.
Ana Sayfa » Fuarlar » EFI Reggiani yeniliklerini tekstil üreticileriyle buluşturdu

EFI Reggiani yeniliklerini tekstil üreticileriyle buluşturdu

EFI Reggiani, dijital tekstildeki en son ve gelişmiş baskı makinelerini herkese açık olarak düzenlediği davette sergiledi.

Engin Buzhttps://www.textilegence.com
Engin Buz, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2000 yılından sonra çeşitli yayıncılık şirketlerinde çalışmaya başlayarak kültür-sanat ve daha sonra ekonomi haberleri hazırlamıştır. 2009 yılından itibaren tekstil endüstrisine dönük yayınlarda editör olarak görev alan Buz, 2013 itibariyle kurulan Textilegence’de haber editörü olarak yer almaya başlamıştır. Engin Buz halen başta tekstil ve dijital baskı endüstrileri olmak üzere ekonomi haberleri hazırlamaktadır.

Dijital arşiv sadece üyelere açıktır.

Dijital arşivi görüntüleyebilmek için lütfen üye olunuz.

Electronics For Imaging Inc.’in Aralık ayında EFI Reggiani endüstriyel tekstil baskı makinesi tesisinde düzenlediği üç günlük açık davet boyunca, tekstil ve hazır giyim üreticileri, kullanıcılara yeni fırsatlar sunan yeniliklere ilk elden tanıklık etti. Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu’nun 23’ün üzerinde farklı ülkesinden 70’den fazla kişinin katıldığı davette, tekstil üreticileri için en yeni ve trend pazar uygulamalarını kapsayan çeşitli konularda ürün uzmanlarıyla bilgilendirici oturumlar gerçekleştirildi.

EFI Reggiani Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Adele Genoni; “Bu, Reggiani için, yalnızca geriye dönüp mirasımıza bakmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerimizin tekstil alanında üretim yapmasına yardımcı olduğumuz daha güçlü, sürdürülebilir geleceği sabırsızlıkla beklediğimiz özel bir yıldı” dedi. Genoni, 2021 yılında pazara sunulan pek çok yeni ürünle birlikte, sonunda müşterilerinin, makinelerini çalışırken görmelerini sağlamaktan heyecan duyduklarını dile getirdi.

EFI Reggiani farklı tekstil uygulamalarına özel çözümler sunuyor

EFI Reggiani baskı makinesi portföyü, kullanıcılara çok çeşitli tekstil uygulamalarında tekstil üretiminin ekolojik ayak izini önemli ölçüde azaltabilen yenilikçi, daha yeşil, pigment mürekkep bazlı sistemler de dahil olmak üzere hızlı ve kapsamlı çözümler sunuyor. Düzenlenen davette katılımcılar; yeni EFI Reggiani HYPER, EFI Reggiani TERRA Silver tarama/multi pass baskı makinesi ve EFI Reggiani BLAZE’nin yanı sıra dünyanın en hızlı dijital tekstil baskı makinesi olan ödüllü single pass teklifi EFI Reggiani BOLT dahil sekiz gelişmiş dijital baskı makinesinin canlı gösterimlerine tanıklık etti.

EFI Reggiani yeniliklerini tekstil üreticileriyle buluşturdu

Yüksek hız, akıllı üretim

Firmanın şimdiye kadar geliştirdiği en hızlı multi-pass baskı makinesi olan yeni EFI Reggiani HYPER, üstün bir baskı kalitesi ve üretkenlik sunuyor. Pazarda türünün en hızlısı olarak tanıtılan baskı makinesi, çok geçişli tekstil baskı sektörünün endüstriyel yüksek hızlı segmentini hedefliyor. Firmanın eksiksiz TERRA pigment mürekkepli baskı makinesi çözümleri serisinin bir parçası olan EFI Reggiani TERRA Silver ise, baskı hizmeti sağlayıcılarının endüstriyel tekstil dünyasına kısa, akıllı ve yeşil bir üretim süreci ile girmelerini sağlıyor. EFI Reggiani BLAZE, endüstriyel tekstil baskısı için ideal giriş çözümü olarak pazarda yer alırken, yükseltilmiş EFI Reggiani BOLT hataları en aza indirip zamanla oluşabilecek eksik nozulleri kompanse ediyor ve daha düzgün düz renkler elde edilmesine imkan veriyor.

Fuar Haberleri

FESPA Eurasia 2021 yurt dışından rekor sayıda ziyaretçiyi ağırladı

Avrasya Bölgesi’nin önde gelen endüstriyel reklam ve baskı fuarı FESPA Eurasia 2021, 2-5 Aralık tarihleri arasında 500’den fazla markanın...

Özel Haberler