Picanol, Teknik Yeniliği Hindistan’da Sergiliyor

Textilegence Ocak – Şubat 2021 sayısı yayınlandı

Tekstil ve baskı endüstrilerinin önde gelen dergisi Textilegence Ocak – Şubat 2021 sayısı ile okuyucularına ulaştı. Endüstri profesyonellerinin yakından...

Savio’nun yeni sahibi Vandewiele oldu

Tekstil endüstrisinde önemli bir satış gerçekleşti. Alpha Private Equity, iplik makineleri uzmanı Savio Group’un, Belçikalı Vandewiele şirketine %100’ünün satışı...

Sürdürülebilir üretim modeli bir seçenek değil ‘zorunluluk’

Tekstil sektörü yılda 1.2 milyon ton karbon emisyonuna neden oluyor. 2030’da ise karbon emisyonunun yüzde 60’ını oluşturacağı tahmin ediliyor....
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Picanol Hindistan, Bombay’da iki yılda bir düzenlenen Techtextil fuarına, dördüncü defa, 13-15 Eylül 2017 tarihleri arasında katılacak. Techtextil, teknik tekstiller alanında dünyanın önde gelen uluslararası fuarı ve teknik tekstillerin kullanıcı ve üreticileri için dünyanın en önemli merkezi pazarlama ve tedarik platformu olarak biliniyor.

Dokuma makineleri endüstrisinde küresel bir lider olan Picanol, genel uygulamalarda da kullanılan makine platformlarına dayanan, teknik dokumacılara çok spesifik uygulamalar için son derece kişiselleştirilmiş Teknik Tekstiller çözümleri sunarak, pazarda artan bir başarıya sahip bulunuyor. Sonuç olarak, teknik müşteriler, şirketin önde gelen konumunun sunduğu belirgin avantajlarla birlikte, ileri teknolojinin ve performansın keyfini çıkartıyor; büyük AR-GE kaynaklarından aerodinamik yüksek kaliteli imalat ve montaj süreçlerine ve dünya çapındaki bir satış ve servis ağına kadar.

Picanol Hindistan Salon 6 Stand No 43’te

Picanol 1956 yılından bu yana Hindistan’da faaliyet gösteriyor v e 2007 yılı sonunda Picanol India’yı kuruldu. Picanol Indisa, bu yılın ilerleyen zamanlarında Hindistan’daki 10. kuruluş yıldönümünü kutlayacak. Picanol India’nın Yeni Delhi’deki merkezinin yanı sıra, Bombay ve Coimbatatore bölgesel ofisleri ve Ludhiana, Bhilwara Ahmedabad, Surat ve Kolhapur gibi önemli tekstil üretim bölgelerindeki yetkilileri tarafından temsil ediliyor. Şirketin Hint kıtasını etkili bir satış ve servis organizasyonu ile etkin bir şekilde kapsayan, 40’dan fazla çalışanı bulunuyor.

Picanol Hindistan Salon 6 Stand No 43'te
Picanol Hindistan Salon 6 Stand No 43’te

Fuar boyunca, Picanol India, geniş dokuma (540cm’ye kadar), ağır dokuma ve araba koltukları, kurşungeçirmez kumaşlar, kaplamalı kumaşlar ve diğer alanlar içi özel çözümler gibi, farklı alanlara seslenen çığır açıcı çözümlerini sunacak. Picanol India’nın Goregaon’daki Bombay Konferans ve Fuar Merkezi’ndeki 36metrekarelik stadı, Salon 6 Stand No 43’te görülebilir.

Teknik tekstiller küresel tekstil endüstrisinin en hızlı büyüyen segmentidir ve Picanol teknik müşterileri ile birlikte büyümeye devam etmek; onların pazar başarısın arttırmak için güçlü bir tutkuya sahip. Yeni fikirleri, fırsatları ve devam etmekte olan projeleri tartışmak üzere tüm müşterilerini dört gözle standına bekliyor.

Teknik pazara hizmet etmek için tam olarak faaliyet geçen özel bir Hint Teknik Ekibi bu amaçla orada olacak.

Tekstil Dokuma Haberleri

Itema Mısır pazarına bağlılığını ve liderliğini güçlendiriyor

Dokuma makineleri, OEM yedek parçaları ve entegre hizmetleri dahil olmak üzere, sınıfının en iyi dokuma çözümlerinin küresel önde gelen...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied