Stäubli ve Markası Schönherr Domotex 2017’de Yer Alıyor

Kozmetotekstil pazarı değişen tüketici davranışlarıyla krizi fırsata çeviriyor

Covid-19 pandemisinin yayılmasına karşı alınan hükümet önlemleri, günlük yaşamda bir dizi değişime sebep oldu. Yüz maskelerinin takılması, sosyal mesafe...

ITMF, 7. Coronavirüs anket sonuçlarını açıkladı

Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu (ITMF), pandeminin global tekstil endüstrisi üzerindeki etkilerini değerlendirdiği araştırmanın 7.sini yayımladı. 25 Ocak-10 Mart tarihleri...

Pazar dengeleri bozulurken konfeksiyon ve tekstil sektörü yolunu arıyor

Covid-19 pandemisinin getirdiği kapanma ve evden çalışma gibi yeni koşullar, hazırgiyim ürünlerine olan talebi önceki döneme göre azalttı. Buna...
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Stäubli ve Markası Schönherr Domotex 2017’de Yer Alıyor
Stäubli ve Markası Schönherr Domotex 2017’de Yer Alıyor

Stäubli son dokuma teknolojilerini 14-17 Ocak tarihlerinde Domotex 2017’de sunacak. Stäubli sizi en son makine dokuması halı trendleri ve bunların her zaman en yüksek standartlarına bağlı kalarak; nasıl üretileceği hakkında konuşmak için Salon 002’deki B15 standına davet ediyor. Schönherr halı sistemleri markası ile birlikte Stäubli, en yüksek kalite standartlarında ve ekonomik üretim için, ALPHA Serisi’nin halı dokuma sistemleri ile en yeni teknolojileri sunuyor.

Eski görünümlü halılar, yıpranmış, solmuş halı gibi düşük havlı uygulamalar için uzman halı dokuma sistemi ALPHA 500 SINGLELOOP hakkında daha fazla bilgi edinin.

Stantta esneklik ve verimlilik açısından dokuma kabiliyetinizi nasıl arttırabileceğinizi öğrenin; ve tek renkli halılara ilginç yönler sağlayan Magic Shadow Effect (Sihirli Gölge Efekti) gibi çok sayıda zemin bağlama ve efektlerini inceleyin.

ALPHA 500 SINGLELOOP özellikle yaşam alanı, kontrat veya ulaşım sektörleri için parça halı veya duvardan duvara halı uygulamalarına yönelik bukle ve düz halı üretimine çok uygundur. Bu dokuma sistemi normal dokuma makinelerinden 3 kat daha yüksek verim ve işlem kararlılığı özellikleri ile göze çarpıyor.

ALPHA 500 SINGLELOOP sisteminin temel kurulumu çift gripper arasındaki mesafenin azaltılması ve parça değiştirme hareketiyle oldukça etkileyici bir performans sergiliyor; ve dokuma işlemi sırasında bukle oluşumu için gerekli yardımcı atkı ortadan kaldırıyor. Bu özelliğin avantajı; işletmeler en kısa bukleleri (2 mm) üretebilmekte ve böylece halılar çok düşük ağırlıkta oluyor.

Schönherr halı sistemleri

Schönherr halı sistemleri yüksek kaliteli çift rapierli halı dokuma makineleri geliştiriyor ve üretiyor. Stäubli’nin geleneklerden doğan ve 150 yılı aşan ürün geliştirme deneyimine dayanan bu iş birimi; en ileri teknolojiyi barındıran son derece esnek halı dokuma makineleri sunmayı amaçlıyor. Dünya genelinde kanıtlanmış ALPHA serisi makineler sunan Schönherr halı sistemleri, mevcut en esnek halı dokuma makinelerinin tedarikçisi olarak tanıyor.

Tekstil Dokuma Haberleri

Prelle 200 yıllık ipek kumaş geleneğini inovasyonla birleşiyor

Fransa’nın Lyon şehrinin en eski ipek üreticilerinden biri olan, alanında tek aile şirketi Prelle, kralların kumaşı olarak da bilinen...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied