Ana Sayfa » Güncel » Aleph ve Wise SGR Güçlerini Birleştirdi

Aleph ve Wise SGR Güçlerini Birleştirdi

Aleph, Wisequity IV yatırım şirketi adına Wise SGR S.p.A.’nin şirketinin çoğunluk hisselerini satın alacağı bir bağlayıcı sözleşmenin imzalandığını duyurdu. Wise SGR, özel sermaye fonlarının yönetiminde lider bir İtalyan şirketidir ve dijital baskı endüstrisinde önemli deneyimlere sahip bulunuyor.

Aleph Wise ortaklığı

Aleph ve Wise SGR Güçlerini Birleştirdi
Aleph ve Wise SGR Güçlerini Birleştirdi

Aleph dijital baskı endüstrisinde sadece tekstil ve diğer uygulamalar için geniş format tekstil inkjet baskı makineleri ile değil, aynı zamanda kurutma sistemleri, tescilli yazılımları ve sarf malzemeleri sağlayarak önde gelen bir oyuncu olarak öne çıkıyor.  Son 18 yılda Aleph 400’ten fazla dijital plotter (çizici) kurulumu yaptı ve İtalya ve yurtdışında müşterilere sarf malzemeleri tedarik etti. 2015 yılında şirket, yeni La Forte geniş format baskı makineleri serisini başarılı bir şeklide piyasaya sundu ve o zamandan bu yana tekstil pazarının daha da dijital hale getirilmesine katkıda bulunuyor.

Aleph tüm baskı süreçleri için en gelişmiş ürünleri geliştirmenin ve üretmenin yanı sıra, hızlı ve güvenilir bir satış sonrası teknik destek sunma konusunda çok yatırım yaptı ve bu şirketin en önemli özelliklerinden biri olarak müşterileri tarafından takdir edildi. Aleph, ekibinin yazılım yetkinliğini, Como’nun eşsiz tekstil bölgesinde bulunan tekstil endüstrisi bilgisiyle başarılı bir şekilde birleştirdi.

Wise için doğru yatırım

Wise şirketinin ortağı Valentina Franceschini; “Bu endüstride lider şirketlerin İtalyan olması ve Aleph’in en güvenilir çözüm sağlayıcılardan biri olarak öne çıkması tesadüf değildir. Yenilik kapasitesi, hizmet tutumu ve büyük bir taahhüt bizi Aleph Teams’in doğru yatırım olduğuna ikna etti” dedi.

Aleph’in kurucusu ve CEO’su Alessandro Manse ise şunları söyledi; “Aleph, endüstrimiz hakkında önemli bir bilgiye sahip oldukları ve operasyonel gelişme, uluslararasılaşma ile birleşme ve satın alma işlemleri yoluyla büyüyen işlerde bizim gibi küçük ve orta ölçekli  (KOBİ) şirketleri desteklemede başarılı bir sicili olduğu için, ortağı olarak Wise’yi seçti.

Aleyh kurucuları, yenilikçi ürün ve çözümlerin geliştirilmesine ve uluslararası varlığın geliştirilmesine odaklanan şirketi yönetmeye devam edecek. Aleph’in amacı, dünyada tekstil ve diğer seçilmiş uygulamalardaki baskı şirketleri için tercih edilen partner olmaktır.

Güncel Haberler

Türk tekstil sektörü 2021 yılında 11 milyar dolar ihracat hedefliyor

Tekstil sektörü bugün 200’ü aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye’nin en önemli sektörleri arasında yer alıyor. 2020 yılını %2-2,5’luk...

Vanelli Tekstil dokuma yatırımında Itema’yı tercih etti

Türk tekstil sektörünün önde gelen firmalarından Vanelli Tekstil, yeni dokuma makinesi yatırımını Itema rapier R95002 ile yaptı. Yatırım sürecinde...

Zorluteks, Ecodesign ile çevreye yükünü hafifletiyor

Sürdürülebilir gelecek hedefiyle doğaya ve insana saygılı üretim süreçlerini destekleyen Zorluteks, bu alanda yeni bir adım daha attı. Türk...

Alman makineciler ITMA Asia fuarında ziyaretçilerle buluşacak

Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ITMA Asia + CITME fuarında 2018 yılında 99 katılımcı ile yer alan Almanya,...
error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied