Ana Sayfa » Eğirme » Rieter Kahramanmaraş’ta Teknik Servis Şubesi Açıyor

Rieter Kahramanmaraş’ta Teknik Servis Şubesi Açıyor

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Rieter Kahramanmaraş’ta Teknik Servis Şubesi Açıyor
Rieter Kahramanmaraş’ta Teknik Servis Şubesi Açıyor

Rieter kahramanmaraş’ta teknik servis şubesi açıyor. Rieter, Güneydoğu Anadolu’daki müşterilerine, eskiden beri pazarlama ve satış alanında iş ortağı olan, İstanbul ve Adana’da ofisleri bulunan Erbel A. Ş. ile birlikte daha hızlı ve daha iyi hizmet ve destek verebilmek için, 06 Nisan 2017 tarihinde yani bugün, Kahramanmaraş’ta bir Teknik Servis Şubesi açıyor. Türkiye dünyadaki en önemli tekstil pazarlarından biri olup; Kahramanmaraş, Türk Tekstil Sanayii’nin kalbinde yer alıyor. Türkiye’de kurulu olan Rieter makine parkının %60’ından fazlası Kahramanmaraş merkez olmak üzere 200 kilometre çapındaki bir daire içinde faaliyet gösteriyor. Yeni teknik servis şubesi, ‘Rieter Ltd. Kahramanmaraş’ adı altında tescil edilmiş olup, İstanbul’da yerleşik ‘Rieter Tekstil Makinaları Ticaret ve Servis Ltd. Genel Merkezi’nin bir şubesidir.

Rieter, kısa elyaf eğirme sistemlerinde dünya çapında lider bir tedarikçi konumunda. Yönetim merkezi Winterthur (İsviçre) kentinde bulunan şirketin, dünyada yaygın pazarlama, satış ve teknik servis ağı bulunuyor. Bu organizasyondaki derin uzmanlık bilgisine sahip teknik servis çalışanları, verdikleri üstün hizmetle müşterilerinin rekabette avantajlı olmalarını sağlıyor. Kahramanmaraş’ta yeni kurulan teknik servis şubesi Rieter’in Türkiye’deki güçlü varlığını mükemmel bir şekilde tamamlamakta olup, müşterilerimize en yakın noktalarda en yeni teknolojileri ve desteği sunmaya odaklanıyor.

Rieter Kahramanmaraş’ta Teknik Servis Şubesi Açıyor

Kahramanmaraş’taki teknik servis şubesinin verdiği hizmetler, hem mekanik hem de elektronik servis hizmetini kapsıyor. Bu hizmetlerin arasında, şanzıman revizyonu ve servo motorların ayarlarının yanı sıra, orijinal yedek parça kullanarak yapılan onarımlar ve modernizasyon işlemleri de bulunuyor.

Buna ek olarak, Kahramanmaraş’taki teknik servis şubesinde, en önemli ve kritik yedek parçaların bulunduğu bir yedek parça deposu da mevcut. Bunların arasında -örneğin- kumanda cihazları, sensörler ve inverterler bulnuuyor. Bu depo, acil durumlarda çok kısa bir süre içinde erişilebilir olduğundan, parçaların çok hızlı bir şekilde yenileri ile değiştirilmesini olanaklı kılıyor ve böylece (müşterinin yararına olarak) üretim kesintileri asgari düzeyde kalıyor.

Rieter iplikhane durum değerlendirmesi

Rieter müşterilerine, dünya çapında orijinal yedek parçaların yanı sıra İplikhane Durum Değerlendirmesi (Mill Assessment) gibi satış sonrası Hizmet ürünleri de sağlıyor. Buna ilave olarak, süreçlerin üzerindeki Satış Sonrası Çözümler de sunuluyor. Bunlarla müşteriler uzun dönemli rekabet yeteneğine kavuşuyor. Ürün yelpazesi, kurulum ve onarım hizmetleri, teknoloji danışmanlığı ve eğitim ile bir bütün oluşturuyor.

Tekstil Eğirme Haberleri

Truetzschler CL-X ön temizleyici ile yüksek üretim hızı, düşük enerji tüketimi

Alman tekstil makineleri üreticisi Truetzschler, CL-X ön temizleyicinin sunduğu yeni avantajlar ile pazarda bir adım öne çıkıyor. Tekstil üreticilerinin düşük enerji tüketimine yönelik...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied