Ana Sayfa » Fuarlar » Ziyaretçiler FESPA Eurasia 2017’de Fark Yaratmaya Cesaret Edecek

Ziyaretçiler FESPA Eurasia 2017’de Fark Yaratmaya Cesaret Edecek

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

FESPA, 7-10 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul’da CNR EXPO’da gerçekleştirilecek FESPA Eurasia 2017 için, “Fark Yaratmaya Cesaret Et” temalı ziyaretçi kampanyasını başlattı.

FESPA, ziyaretçilerini en yeni teknolojileri, ürünleri ve çözümleri keşfederek; işletmelerini bir sonraki seviyeye taşıyabilmeleri için farklı olmaya teşvik ediyor. Fuar, grafik ve endüstriyel reklam uzmanları ile tekstil dekorasyon uzmanlarına yeni fırsatlar keşfetme ve serigrafi, dijital ve tekstil baskı endüstrileri için de en son ürün yeniliklerini ve uygulamalarını tek çatı altında görme fırsatı sağlayacak.

Ziyaretçiler FESPA Eurasia 2017 ’de Fark Yaratmaya Cesaret Edecek
Ziyaretçiler FESPA Eurasia 2017 ’de Fark Yaratmaya Cesaret Edecek

FESPA Group Fuarlar Müdürü Michael Ryan şu değerlendirmeyi yaptı; “Bu yılın tüm FESPA fuarları ‘Cesaret Et’ temasında birleşti. İster Avrasya, ister Afrika isterse Meksika’da olsun küresel topluluğumuzu veya Global Print Expo’ya gelen ziyaretçilerimizi, iş sınırlarını genişletme potansiyelini belirleme ve keşfetme yönünde cesaretlendirmeye çağırıyoruz. FESPA Eurasia ziyaretçilerini ‘Fark Yarat’maya cesaretlendirerek, onların pazardaki yeni fikirleri ve rotaları keşfetmeye meydan okumalarını istiyoruz .”

Ziyaretçiler FESPA Eurasia 2017 ’de Fark Yaratmaya Cesaret Edecek

FESPA Eurasia 2017, CNR Expo’nun iki salonunu kapsayacak ve birçok önde gelen uluslararası ve bölgesel üreticiye ve distribütöre yer verecek. Şu ana kadar teyit edilenler katılımcılar arasında; Roland, Mimaki, Eray Reklam, Optimum Digital Planet, SDS, EFFE Endüstri, Canapa ve Future Dijital  gibi isimler bulunuyor.

Tekstil baskısı bir kez daha FESPA Eurasia 2017’de önemli bir yere sahip olacak ve tekstil baskısına adanmış özelliklerle birçok katılımcı çözümlerini sergileyecek. Ryan sözlerini şöyle sürdürdü; “Tekstil üzerine yoğunlaşmış bu ilgiyi, küresel çapta görüyoruz. Hamburg’daki FESPA 2017’de tekstil baskısı alanındaki katılımcılarda %23 artış vardı ve şimdi bunun FESPA Eurasia’ya yansıdığını görüyoruz. Tekstil baskı ve konfeksiyon süsleme, Avrasya baskı endüstrisinde her zaman önemli bir odak noktası olmuştur ve 2015’teki Print Census’umuzun gösterdiği gibi, tekstil bugün baskı hizmeti sağlayıcıları için en büyük fırsatlardan birisidir. Kesinlikle bu trendin FESPA Eurasia 2017 için de aynı şekilde ilerlediğini görüyoruz.”

Fuar ziyaretçileri, bu yıl fuarda tekrar görebileceğimiz tekstil baskı ve endüstriyel reklam atölyeleri ve FESPA’nın araç kaplama yarışması Wrap Master Eurasia gibi bir dizi ücretsiz eğitim ve uygulama fırsatına erişebilecek.

FESPA Eurasia 2017 hakkında daha fazla bilgi için www.fespaeurasia.com adresini ziyaret edebilir, EURM702 kodunu kullanarak ücretsiz fuar kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Fuar Haberleri

TEXSUM’21 Zirvesi pandeminin sektöre etkilerini ele aldı

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Topluluğu tarafından TEXSUM Tekstil Zirvesi’nin ikinci edisyonu online olarak...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied