17.9 C
İstanbul
Pazartesi, Nisan 15, 2024

Türkiye tekstil ihracatında ABD’de ve Orta Doğu’da yükselişte

Türkiye tekstil ve ham maddeleri sektörü ocak-şubat...

Toptan kadın giyim ihracatı e-ticaretle büyüyor

Toptan kadın giyim sektörünün gelişmesi için kurulan...

Deprem bölgesinde hazır giyim üretimi bir yılda yarıya düştü

Türkiye’nin 11 ilini derinden sarsan 6 Şubat...

Nivogo: Türkiye’de ‘geleceği değiştiren moda’ döngüsel dönüşüm

Nivo (yeni) ve go (harekete geçmek) kelimelerinin...

Bego Jeans; temiz denimin hikayesi

Çevresel etkisi en yüksek tekstil ürünlerinden biri...

Rusya-Ukrayna Savaşı Türk tekstil sektörünü nasıl etkiliyor?

Uzun yıllardır Rusya-Ukrayna arasında yaşanan gerilim, 2014...

En yeni dijital baskı teknolojileri SIGN İstanbul’da vitrine çıkıyor

FuarlarEn yeni dijital baskı teknolojileri SIGN İstanbul’da vitrine çıkıyor

- Haber Sponsoru -

Endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin bölgesindeki en önemli fuarlarından SIGN İstanbul, 25’inci edisyonu ile çeyrek asrı geride bırakıyor. Dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden Informa Markets’in küresel gücünü de arkasına alarak yoluna devam eden fuar için yeni tarihler duyuruldu. Aralarında Türkiye’nin ve dünyanın lider markalarının da olduğu 300 firmayı, 100’e yakın ülkeden 25 binden fazla sektör profesyoneliyle Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturacak olan fuar, 31 Ekim – 03 Kasım 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Yeni tarihlerindeki 25’inci buluşma için hazırlıkların ara vermeden sürdürüldüğü bilgisini paylaşan Fuar Direktörü Seda Bozkurt, Türkiye’nin lider firmaları ile sektörün dünya markalarının, SIGN İstanbul 2024’teki yerlerini şimdiden aldığını söyledi. Bozkurt: “Tüyap Beylikdüzü’nde 30 bin metrekare alanda gerçekleştireceğimiz fuara 300 katılımcı firma bekliyoruz. Online ziyaretçi kayıtlarımız yeni açılmasına rağmen o tarafta da şimdiden büyük bir ilgi söz konusu” dedi. Bu yıl çeyrek asırlık bir fuar olacaklarını vurgulayan Bozkurt, SIGN İstanbul’un 25 yıllık sektör tecrübesiyle, katılımcı ve ziyaretçilerine yine beklentilerinin de ötesinde eşsiz ticaret fırsatları sunacağını açıkladı. 

25’inci buluşmanın ziyaretçi kayıtları başladı Görsel Kaynak: SIGN

25’inci buluşmanın ziyaretçi kayıtları başladı

2024 buluşması için yurt içi ve yurt dışından 25 binden fazla profesyonelin beklendiği SIGN İstanbul’un online ziyaretçi kayıtları başladı. Fuara gelecek olan alıcılar, yeni ticaret ağları kurup sektörün son trendlerini yerinde görürken, dijital baskı, serigrafi ve tekstil baskısının yanı sıra lazer makineleri, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, mürekkepler, 3D baskı teknolojileri ile görsel iletişim ve görüntüleme ekipmanlarını uygun maliyetlerle tedarik edebilecek. 

90’ı aşkın ülkeden 24.612 profesyonelin ziyaret ettiği son SIGN İstanbul, yurt dışı ziyaretçi oranını yüzde 19 arttırmış, fuarı Asya & Pasifik bölgesinden Amerika’ya, Orta ve Batı Avrupa’dan Afrika’ya Orta Doğu’dan Balkanlara toplam 3.976 profesyonel takip etmişti. “Shine Your Sign” sloganıyla düzenlenen fuara en yoğun ziyaret sırasıyla İran, Kosova, Bulgaristan, Makedonya, Irak, Almanya, Romanya, Azerbaycan, Tunus ve Gürcistan’dan gerçekleşmişti.

Diğer haberlere göz atın

Yazarın diğer haberleri

Diğer etiketlere göz atın:

En çok okunan haberler