Ana Sayfa » Fuarlar » Yoğun İlgi Print Make Wear Alanını 2 Katına Çıkardı

Yoğun İlgi Print Make Wear Alanını 2 Katına Çıkardı

Print Make Wear
Yoğun İlgi Print Make Wear Alanını 2 Katına Çıkardı

Print Make Wear fast fashion (Hızlı Moda) fabrikası FESPA Global Print Expo 2019’da yoğun ziyaretçi ilgisini karşılayabilmek için iki katına çıkıyor.

Münih’te 14-17 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan FESPA Global Expo 2019’da Print Make Wear hızlı moda fabrikası, olumlu ziyaretçi geri bildirimlerine yanıt olarak, 2018’deki lansmanına kıyasla kapladığı alan iki katına çıkacak.

Bu etkinlik, baskılı moda tekstilleri ve giysilerindeki fırsatlarla ilgilenen ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamak için 2018’de Berlin’deki en önemli FESPA etkinliğinde tanıtılmıştı. Canlı bir üretim ortamı şeklini alan Print Make Wear, giysi üretim sürecindeki her adımı ele alıyor. Bu; planlama, tasarım ve baskı hazırlıktan baskı, kurutma, kesme ve dikiş ile başlayıp birleştirme ve süsleme ile devam eder, paketleme ve mağaza vitrinine yerleştirme ile tamamlanır.

FESPA Global Print Expo 2019’da genişletilen bu etkinlik, sunumlar ve tartışmalar için bir sahne ve defileler için bir podyum da dahil olmak üzere, daha kapsamlı bir giysi baskı teknolojisi çözümleri ve sarf malzemeleri yelpazesini sergilemek için daha fazla alan sağlayacak. Ziyaretçilerin deneyimi, biri direk konfeksiyona baskıya odaklanan ve diğeri de rulodan ruloya  baskıya ilgi duyan ziyaretçilere özel hazırlanan iki ayrı rehberli turla daha da pekiştirilecek.

Print Make Wear 2019; Adobe, Adelco, EFI, HP, Mimaki, Vastex MagnaColours, Easiway ve Premier Tekstil gibi markaların desteğini almış bulunuyor. Bu markaların desteği ile etkinlik kapsamında; su bazlı mürekkeplerle hem otomatik hem de elle baskı yapan direkt konfeksiyon dijital ve serigrafi baskı makinelerini, bunun yanında rulodan ruloya dijital teknolojiler, süblimasyon ve diğer tekstil baskı ürünleri yer alacak.

Print Make Wear için “Elements”

Print Make Wear içinde üretilen ve modellenen giysiler, fotoğrafçı ve illüstratör Jasper Goodall tarafından; FESPA için özel olarak yaratılmış olan Nature by Powered by Print etiketiyle; “Elements” teması üzerine çarpıcı bir dizi özel tasarım taşıyacak. FESPA ayrıca, rulodan ruloya teknolojiler kullanılarak üretilen giysilerin tasarımında genç moda tasarımcısı Aminah Hamzaoui ile de işbirliği içerisinde çalışıyor.

FESPA Etkinlikler Başkanı Duncan MacOwan şunları söyledi; “Yıllar geçtikçe, bağımsız piyasa görüşleri ve ziyaretçi geri bildirimleri; tekstil baskısına olan ilginin arttığına işaret ederken; 2018’deki kendi FESPA Anketimizde; spor kıyafetlerinin ve hızlı modanın endüstrimizin en dinamik büyümeye sahip iki uygulama kolu olduğunu gösterdi. Geçtiğimiz yıl ilk Print Make Wear etkinliğine olan ziyaretçi tepkisi son derece olumluydu; ve uzman rehberli turlarımıza 2.000’den fazla ziyaretçi katıldı.”

MacOwan; “Münih’te bu etkinliğe ayrılmış olan alanı artırarak ziyaretçileri daha rahat bir şekilde ağırlayabilir, genel deneyimi zenginleştirebilir ve eğitim içeriğini yükseltebiliriz. Konfeksiyon baskı konusundaki bilgi ya da yatırım düzeyi ne olursa olsun; Münih’teki Print Make Wear 2019’a gelen ziyaretçilerin üretimi optimize etme; sürdürülebilirliği ve karlılığı artırma fırsatlarını daha derin bir şekilde anlayarak buradan ayrılacağından eminiz”; şeklinde sözlerini sürdürdü.

Fuar Haberleri

Intex South Asia Bangladeş sanal fuarı başarıyla gerçekleşti

Intex South Asia - Bangladeş fuarı 22-25 Mart tarihlerinde, Bee2bee.asia adresinde online olarak önemli bir buluşmaya sahne oldu. Bangladeş’in...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied