Xennia : Reaktif ve Asit Dijital Baskıda Mükemmel Kalite

Epson Article Top

Textilegence Ocak – Şubat 2021 sayısı yayınlandı

Tekstil ve baskı endüstrilerinin önde gelen dergisi Textilegence Ocak – Şubat 2021 sayısı ile okuyucularına ulaştı. Endüstri profesyonellerinin yakından...

Savio’nun yeni sahibi Vandewiele oldu

Tekstil endüstrisinde önemli bir satış gerçekleşti. Alpha Private Equity, iplik makineleri uzmanı Savio Group’un, Belçikalı Vandewiele şirketine %100’ünün satışı...

Sürdürülebilir üretim modeli bir seçenek değil ‘zorunluluk’

Tekstil sektörü yılda 1.2 milyon ton karbon emisyonuna neden oluyor. 2030’da ise karbon emisyonunun yüzde 60’ını oluşturacağı tahmin ediliyor....
Engin Buz
Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Xennia Amethyst KY su bazlı ve çevre dostudur
Xennia Amethyst KY su bazlı ve çevre dostudur

Xennia Amethyst KYTM Reaktif Baskı’da geliştirilmiş renk gamutu ve canlılığı ile yüksek renk performansı almanıza imkan tanır. Mükemmel renk verimliliği ve yüksek haslık değerlerine sahiptir.

Xennia Amethyst KY su bazlı ve çevre dostudur. Bsakı kalitesi ile pamuklu, ipek, viskon, rayon, linen, yün ve yarı sentetik kumaşlarda mükemmel sonuçlar almanıza olanak sunar.

Gerek Moda gerekse Ev Tekstili üretiminde kullanılacak olan Amethyst KY Reaktif Boyaları, Renk canlılığı, geniş renk gamutu ve istikrarlı renk yoğunluğu ile pazarın tartışmasız lideridir. Amethyst KY yıkama ve ışık haslığında mükemmel sonuçlar verir, ISO’nun belirlemiş olduğu Asit&Ter ve Kuru&Yaş test değerlerine göre yüksek haslık oranlarına sahiptir.

Kyocera Baskı kafaları Endüstriyel Dijital Baskı makinaları ile uyumlu çalışan Amethyst KY, içeriği ve püskürtme performansı ile dijital baskı makinesi baskı kafalarında en az derecede bakıma ihtiyaç duyarsınız. Amethyst KY uzun raf ömrü ile üretiminde lojistik esnekliğe sahip olmanızı da sağlar.

Amethyst KY uzun raf ömrü ile üretimde esnek bir lojistike sahiptir. SENSIENT Türkiye Distribütörü olan BTC Bilgi Teknolojileri İstanbul deposunda bulundurmuş olduğumuz stokları ile de Tekstil üreticilerinin Acil ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Günümüz şartlarındaki Tekstil üretimi, pek çok kurallara ve çevresel faktörleri göz önünde tutarak üretimde kullanılacak olan tüm kimyasalların ve özellikle baskı boylarının en düşük etkiye sahip olmasını isterler.

Xennia Amethyst KY sürdürülebilirlikle dizayn edilmiş olup, REACH düzenlemeleri ile uyumludur. (California Proposition 42, Inditex minimum Şartlar 2010 ve Oeko-Tex standart 100 regülasyonları, Amethyst’ın GOTS Sertifakalı Tekstil ürünleri üretimi için uygunluğa sahip olduğunu onaylamıştır.)

Daha fazla bilgi için www.dijitalteknolojiler.com

Elvajet® PunCH

Elvajet® PunCH Su bazlı Tekstil dijital boyası olup, Dispers Grubu boyalarla formüle edilmiştir. Süblimasyon Baskı tekniği ile Polyester kumaş üzerine baskıya imkan tanıyan PunCH serisi boyalar Sensient’in zaten çok kuvvetli olan Renk Gamına ekstra %15 daha fazla Parlaklık ve Verimlilik katar.

Elvajet® PunCH Serisi boyalar, Epson Piezo Baskı kafalı makinelerle uyumlu çalışır. (Mimaki JV5, JV33, TS34, Mutoh, Roland,…). Sensient’in bu yeni seri boyası Transfer baskı kağıtlarındaki stresi azalttığı gibi, kağıt baskıda yaşanan kabarma, buruşma, kurumama veya geç kuruma sorunların çözüm sunar. Elvajet® PunCH sadece yüksek performansı ile değil, baskı kafalarına boyanın gelmesi, kolay ve hızlı hareket etmesi ile de özellikle haftasonu ve tatil dönemi sonrasındaki baskı kafasının üretime hazırlık aşamasını çok çok kısaltır. Daha fazla bilgi için www.dijitalteknolojiler.com

Dijital Baskı Haberleri

Pigment Reklam Metis DRS 2020 DCS’ı Pazara Sundu

UV baskı teknolojileri uzmanı Pigment Reklam özellikle endüstriyel uygulamalar ve dekor pazarları için yenilikçi 3D tarayıcı Metis DRS 2020...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied