Ana Sayfa » Baskı » Digistar Bellagio Reaktif Mürekkepleri Heimtextil 2019’da Sergilenecek

Digistar Bellagio Reaktif Mürekkepleri Heimtextil 2019’da Sergilenecek

Epson Article Top

Digistar Bellagio Reaktif Mürekkepleri Heimtextil 2019'da Sergilenecek
Digistar Bellagio Reaktif Mürekkepleri Heimtextil 2019’da Sergilenecek

Dover Dijital Baskı ve Dover’ın bir parçası olan JK Group, 8-11 Ocak tarihleri arasında Frankfurt’taki Heimtextil 2019 fuarına katılacak. Heimtextil geçen yıl 135 ülkeden yaklaşık 70 bin ziyaretçiyi çeken iç mekan tekstil trendleri için dünya çapında bir etkinlik kabul ediliyor. JK Group, Kiian Digital’in pamuğa ve diğer selülozik elyaflara direkt baskı yapmak için tasarlanan reaktif mürekkep serisi Digistar Bellagio ’yu lanse etmek için bu platformu kullanacak.

Ziyaretçiler, Digistar Bellagio’yu kullanarak elde edebilecekleri baskı sonuçlarına dokunacak ve hissedecek, ayrıca baskı performanslarını kontrol edecek. Ziyaretçiler, MS Printing Solutions standında (Salon 3.0 Stant J61) bulunan bir JP4 EVO baskı makinesinde canlı baskı gösterisinde Digistar Bellagio’nun kullanımıyla elde edilen baskı sonuçlarını deneyimleyecek.

“Bu önemli tekstil bağlamında, Kiian Digital’in mevcut tekstil ürün portföyünün doğal tamamlayıcısı olan Digistar Bellagio’yu sunmaktan heyecan duyuyoruz’ diyen JK Group Pazarlama Müdürü Marco Girola, sözlerini şöyle bitirdi; “Digistar Bellagio, ürün ve proseste sınırların ötesine geçmek için dijital tekstil baskısında MS ve JK’nin uzman ekiplerinin sinerjisinden doğdu. Bu ise, faaliyet gösterdiğimiz pazarın yararına, verimliliği artırabilen ve sonuçları en üst düzeye çıkarabilen sistemler geliştirerek elde edildi.”

Digistar Bellagio ile zengin renkler

Seçilmiş boyalarla Digistar Bellagio’nun renk seçkisi oluşturuldu ve olağanüstü parlak ve canlı renkler sunmanın yanı sıra; en geniş renk gamını çoğaltmanıza olanak tanıyor. Bu çözüm 8 renk içeriyor; CMYK, Siyah, Açık Siyah, 3 Spot renk, Turuncu, Kırmızı ve Mavi.

Yeni reaktif mürekkep Digistar Belagio’ya ek olarak stantta ayrıca şunlar yer alacak;

  • Digistar Bravo dispers mürekkebi, polyester üzerine direkt baskı için Kyocera baskı kafaları ile uyumludur. Digistar Bravo mükemmel ışık haslığı, elyaflara yüksek nüfuz etmesi, siyahların aşırı derinliği ile BLACK HLF’yi yüksek ışık haslığı ile ön plana çıkarıyor.
  • Digistar K-Choice pigment mürekkepleri; moda ve ev koleksiyonları için üretilen kumaşa direkt dijital baskı için Kyocera baskı kafalarıyla uyumludur. Digistar K-Choice, mükemmel ışık haslığı ve iyi yıkama dayanımı ile moda ve ev koleksiyon renklerinin doğru şekilde üretilmesini sağlayan geniş renk gamı ile biliniyor.
  • Süblimasyon mürekkeplerin tamamı, fuar sırasında sergilenecek mürekkepleri tamamlayacak.

Etkinlik, JK Group’un Çevre Dostu taahhüdünün, özellikle Kiian Digital markası için bir zorunluluk olduğunu belirtmesi için bir fırsat olacak. Bu, tüm Tekstil Standant Uyum Programı aracılığıyla, sürdürülebilir baskı üretimine olanak sağlıyor.

Tekstil baskı pazarı için tasarlanan süblimasyon, dispers ve pigment mürekkeplere sahip olan Kiian Digital; bir Dover işletmesi olan JK Group’un bir markasıdır. JK Group, önde gelen teknolojilere ve global bir varlığa sahip en büyük endüstriyel dijital süblimasyon gruplarından birisidir. JK Group, global dijital tekstil baskı pazarına 3 premium marka ile hizmet veriyor; Kiian Digital, J-Teck 3 ve Sawgrass Industrial bugünün ve yarının baskı kafaları ve uygulamaları için gelişmiş çözümler sunuyor.

Dijital Baskı Haberleri

Mimaki ürün portföyünü iki yeni UV-LED baskı makinesiyle genişletiyor

Geniş format inkjet baskı makineleri ve kesim plotterlarının lider markası Mimaki, kullanıcılarını yeni hız, verimlilik ve kalite deneyimleri ile...

Özel Haberler

error: Lokasyonunuz kaydedildi. İçerik kopyalanamaz. You location is saved. Content can\'t be copied