My Mill: İplikhane yönetimi için ‘hepsi bir arada’ platformu

My Mill ile Truetzschler hızlı kazançlara özellikle odaklandı.

Zorlu Tekstil ve Disney iş birliğinin kapsamını genişletti

Türkiye’nin ev tekstili liderlerinden Zorlu Tekstil, büyük bir anlaşmaya imza atarak Disney’in Avrupa, BDT ülkeleri, Rusya ve Türkiye’deki üretim,...

Textilegence Kasım – Aralık 2020 Sayısı yayınlandı

Textilegence Magazine, 2020 yılının son sayısında okuyucularını dolu bir içerikle karşılıyor. Covid-19 pandeminin bütün yıla damgasını vurduğunu net olarak...

Hyosung Türkiye’deki spandeks yatırımını büyütüyor

Güney Kore merkezli endüstri devi Hyosung Corporation, Avrupa pazarının artan talebini karşılamak için Türkiye’deki spandeks yatırımını büyütme kararı aldı....
Fatih Cengiarslan
Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

Tekstil teknolojileri üreticisi Truetzschler, dijital çözümlerle iplik üreticilerine yeni olanaklar sunuyor. İplikhane yöneticileri My Mill ile, ister üretim, kalite, bakım veya sadece eksiksiz bir genel bakış olsun, her türlü bilgi ihtiyacını karşılayabilir. İplikhane yöneticileri artık ilk günden itibaren bilinçli, veri tabanlı kararlar alabilir ve hızlı kazançlar elde edebilirler.

Özellikle COVID-19 ile zaman zaman engellere odaklanmak, operasyonel kalmak ve böylece karlı olmak önemlidir. My Mill, iplik işletmelerinin daha hızlı kar üretmesini, kaynakları bir araya getirmesini, prosesleri optimize etmesini ve maliyetten tasarruf etmesini sağlıyor.

Bir iplik işletmesine yapılan dijitalleştirme yatırımının vakit kaybetmeden geri dönüşünü ister misiniz? Mevcut kriz birçok şirketi dijital dönüşüme zorladı. Şirketleri daha önce dijitalleşmekten alıkoyan şey, yeni araçların önceden kurulmuş prosesler üzerinde olumsuz bir etkisi olacağı korkusu olabilir.

My Mill ile Truetzschler hızlı kazançlara özellikle odaklandı. Tüm iplik işletmelerinde tam zamanlı çalışanları olan tam donanımlı bir Bilgi Teknolojileri (BT) departmanı bulunmaz. Amaç, müşterileri odak alanlarına sezgisel olarak yönlendirmek ve üretim, kalite ve bakım için her zaman bağımsız/tekil olarak genişletebilecekleri analizler sağlamaktır.

Büyük veri

Kolay anlaşılır bir veri hazırlığı, optimizasyon potansiyellerinin hemen keşfedilmesini ve kaynakların mantıklı bir şekilde planlanmasını mümkün kılar. Hata istatistikleri, vardiya verileri ve kalite karşılaştırmaları, üretim tıkanıklıklarına ve kalite sınırlayıcılarına odaklanmak için sağlam bir giriş noktası sağlar. Örneğin bir makine sınırların dışına çıktığında, yani dikkat gerektiğinde bildirimler görünecektir.

My Mill: İplikhane yönetimi için ‘hepsi bir arada’ platformu
My Mill: İplikhane yönetimi için ‘hepsi bir arada’ platformu

My Mill’in ideal uzantısı; My Production

My Production uygulaması, yoldayken yöneticiler için mükemmel bir arkadaştır. Her zaman ve her yerde akıllı telefonlarına sadece birkaç dokunuşla mevcut üretimlerini öğrenebilirler. My Production, tüm tesisten makine düzeyinde ayrıntılı bilgilere kadar genel bir bakış sunar.  Herhangi bir işlem yapılması gerekiyorsa, push bildirimleri kullanıcıları bilgilendirecektir.

Benimle konuş

İplikhaneler genellikle heterojen bir makine ve laboratuvar ortamına sahiptir. Bir sistemde elde edilen veriler başka bir sistem için gerekli olabilir. My Mill harici bir arayüz imkanı sağlar, böylece kullanıcılar Truetzschler makineleri tarafından üretilen verileri iplikhanelerinde istedikleri gibi kullanabilirler. Buna ek olarak, My Mill diğer üreticilerin verileri için de kullanılabilir.

Bulut tabanlı çözüm

Siber güvenlik açısından, Truetzschler’in dijital çözümleri bulut tabanlı ve son derece güvenlidir. Uygulamalar oldukça yüksek güvenlik standartlarına dayanıyor.

Tekstil Eğirme Haberleri

Asteks’in pandemiye rağmen pazar başarısının sırrı

Tekstil endüstrisine komple rektefiye çözümleri sunan Asteks, zorlu pandemi koşullarına rağmen partnerleriyle sıkı bağlarını geliştirmeyi sürdürdü.  İplik üreticilerinin talep...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied