Tanatex ’le Teknolojinin Yeni Keşif Noktasına Yolculuk

Kozmetotekstil pazarı değişen tüketici davranışlarıyla krizi fırsata çeviriyor

Covid-19 pandemisinin yayılmasına karşı alınan hükümet önlemleri, günlük yaşamda bir dizi değişime sebep oldu. Yüz maskelerinin takılması, sosyal mesafe...

ITMF, 7. Coronavirüs anket sonuçlarını açıkladı

Uluslararası Tekstil Üreticileri Federasyonu (ITMF), pandeminin global tekstil endüstrisi üzerindeki etkilerini değerlendirdiği araştırmanın 7.sini yayımladı. 25 Ocak-10 Mart tarihleri...

Pazar dengeleri bozulurken konfeksiyon ve tekstil sektörü yolunu arıyor

Covid-19 pandemisinin getirdiği kapanma ve evden çalışma gibi yeni koşullar, hazırgiyim ürünlerine olan talebi önceki döneme göre azalttı. Buna...
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Tanatex ’le Teknolojinin Yeni Keşif Noktasına Yolculuk
Tanatex ’le Teknolojinin Yeni Keşif Noktasına Yolculuk

Teknolojinin geleceği, daha kesin olabilmek için tekstillerde veya akıllı tekstillerde şekilleniyor. Artık bu yeni teknolojiler üreticilerin giysilerini, perdelerini ve otomobil döşemelerine ekstra özellikler eklemelerine olanak tanıdığı için, teknik tekstiller yeni standart (normal) kabul ediliyor. Herhangi bir başarı sırrı varsa bu, stil ve konfor ile işlevselliği birleştirme yeteneğinde yatıyor. Frankfurt’taki uluslararası Techtextil fuarda (9-12 Mayıs), Tanatex sadece bu amaca ulaşmanıza yardımcı olan 6 tekstil çözümüyle tanıştırıyor.

No1. Kişiye Özel Çözümler

Bir tekstil profesyoneli olarak siz, günlük olarak taleplerde bulunan müşterilerle ilgilenirsiniz, bu da kesintisiz katma değeriniz üzerinde çalışmanız gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle, firmanın tekstil çözümlerinin hepsi,  müşterilerinin standartlarına ve makinelerine özel olarak sunuluyor. Bu şekilde müşteriler tam olarak ihtiyaçlarını elde edebiliyor.

No2. Performans Geliştiriciler

En iyi iki ürün her zaman mükemmel bir kombinasyonu garanti etmez. Eğer birkaç kaplama, terbiye ve kumaş çeşidi ile çalışırsanız, özellikleri güçlendiren ve istenmeyen kimyasal reaksiyonlardan kaçınan çapraz bağlayıcılara ve yükselticilere ihtiyacınız vardır. Tanatex’in uzmanları, her bir bileşenden en iyi sonucu almak için hangilerinin gerektiğini iyi bilir. Sadece ihtiyacınızı söyleyin ve size tavsiyede bulunsunlar.

No3. Saf Performans

Nihai ürünün büyüsü kumaşın kalitesinde yatar. Tanatex’in Saf Performans konsepti, elyafın etrafında kalıcı ve dayanıklı bir film oluşturarak esneme, elastikiyet, dayanıklılık ve şekil iyileşmesini geliştirerek, müşterilerin isteklerini öngörmenizi sağlıyor.

No4. Fırtınaya Uygun (Storm Fit)

Outdoor (doğa) etkinlikleri çılgınca popüler olurken, nefes alabilen giysiler için talep artıyor. Tanatex, tekstil ürünlerinin suya ve rüzgara dayanıklı özelliklerinden ödün vermeden, ter ve yüksek vücut sıcaklıklarını aktarmanın bir yolunu geliştirdi. Bu şekilde, kullanıcılar zorlu hava koşullarında kuru ve rahat kalabiliyor.

No.5 Böcek Geçirmez

Böcekler gerçekten eğlenceli sabotajcılar olabilir, hatta bazı bölgelerde hayatı tehdit eden hastalıkları bile taşırlar. Tanatex ısırıkları, sokmaları ve hatta vızıldamaları bile uzak tutan bir permethrin içeren bir apre geliştirdi. Firmanın Böcek Geçirmez apresi balıkçı kıyafetlerinden askeri üniformalara kadar her türlü giysiye eklenebiliyor.

No.6 Qi-tex

Elbise giyme şeklimiz, hareket etme biçimimizi etkiler. Qi-tex  apremiz, daha dengeli ve hareketli olarak, kullanıcının enerji seviyesini yükselten mineraller içiriyor. Çözüm, tekstil ürünlerinizi performans iyileştiricilere dönüştürüyor, onları yaşlı insanların giysilerine veya spor kıyafetlerine uyarlamayı isteyebilirsiniz.

Tanatex sizi bekliyor

Eğer tekstil tutkusunu paylaşıyorsanız, firmayla Techtextil sempozyumunda buluşabilirsiniz. Tanatex Salon 3.0’daki F-80 standında olacak. Firmanın ürün uzmanları, ürünleri ve birlikte çalışma şekilleri hakkında her şeyi anlatmaya hazır olacak.

Yardımcı Materyaller

Pandemi Lupamat Kompresör’ü durduramadı

Basınçlı hava çözümleriyle kompresör sektörünün önde gelen üreticilerinden Lupamat Kompresör, kurumsal yapısının verdiği güçle Covid-19 pandemisi karşısında hızlı ve...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied