BRÜCKNER’den Özel İşler İçin Teknik Çözümler

Ana Sayfa » Terbiye » BRÜCKNER’den Özel İşler İçin Teknik Çözümler

BRÜCKNER’den Özel İşler İçin Teknik Çözümler
BRÜCKNER’den Özel İşler İçin Teknik Çözümler

Techtextil 2017:  Geleceğe Bağlan – Yeni Ürünler, Verimli Makineler ve Akıllı Çözümler. Teknik tekstillerin BRÜCKNER makinelerinde terbiye edilmesi, üretimin sürdürülebilir bir şekilde iyileştirilmesi ve kaynakların verimli kullanılması anlamına geliyor.

Techtextil bu yıl ‘Geleceğe Bağlan- Connecting the future’ mottosu ile 9-12 Mayıs tarihleri arasında Frankfurt am Main’de gerçekleştiriliyor. Alman sistem tedarikçisi ve teknoloji pazarı lideri BRÜCKNER, Teknik Tekstiller için özel hazırlanmış ve kaynak tasarruflu BRÜCKNER makinelerinde terbiye edilebilen çok çeşitli uygulama numunelerini Salon 3 Stand F29’da gösterecek.  Çok spesifik amaçlar için çok sayıda özel makine, firmanın yaratıcı ekibinin yeterliliğini gösteriyor.

Almanya’nın toplam tekstil üretiminin %50’sini gerçekleştiren güneybatısı bölgesi, Teknik Tekstiler için bir merkez konumundadır. İkinci kuşak sahibi Regina Brückner ve kocası Axel Pieper tarafından yönetilen aile şirketi, Swabia’daki Leonberg’de ve Bavyera’daki Tittmoning’de, yani doğru yerde yer alıyor. Örneğin Denkof-dorf’taki IV gibi tekstil araştırma enstitülerine yakınlık,  firma tarafından yapılan özel makinelerde kullanılan birçok ortak projeyi ve geliştirmeyi mümkün kılıyor.

Stanttaki çeşitli ürün numuneleri, ziyaretçileri BRÜCKNER uzmanlarıyla görüşmeye davet ediyor. Bir SUPRA-FLOW BX çift kemerli fırın modeli ile, PVC veya yapıştırıcılarla kaplama için özellikle uygun olan yenilikçi ETRO yay biçimli kurutucu modeli, firma tarafından nonwoven ve folyoların terbiyesi için sunulan makinelerin sadece iki tanesi olarak gösterilecek.

ECO-COAT minimum uygulama ünitesi

Buna ek olarak firma, teknik tekstillerin kaplanması için çok farklı uygulama sistemleri sunuyor ve bunlardan biri de ECO-COAT minimum uygulama ünitedir. Leonberg’deki Teknoloji Merkezi’nde müşteriler farklı makinelerde kendi yeniliklerini geliştirebilirler.

Ayrıca, azami üretim kapasitesi, en düşük enerji sarfiyatı ve ısı dağılımı ve hava sirkülasyonu; en yüksek hassasiyetle emdirme, kurutma, termo-fiksaj,  kürleme fırınları firmanın ürün yelpazesinin bir parçasıdır. Çeşitli kesme ve sarma makineleri, ürün yelpazesindeki her türlü Teknik Tekstil’e şekil veriyor.

BRÜCKNER terbiye hatlarında gerçekleşen nihai uygulamalarla ilgili bazı örnekler şöyledir; devre kartı için dokuma cam kumaş; tekstil takviyeli beton için karbon tekstili, otomotiv ve havacılık alanlarında duvarlar ve çatılar için astarlar; hava yastıkları, tıp endüstrisi için yüksek teknoloji ürünü filtreler, hijyen ürünleri, zemin ve set takviyesi için jeo nonwovenlar.

Gelecek için odaklı ve donanımlı, güçlü tekstil makine şirketi ve pazar lideri BRÜCKNER, geleceğe güvenle bakıyor.

Tekstil Terbiye Haberleri

Devan ve Jeanologia sürdürülebilir tekstil için birlikte çalışıyor

Sürdürülebilir ve fonksiyonel tekstil terbiyelerinde öncü şirketlerden Belçika merkezli Devan, iklim değişikliği, su tüketimini azaltma ve sürdürülebilirlik adına önemli...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied