bir kullanıcı hesabınızın olması gerekiyor. Kullanıcı hesabı oluşturulduktan sonra, daha fazla kaynak ve hizmete erişmek için bir işletme hesabı oluşturulabiliyor veya mevcut bir hesaba katılım sağlanabiliyor.

Güncel Haberler

Türkiye, Paris Anlaşması’nı onayladı, iş dünyası ne diyor?

Tüm dünyadaki sera gazı emisyonlarının yüzde birinden sorumlu olan Türkiye’de, Paris Anlaşması’nın onaylanmasına ilişkin kanun teklifi 6 Ekim 2021...

Mobilya sektörü artan ham madde maliyetlerinden şikayetçi

Mobilya sektörünün çatı kuruluşu MOSFED (Mobilya Dernekleri Federasyonu) üyeleri arasında gerçekleştirdiği anket çalışması ile sektör sorunlarını, sektörün beklenti ve...

Tekstil sektörü online tahsilatla hızla yükseliyor

Eçözüm Bilgi Teknolojileri’nin online tahsilat sistemi Netahsilat, 2021 yılının 9 aylık verilerini açıkladı. Sektörel bazlı paylaşılan verilere göre, tekstil...

VDMA sektörün sürdürülebilirlik misyonunu güçlendiriyor

Küresel tekstil endüstrisinin lider makine tedarikçilerinden Almanya, sürdürülebilirlik konusunda ciddi bir tutum içinde olduğunu gösteriyor. Alman tekstil makinecilerin çatı...
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied