19.6 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 2, 2023

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı yayınlandı

Textilegence Temmuz Ağustos 2023 sayısı tekstil makinelerinin...

Sun Tekstil kapasitesini %15 artırıyor 

Türkiye’nin konfeksiyon üretimi ve ihracatında lider firmalar...

Türk tekstil ihracatı yılın ilk yarısını düşüşle kapattı 

Dünyanın en büyük tekstil ihracatçıları arasında yer...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

EFI Reggiani yeniliklerini tekstil üreticileriyle buluşturdu

FuarlarEFI Reggiani yeniliklerini tekstil üreticileriyle buluşturdu

- Haber Sponsoru -

Electronics For Imaging Inc.’in Aralık ayında EFI Reggiani endüstriyel tekstil baskı makinesi tesisinde düzenlediği üç günlük açık davet boyunca, tekstil ve hazır giyim üreticileri, kullanıcılara yeni fırsatlar sunan yeniliklere ilk elden tanıklık etti. Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu’nun 23’ün üzerinde farklı ülkesinden 70’den fazla kişinin katıldığı davette, tekstil üreticileri için en yeni ve trend pazar uygulamalarını kapsayan çeşitli konularda ürün uzmanlarıyla bilgilendirici oturumlar gerçekleştirildi.

EFI Reggiani Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Adele Genoni; “Bu, Reggiani için, yalnızca geriye dönüp mirasımıza bakmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerimizin tekstil alanında üretim yapmasına yardımcı olduğumuz daha güçlü, sürdürülebilir geleceği sabırsızlıkla beklediğimiz özel bir yıldı” dedi. Genoni, 2021 yılında pazara sunulan pek çok yeni ürünle birlikte, sonunda müşterilerinin, makinelerini çalışırken görmelerini sağlamaktan heyecan duyduklarını dile getirdi.

EFI Reggiani farklı tekstil uygulamalarına özel çözümler sunuyor

EFI Reggiani baskı makinesi portföyü, kullanıcılara çok çeşitli tekstil uygulamalarında tekstil üretiminin ekolojik ayak izini önemli ölçüde azaltabilen yenilikçi, daha yeşil, pigment mürekkep bazlı sistemler de dahil olmak üzere hızlı ve kapsamlı çözümler sunuyor. Düzenlenen davette katılımcılar; yeni EFI Reggiani HYPER, EFI Reggiani TERRA Silver tarama/multi pass baskı makinesi ve EFI Reggiani BLAZE’nin yanı sıra dünyanın en hızlı dijital tekstil baskı makinesi olan ödüllü single pass teklifi EFI Reggiani BOLT dahil sekiz gelişmiş dijital baskı makinesinin canlı gösterimlerine tanıklık etti.

EFI Reggiani yeniliklerini tekstil üreticileriyle buluşturdu

Yüksek hız, akıllı üretim

Firmanın şimdiye kadar geliştirdiği en hızlı multi-pass baskı makinesi olan yeni EFI Reggiani HYPER, üstün bir baskı kalitesi ve üretkenlik sunuyor. Pazarda türünün en hızlısı olarak tanıtılan baskı makinesi, çok geçişli tekstil baskı sektörünün endüstriyel yüksek hızlı segmentini hedefliyor. Firmanın eksiksiz TERRA pigment mürekkepli baskı makinesi çözümleri serisinin bir parçası olan EFI Reggiani TERRA Silver ise, baskı hizmeti sağlayıcılarının endüstriyel tekstil dünyasına kısa, akıllı ve yeşil bir üretim süreci ile girmelerini sağlıyor. EFI Reggiani BLAZE, endüstriyel tekstil baskısı için ideal giriş çözümü olarak pazarda yer alırken, yükseltilmiş EFI Reggiani BOLT hataları en aza indirip zamanla oluşabilecek eksik nozulleri kompanse ediyor ve daha düzgün düz renkler elde edilmesine imkan veriyor.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler