19.6 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 2, 2023

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı yayınlandı

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı tekstil makinelerinin...

Sun Tekstil kapasitesini %15 artırıyor 

Türkiye’nin konfeksiyon üretimi ve ihracatında lider firmalar...

Türk tekstil ihracatı yılın ilk yarısını düşüşle kapattı 

Dünyanın en büyük tekstil ihracatçıları arasında yer...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

3. nesil TrueVIS artırılmış baskı kalitesiyle geliyor

Baskı3. nesil TrueVIS artırılmış baskı kalitesiyle geliyor

- Haber Sponsoru -

Geniş format inkjet yazıcıların ve 3D cihazların önde gelen üreticilerinden Roland DG, profesyonel VG3-640/540 ve SG3-540/300 dahil olmak üzere üçüncü nesil TrueVIS yazıcı/kesici makinelerini piyasaya sürdü. Roland DG’nin en çok satan VG2 ve SG2 serisinin yeteneklerini temel alan yeni VG3 ve SG3 modelleri, temel TrueVIS teknolojisi ve işlevselliğinin yanı sıra özellikler ve endüstriyel tasarımda kullanıcı odaklı yeni geliştirmelerden yararlanmaya devam ediyor. Daha yüksek görüntü kalitesi, üretkenlik ve kullanım kolaylığı için tasarlanan üçüncü nesil son teknoloji eko-solvent inkjet baskı makineleri; tabela ve afişlerden araç grafiklerine, çıkartmalara ve etiketlere kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılabiliyor. Roland DG, 22-24 Mart tarihlerinde Sign & Digital UK’de hem VG3 hem de SG3’ü sergiliyor. Müşteriler ayrıca makineleri firmanın showroomlarında görebilme imkanı buluyor.

Roland DG EMEA Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Direktörü Paul Willems, 2016’daki lansmanından bu yana, ödüllü TrueVIS ürün yelpazelerini geliştirmeye odaklandıklarını söyledi. Eşsiz renk, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı kombinasyonunun, çok sayıda dijital baskı işletmesi sahibinin ilgisini çektiğini aktaran Willems; “Bugün piyasaya sürülen heyecan verici yeni ürünler, Roland’ın en çok satan Yazıcı ve Kesici performansını herkes için daha da kullanıcı dostu ve akıllı bir şekilde sunmak amacıyla kullanıcı geri bildirimlerinden geliştirildi. VG3/SG3 serisi, baskı işletmeleri için olağanüstü bir değer sağlar ve en iyi görüntü kalitesini sunar” dedi.

3. nesil TrueVIS artırılmış baskı kalitesiyle geliyor

Roland DG 3. nesil TrueVIS gelişmiş kullanıcı deneyimi sunuyor

Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanan yeni TrueVIS makinelerinin yeni özellikleri arasında; 7 inç LCD dokunmatik panelli yeni kullanıcı dostu arayüz, kullanıcı müdahalelerini azaltmak için otomatik medya besleme ve boşluk ayarı, ve tek dokunuşlu medya tutucular sayesinde daha kolay medya kurulumu yer alıyor. Ayrıca, Media Take-Up sistemi artık otomatik kurulum işleviyle beraber, tüm TrueVIS 3 cihazlarında mevcut bulunuyor. Verimlilik, Roland DG Connect tarafından sağlanan proaktif bakım ve cihaz bilgileriyle artılırken, kullanımı kolay bir renk kodlu gösterge panosu, genel istatistiklerin anında görünümünü sağlıyor ve verimli yazıcı yönetimi ve maliyet takibi sunuyor.

Makineler ayrıca, VersaWorks’ün en son sürümü tarafından desteklenen, kullanıcıların baskı kalitesini ve renk düzeltme ayarlarını seçmesine ve ayarların nihai kombinasyonunu belirlemek için çıktı örneklerini farklı çıktı ayarlarıyla birleştirmesine olanak tanıyan, zaman kazandıran renk eşleştirme ve çeşitleme işi işlevine sahip bulunuyor. Roland DG’nin özel olarak formüle edilmiş, GREENGUARD Gold sertifikalı TR2 mürekkeplerinin kullanıldığı TrueVIS VG3 ve SG3, çizilmeye karşı son derece dayanıklı ve dış mekanlarda laminasyon olmadan üç yıla kadar dayanıklı oldukça canlı, ayrıntılı baskılar sunuyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler