Ana Sayfa » Eğirme » Coloreel’in Devrimci İplik Boyama Ünitesi Pazara Hazır

Coloreel’in Devrimci İplik Boyama Ünitesi Pazara Hazır

Coloreel Devrimci İplik Boyama Ünitesi Pazara Hazır
Coloreel Devrimci İplik Boyama Ünitesi Pazara Hazır

Coloreel, Avrupa’nın önde gelen endüstriyel nakış makineleri ve tekstil baskı makineleri distribütörleri aracılığıyla Avrupa pazarına dağıtımını gerçekleştiriyor. Distribütörler tüm müşterilerin satış, servis ve kurulumdan sorumlu olacak.

Coloreel, Avrupa’dan başlayarak küresel bir distrübötür ağı oluşturulmasının ilk adımını attı. Nakış endüstrisi için önemli pazarlarda lider distribütörler, bu ağın temeli olmak için imza attılar. İyi yapılanmış bir bakım organizasyonuyla, distribütörler ilgili pazarlarda satış, kurulum ve hizmetten sorumlu olacaklar.

İngiltere ve İrlanda pazarı için Coloreel distribütörü AJS Embroidery CEO’su Tony Dorsey; “Bu, son 20 yıldır nakış dünyasında gerçekleşen en heyecan verici yeniliktir! Bu teknoloji birçok nakışçının sonsuza kadar çalışma şeklini değiştirecek” dedi.

Bu teknoloji, tekstil üretiminde yüksek kaliteli tekstil ipliklerinin anında renklendirilmesini sağlıyor. Bu teknolojiye dayanan ilk ürün, mevcut herhangi bir endüstriyel nakış makinesiyle çalışan çağır açan bir iplik boyama ünitesi oldu. Coloreel, nakış üretimi sırasında anında beyaz bir ipliği renklendirerek, renk kullanımında herhangi bir sınırlama olmaksızın benzersiz nakışlar yaratmak için tam özgürlük sağlıyor.

Firmanın Almanya, Danimarka, Avusturya ve İsviçre (Alanya konuşulan bölüm) Distribütörü Barudan Deutschland CEO’su Torsten Preiss şunları söyledi; “Bu teknolojinin Nakış İşi’nin geleceğinde bir sonraki adım olacağını düşünüyoruz. Hiçbir renk kısıtlaması, hiçbir engel olmadan tasarımlar yaratmanıza yardımcı olacaktır”

Büyük Pazar potansiyeli ve kişiselleştirme konusundaki net trend nedeniyle, Coloreel ürünlerini ilk önce Avrupa’da pazara sürecek. Çoğu pazar şimdiden Coloreels’in tedarik ağına katıldı ve daha fazlası da katılacak.

Coloreel: devrimci oyun değiştirici ürün

Ürünün İspanya ve Portekiz Distribütörü Grupo FB Maquinaria S.A. CEO’su Francisco Fandos; “Bu, geçmişle aramızda duran tam bir devrimci oyun değiştirici üründür. Sadece on yıl önce akıllı telefonlar olmadan nasıl buluştuğumuz ve iletişim kurduğumuz veya GPS olmadan her yere nasıl seyahat etmeyi başardığımızı neredeyse zor anlıyoruz. Çok kısaca, Coloreelteknolojisi olmadan yıllarca nasıl nakış yapabildiğimizi düşüneceğiz” diye konuştu.

Bir sonraki adım, diyaloğu Avrupa dışındaki potansiyel dağıtımcılara genişletmek olacak. Dağıtım ağını dünya çapında genişletmek amaçlanıyor, böylece herkes sınırsız renklerde bir iplik kullanabilmekten faydalanabilecek.

Firmanın Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Magnus Hellström şunları söyledi; “Nakış pazarında uzun yıllara dayanan deneyimleri ve uzmanlıkları ile; distribütörlerin devrim niteliğindeki ürünümüzü satabileceğinden eminim.”

Coloreelünitesinin ürün lansmanı, 17-20 Eylül tarihleri arasında Paris’teki yüksek teknoloji moda fuarı Avantex’te gerçekleşecek. Z428 standında müşteriler hem Coloreel hem de Avrupa distribütörleri ile bulaşabilecekler.

Tekstil Eğirme Haberleri

Uster Quantum 4.0 ile daha fazla güvenlik, önleme ve esneklik

Elyaftan kumaşa kadar kalite yönetim ve kontrol çözümleri sunan Uster Technologies, iplikçilere yeni çözümler sunmayı sürdürüyor. Firmanın Quantum iplik...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied