Ana Sayfa » Baskı » swissQprint Yetkinliğini İleriye Taşıyor

swissQprint Yetkinliğini İleriye Taşıyor

UV baskı uzmanı swissQprint, açtığı yeni mürekkep laboratuvarı ile müşterilerine çok yönlü, ideal bir çözüm sunmak için, mürekkep alanındaki uzmanlığını genişletti. Bu laboratuvarda uzman yeni bir ekip kalite kontrolünde ve çeşitli mürekkeplerin testlerini gerçekleştirmek üzere görev alıyor.

Epson Article Top
Fatih Cengiarslanhttps://www.textilegence.com
Fatih Cengiarslan; Akademik İngilizce eğitimini Batı Avustralya Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılık bölümünü bitirip, Litvanya – Kaunas Teknoloji Üniversitesi’nde interaktif media üzerine 8 aylık eğitim aldı. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi girerek İşletme Fakültesini başarıyla tamamladı. CNNTURK’ kanalında stajını tamamladıktan sonra Referans Gazetesi’nde çalışmaya başladı. 2 yıl sonra Textilegence markasıyla tekstil endüstrisine yönelik kendi medyasını kurdu. Şu anda Textilegence.com, Printing3D ve NEFA PR Ajansı’nın 6 yıldır yönetimini yapmaktadır.

swissQprint yetkinliğini ileriye taşıyor. Pigment Reklam’ın Türkiye mümessilliğini yürüttüğü UV baskı teknolojileri uzmanı swissQprint, ana işi olan dijital geniş format baskı makinelerinin geliştirilmesi ve üretilmesinde son dönemde önemli başarılar elde etti. Mekanik, kontrol sistemleri ve yazılımları tek bir çatı altında ortaya çıkaran firma, çalışmalarında yeni bir alana daha kavuştu. swissQprint’in İsviçre Kriessern’deki merkez binasında gelişmiş bir mürekkep laboratuvarı açarak, yeni çalışmalarında ve geliştirmelerinde önemli bir avantaj yakaladı.

Açılan laboratuvar ve istihdam edilen uzmanlar swissQprint’in UV baskı alanındaki yenilikçi vizyonuna destek sağlayacak. swissQprint CEO’su Reto Eicher; “Yetkinliğimizin bu şekilde genişlemesi, müşterilere geniş kapsamlı, optimum bir çözüm sunmamız için tasarlandı” dedi. Eicher, kurulan yeni mürekkep laboratuvarının, öncelikle kullanılan mürekkeplerin kalitesini ve uygulamaya uygunluğunu sağlamaktan sorumlu olacağını açıkladı.

swissQprint yetkinliğini ileriye taşıyor: çeviklik, geniş format baskıda yenilikçiliği getiriyor

swissQprint Yetkinliğini İleriye Taşıyor ; Mürekkep Laboratuvarını Açtı
swissQprint Yetkinliğini İleriye Taşıyor ; Mürekkep Laboratuvarını Açtı

Yeni oluşturulan İsviçreli uzman ekip, mürekkep tedarikçileri ile her konuda temas halinde çalışıyor. Tabii ki, bu değişim aynı zamanda kesintisiz bir geliştirme süreci anlamına geliyor. swissQprint’te her zaman, ürün geliştirme ve seri üretim konusunda pazardan hızlı ve doğrudan bir bilgi ve geri bildirim akışı olmuştur. Yakınlık her şeye yardımcı oluyor. Ürün yöneticileri ve teknisyenleri, kontrol sistemleri ve yazılım mühendisleri, üretimden sadece bir ya da iki kapı uzakta çalışıyor.  Böyle bir esneklik, iyi tasarlanmış ve yüksek kaliteli geniş format baskı makineleriyle bilinen swissQprint’in gücünü oluşturuyor.

Firma şu anda İsviçre’deki merkezinde 100’den fazla kişiyi istihdam ediyor ve sürekli büyümeyi hedefliyor. Reto Eicher “Geleceğe güvenle bakıyoruz” dedi. ABD, İspanya, Almanya ve Japonya’daki 30’dan fazla partnere yardımcı için, satış ve servis operasyonlarında görevli yaklaşık 40 kişi daha swissQprint’in alt şirketlerinde çalışıyor.

swissQprint 2013 yılından bu yana Türkiye pazarında ise Pigment Reklam tarafından temsil ediliyor ve başarılı sonuçlar alıyor. Firmanın geliştirdiği ilk UV flatbed neslinden itibaren ikinci ve yakın zaman önce tanıtılan 3. nesil makineler; Türkiye pazarına swissQprint ve Pigment Reklam güvencesiyle ulaşıyor.

Pigment Reklam’ın zengin ürün gamı ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Dijital Baskı Haberleri

Yeni Mimaki UJF Serisi ile endüstriyel baskıda ‘doğrudan’ avantajlar

Yeni Mimaki UJF-7151plus II ve üç yeni modeli kapsayan UJF-MkII e Serisi ticari olarak Aralık 2021’de pazarla buluşacak. Daha yüksek baskı hızı...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied